PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل نویز گرافیکی و ایست بازی

makanparsi
01-11-20, 17:14
سلام و درود به کاربران و اساتید محترم شهر سخت افزار
مستقیم میرم سر اصل مطلب ...

در بازی های روز برای مثال Call OF وارزون و بتلفیلد 5 گرافیک یه حالت نویز داره نمی دونم دقیق چه اسمی براش مناسبه
برای همین عکس هایی هم ازش آپلود کردم و پایین قرارشون میدم، یه جور مشکل گرافیکی هست که کیفیت بدی رو به نمایش میزاره
یه طوری هست که انگار کیفیت رزولوشن پایینه

و ایراد دوم اینه که در کال آف وارزون چند بار شده که بازی ناگهان متوقف میشه و ارور میده؛ همچنین در Resident Envil 3 هم همین توقف ناگهانی بازی وجود داره
که حالت (نات ریسپاندینگ )نیست و فقط ناگهان بازی متوقف میشه که هنگ کردن چون قبلاً سیستم ضعیفی داشتم بارها دیدم اما تاحالا این مدلیش رو ندیده بودم

@ مشخصات سیستم :

Moderbord : Prime B450M-A
CPU : Ryzen5 3600x

GPU : Radeon RX580 8GB OC
RAM : 16 GB - G.SKILL

=== ScreenShoots#

به خود تصویر که نگاه می کنم انگار کیفیت رزولوشن داغونه در حالی که کیفیت خود سلاح و شخصیت بازی خوبه
اما به دور و اطراف و طبیعت یا همون زمین بازی که میرسه کیفیت افتصاح میشه

24001

در سایر بازی ها مثل رزیدنت اویل3 و بتلفیلد 5 در حین متوقف شدن بازی ارور ندیدم اما کال آف وارزون تا حالا دو نوع ارور نشون داده که هم کیفیت پایین
رزولوشن و هم دو نوع ارورش در اسکرین شات پایین هست

24002

# لطفاً اگه کسی تجربه همچین مسئله ای رو داره و اساتید محترم راهنماییم کنن که این مشکل از کجاست و چطور باید رفعش کنم

-
-

3741
01-11-20, 19:42
با سلام
برای رفع مشکل کیفیت تو تنظیمات کنترل پنل ای ام دی قابلیت ris (به صورت مخفف نوشتم) رو فعال کنین و رو عدد 50 یا 60 قرار بدین مسئله بیرون پریدن از بازی رو نمیدونم چیه ولی واسه کالاف دیوتی تو یوتیوب سرچ کنین fix Dev error 6063 واستون میاره میتونین درستش کنین
واسه بقیه بازی ها اگه درایوتون آپدیت نیس آپدیت کنین شاید مشکل برطرف شد