PDA

مشاهده نسخه کامل : تفاوت تعداد و جایگاه فن‌ها در کیس‌های استاندارد

a27f87
01-11-20, 11:28
سلام قبلا در مورد کیس مناسب سوال پرسیده بودم و مدل pars evo رو معرفی کردید که اون زمان حدود ۵۰۰ بود.متاسفانه اون موقع نگرفتم و الان فکر کنم به علت استقبال زیاد قیمتش خیلی بالا رفته.من خوزستانم و به خاطر خاکی که تو هواست سیستمم همیشه پر خاکه.مهمترین نکته برام اینه که خاک کمتری توش جمع بشه بعد خوب خنک باشه.چندتا سوال دارم
۱_ تو سایت‌های مختلف الان مدل pars evo تقریبا هم قیمت این مدل‌هاست z1 ario, z2 plus hero, striker,z+ground, بین ۲ تا ۲/۵ میدن البته نو. از بین این مدلا به ترتیب کدوما بهترن؟
۲- چون بعضی کیسا قاب شیشه‌ای دارن و فن توی هیچ کدوم از درها نیست، سیستم خنک کننده مشکلی پیدا نمیکنه؟

۳- اصولا چنتا فن و در چه جهاتی کافیه؟

AMD>INTEL
01-11-20, 15:16
سلام قبلا در مورد کیس مناسب سوال پرسیده بودم و مدل pars evo رو معرفی کردید که اون زمان حدود ۵۰۰ بود.متاسفانه اون موقع نگرفتم و الان فکر کنم به علت استقبال زیاد قیمتش خیلی بالا رفته.من خوزستانم و به خاطر خاکی که تو هواست سیستمم همیشه پر خاکه.مهمترین نکته برام اینه که خاک کمتری توش جمع بشه بعد خوب خنک باشه.چندتا سوال دارم
۱_ تو سایت‌های مختلف الان مدل pars evo تقریبا هم قیمت این مدل‌هاست z1 ario, z2 plus hero, striker,z+ground, بین ۲ تا ۲/۵ میدن البته نو. از بین این مدلا به ترتیب کدوما بهترن؟
۲- چون بعضی کیسا قاب شیشه‌ای دارن و فن توی هیچ کدوم از درها نیست، سیستم خنک کننده مشکلی پیدا نمیکنه؟

۳- اصولا چنتا فن و در چه جهاتی کافیه؟

سلام
تقریبا از لحاظ قیمت مشخص میشه کدام یک بهتر هستند . استرایکر کیس خوبیه اگر قصد خرید دارید .
مشخصات قطعات را ذکر کنید تا پیشنهادبدم

a27f87
01-11-20, 16:55
یه سیستم معمولیه سال آینده قصد ارتقای اساسی دارم الان از کیس شروع کردم ������. در مورد کیس dukase هم لطفا نظرتون بگید
i5-6400
mb b250hd3p atx
ram 16
ssd 1TB
hdd 3TB
vga-gt730 2GB
power 600w gigabyte غیرماژولار
کیس هایی که پاور پایین نصب میشه که با پاور مشکلی ندارن؟
اما در آینده cpu و گرافیک حتما تغییر می‌کنند

- - - Updated - - -

جواب سوالات ۲و۳ رو هم لطفا بگید

AMD>INTEL
01-11-20, 18:27
یه سیستم معمولیه سال آینده قصد ارتقای اساسی دارم الان از کیس شروع کردم . در مورد کیس dukase هم لطفا نظرتون بگید
i5-6400
ram 16
ssd 1TB
hdd 3TB
vga-gt730 2GB
power 600w gigabyte غیرماژولار
کیس هایی که پاور پایین نصب میشه که با پاور مشکلی ندارن؟
اما در آینده cpu و گرافیک حتما تغییر می‌کنند

- - - Updated - - -

جواب سوالات ۲و۳ رو هم لطفا بگید

dukase گزینه خوبیه

نه مشکلی نیست اکثر پاورها به راحتی روی این کیس ها نصب میشوند .
سلام خیلی درب کیس مهم نیست که خنک کننده فعال باشه . جلوی کیس و پشت کیس فن باید باشه .
فن های جلوی کیس در حالت دمنده و پشت کیس به صورت تخلیه . همین ترکیب جوابگوست . اگر دو تا سه فن در جلو باشد هم بهتره

a27f87
01-11-20, 18:58
یعنی کناره‌ها و بالا و پایین هیچ اهمیتی نداره حتی اگه cpu و گرافیک قوی روی سیستم باشه؟

AMD>INTEL
01-11-20, 20:30
یعنی کناره‌ها و بالا و پایین هیچ اهمیتی نداره حتی اگه cpu و گرافیک قوی روی سیستم باشه؟

بالا هم بستگی به نوع طراحی کیس اگر جای نصب فن داشته باشه میتونید نصب کنید .
هوا باید چرخشش درست باشه و استفاده از فن های مختلف بدون در نظر گرفتن ایر فلو ممکن تاثیر منفی داشته باشه .
کیس رو اول مشخص کنید بعد بر اساس همون میشه نظر داد .

a27f87
01-11-20, 21:18
بالا هم بستگی به نوع طراحی کیس اگر جای نصب فن داشته باشه میتونید نصب کنید .
هوا باید چرخشش درست باشه و استفاده از فن های مختلف بدون در نظر گرفتن ایر فلو ممکن تاثیر منفی داشته باشه .
کیس رو اول مشخص کنید بعد بر اساس همون میشه نظر داد .
من نظرم اول روی pars evo بود که هم همه جهاتش جای فن داره و هم فیلتر گردوغبار و مهمتر اینکه قیمت مناسبی داشت اما چون یهو قیمتش بی اندازه زیاد شد گفتم یکی از مدل‌هایی که بالا اسم بردم بگیرم چون اختلافشون در حد ۲۰۰-۳۰۰ شده. البته اگه در مورد قیمت اشتباه میکنم اصلاح کنید

AMD>INTEL
02-11-20, 09:40
من نظرم اول روی pars evo بود که هم همه جهاتش جای فن داره و هم فیلتر گردوغبار و مهمتر اینکه قیمت مناسبی داشت اما چون یهو قیمتش بی اندازه زیاد شد گفتم یکی از مدل‌هایی که بالا اسم بردم بگیرم چون اختلافشون در حد ۲۰۰-۳۰۰ شده. البته اگه در مورد قیمت اشتباه میکنم اصلاح کنید

استرایکر به نظرم جایگزین خوبی برای PARS EVO هست . شاید کمی هم بهتر از کیس قبلی باشه . قابلیت های خوبی داره و کیس پر فروشی هم بوده