PDA

مشاهده نسخه کامل : LCD تبلت Igreen Genesis tab 3 iGT-11T1-W8

ehsan6239
18-10-20, 19:45
سلام
من یک تبلت گرین دارم که متاسفانه اتصال بین تاچ ال سی دی و برد اصلی که احتمالا یک فلت و یک برد تبدیل باشه رو ندارم یعنی برد جداست و ال سی دی هم جداست اون قطعه پایین که کیبرد و تاچ ال سی دی و برد اصلی رو به هم متصل میکنه رو ندارم.
و مدت زیادیه برا استفاده مجبورم با HDMI متصلش کنم به مانیتور
روی برد اصلی یک ورودی از نوع فلت 40 پین ساده وجود داره و اون طرف پشت ال سی دی دو تا سیم و یک ورودی EDP (30 پین) وجود داره
حالا نمیدونم چجوری تبلت رو راه بندازم و استفاده کنم.
سایت گرین هم گفتن قطعه فروشی نداریم .
دوستان اگر تبلت باز شده دارید ممنون میشم یک عکس با کیفیت از پشت ال سی دی بفرستید حداقل بدونیم چجوریه چی لازم دارم دنبال چی باشم.
ممنون

AMD>INTEL
19-10-20, 09:57
سلام
من یک تبلت گرین دارم که متاسفانه اتصال بین تاچ ال سی دی و برد اصلی که احتمالا یک فلت و یک برد تبدیل باشه رو ندارم یعنی برد جداست و ال سی دی هم جداست اون قطعه پایین که کیبرد و تاچ ال سی دی و برد اصلی رو به هم متصل میکنه رو ندارم.
و مدت زیادیه برا استفاده مجبورم با HDMI متصلش کنم به مانیتور
روی برد اصلی یک ورودی از نوع فلت 40 پین ساده وجود داره و اون طرف پشت ال سی دی دو تا سیم و یک ورودی EDP (30 پین) وجود داره
حالا نمیدونم چجوری تبلت رو راه بندازم و استفاده کنم.
سایت گرین هم گفتن قطعه فروشی نداریم .
دوستان اگر تبلت باز شده دارید ممنون میشم یک عکس با کیفیت از پشت ال سی دی بفرستید حداقل بدونیم چجوریه چی لازم دارم دنبال چی باشم.
ممنون

سلام
برای تعمیر ببنید گرین انجام میده یا نه .شما هم بهتره عکس از lcd و سوکت فلت روی برد را قرار بدید .