PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد باتری.

amir.t.1261
17-10-20, 18:50
سلام.باتری گوشی پدرم باد کرده حالا میخوایم باتری بخریم.مدل گوشی سامسونگ کور پرایم هست.حالا باتری های مختلفی هست.مثلا آخرشون یکی bbe یکی cbc یکی cbe و... .حالا اگه این سه حرف فرق کنه مشکلی ایجاد میشه؟

AMD>INTEL
17-10-20, 20:03
سلام.باتری گوشی پدرم باد کرده حالا میخوایم باتری بخریم.مدل گوشی سامسونگ کور پرایم هست.حالا باتری های مختلفی هست.مثلا آخرشون یکی bbe یکی cbc یکی cbe و... .حالا اگه این سه حرف فرق کنه مشکلی ایجاد میشه؟
سلام
روی باتری پارت نامبر یا مدل نامبر قید شده است .

amir.t.1261
17-10-20, 21:12
سلام
روی باتری پارت نامبر یا مدل نامبر قید شده است .
اون رو میدونم.اون سه حرفی که توی عکس مشخص کردم فرق کنه ایرادی داره؟

23954

AMD>INTEL
18-10-20, 07:12
اون رو میدونم.اون سه حرفی که توی عکس مشخص کردم فرق کنه ایرادی داره؟

23954

دقیقا شماره باید با باتری فعلی یکی باشد .

amir.t.1261
18-10-20, 14:28
دقیقا شماره باید با باتری فعلی یکی باشد .
من قبلا زیاد سر در نمیاوردم.باتری قبلا عوض شده.من باتری اصلی رو ندارم ببینم باتری اصلیش چی بود.دادم مغازه یدونه انداخت و آوردم.حالا احتمالش هست که اونی که مغازه انداخته مال گوشی نبوده باشه؟(اون سه حرفه فرق داشته باشه؟)

AMD>INTEL
18-10-20, 16:52
من قبلا زیاد سر در نمیاوردم.باتری قبلا عوض شده.من باتری اصلی رو ندارم ببینم باتری اصلیش چی بود.دادم مغازه یدونه انداخت و آوردم.حالا احتمالش هست که اونی که مغازه انداخته مال گوشی نبوده باشه؟(اون سه حرفه فرق داشته باشه؟)

خیر اگر از نظر سایز به راحتی نصب شده و گوشی به خوبی کار میکنه مشکلی نداره . تمام باتری ها در حال حاضر در ایران های کپی هستند و اصلی نیستند . ولی عموما مشکلی ندارند و عملکرد مناسبی دارند .