PDA

مشاهده نسخه کامل : فروش PS4 PRO کم کارکرد و تمیز

dooste.man83
05-10-20, 13:47
با درود

قصد فروش یک کنسول PS4 PRO (7016B) ریجن 2 و یک ترابایت و تک دسته رو دارم .کنسول سالم و بسیار کم کارکرد بوده ( کاملا از دسته ی کنسول مشخص هست )

دسته ی کنسول اورجینال و کاملا سالم هست و خود کنسول و دسته مربوطه تا حالا باز نشدن و کاملا پلمپ هستن. فقط یک خط که به سختی دیده میشه سمت چپ قاب وجود داره که سعی کردم که طوری عکس بگیرم که قابل دیدن باشه ( من یکم شخصا زیادی حساس هستم ) .

تمام متعلقات از جمله دسته و کابل ها و .. همگی اورجینال خود کنسول و کاملا سالم هستند و دستگاه همراه جعبه تحویل داده میشود.

روی این کنسول تاحالا اکانت هکی و ظرفیتی و ... ریخته نشده و فقط چند بازی اورجینال از استور خریداری شده برای همین برای اتصال به اینترنت هم هیچ مشکلی ندارید.
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ....................................
یک عدد دکمه های پشتی قابل تنظیم دسته پلی استیشن 4 ( Back button attachment ) همراه کنسول به فروش میرسد . بسیار کم کارکرد و تمیز و همراه جعبه و اخیرا خریداری شده . این دکمه های اضافه دسته ی کنسول رو به یک دسته ی بازی حرفه ای تبدیل میکند که بازی کردن رو بسیار راحت تر و سریعتر و دقیقتر میکنه . ساخت خود شرکت سونی هست و قابلیت برنامه ریزی و صفحه نمایش OLED دارد و با جعبه خودش تحویل خریدار می گردد .

ویژگی ها :

دکمه های پشتی واکنش پذیر و صفحه نمایش OLED با اطمینان بالا: این دو دکمه پشت می توانند تا ۱۶ عمل مختلف مانند مثلث ، دایره ، R1 و R2 را برای مشخص کردن چند مورد تهیه کنند و بازخورد لمسی شگفت انگیزی را ارائه دهند .
بسیار قابل تنظیم: مهم نیست که چه بازی ای را بازی می کنید چون دارای یک دکمه اختصاصی به سرعت قابل تنظیم است. علاوه بر این ، شما می توانید تا سه پروفایل مختلف را برای استفاده در بازی های مختلف ذخیره و انتخاب کنید و همچنین یک هدفون برای اتصال هر هدفون سیمی ۳٫۵ میلی متری به کنترلر وجود دارد.
توسعه یافته توسط پلی استیشن: این محصول برای همه عناوین مورد علاقه PlayStation 4 و PlayStation VR مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته است.
کنسول همراه با مدت تست تقدیم خریدار میگردد و اعتماد سازی هم بطور کامل صورت میگیره.

قیمت : 9200 ( توجه کنید قیمت دکمه ی پشت دسته در بازار حدود 1700 میباشد )

در تهران میتونم کنسول رو بصورت حضوری تقدیمتون کنم و برای دوستان که شهرستان هم ساکن هستند با پست پیشتاز ارسال میگردد ( هزینه ارسال با خریدار محترم ) .

dooste.man83
08-10-20, 20:24
قیمت : 9100
اعتماد سازی هم بصورت کامل انجام می شود

dooste.man83
10-10-20, 18:32
قیمت آخر : 9000

dooste.man83
13-10-20, 22:13
همراه کنسول یک دیسک بازی MORTAL KOMBAT XL هم خدمتتون تقدیم میکنم

قیمت آخر : 9100

dooste.man83