PDA

مشاهده نسخه کامل : آموزش ساین کردن برنامه ها و بازی های سیمبین 9.1 / 9.2

X Ray
16-09-07, 15:01
آموزش کامل ساین کردن برنامه ها و بازی های سیمبین 9.1 / 9.2 به صورت PDF

دانلود 1 (Only the registered members can see the link)
دانلود 2 (Only the registered members can see the link)

موفق باشید !
X RAY :wink:

X Ray
16-09-07, 15:09
" ساین " یعنی چه ؟!

اولین و بیشترین مشکلی که دوستان عزیز در نصب برنامه های خودشون باهاش برخورد میکنن اینه که با یه پیغام خطا در هنگام نصب برنامه مواجه میشن و برنامه نصب نمیشه . متن خطا هم معمولا اینه "Certificate error. Contact the application supplier" .این پیغام میگه که شما باید برنامه خودتون رو ساین کنید.حالا اکثر کاربران عزیز این سوالات براشون پیش میاد
خوب حالا این ساین یعنی چی ؟
چرا باید برنامه های خودمون رو ساین کنیم ؟

با یه مثال جواب سوال اول رو میدم.فرض کنید یه برنامه رو از اینترنت و یا هر جای دیگه پیدا کردید و اونو تو گوشیتون نصب کردید.شما که نمیدونید این برنامه رو چه کسی نوشته و یا برای چی نوشته. حالا از شانس بد شما اون برنامه ای که نصب کردید رو یه آدم خلاف مثل من نوشته و از نوشتن این برنامه مقاصدی داره مثل آسیب زدن به گوشی های دیگران مثل همین ویروس هایی که هی در موردشون میشنوید , استفاده از مطالب یا فیلم ها و عکس های خصوصی دیگران و اخاذی از اونها و چندیدن دلیل دیگه.حالا شما به عنوان یه کاربر معمولی از کجا بدونید که یه برنامه خوب هست یا نه ؟ شرکت سازنده سیتم عامل سیمبیان اومده و این مکل رو برای شما حل کرده و اون هم اینطوریه که سیستم عامل خودش رو طوری طراحی کرده که هنگام نصب برنامه ها اونها رو باز میکنه و اگه یه سری کد یا الگوریتم خاصی تو برنامه ببینه اجازه نصب به اونها میده در غیر این صورت نصب متوقف میشه.حالا این کدی که تو برنامه ها هست از کجا میاد؟ شرکت سازنده سیبیان به همه سازندگان برنامه برای این سری گفته که اگه میخوان برنامه هاشون تو گوشی های نوکیا سری 9.1 نصب بشه باید یه نمونه از برنامه رو به اونها بدن تا بعد از تست و در صورت بی عیب بودن اونها این کد و یا الگوریتم رو به برنامه اضافه میکنن تا قابلیت نصب رو داشته باشن.پس با این حساب همه برنامه هایی که تو بازار هستند ساین شده هستند.خوب حالا که تقریبا فهمیدیم ساین چیه این سوال پیش میاد که خوب اگه اونها ساین شده هستند پس ما چرا باید دوباره ساین کنیم؟جواب اینه که چون این الگوریتم ساین طوری طراحی شده که اگه کسی مثل هکر ها و کرکر های عزیز اونها رو باز کنن این کد و یا الگوریتم از بین میره و برنامه میشه ساین نشده و چون ما از برنامه های کرک شده و یا قفل شکسته و به صورت مجانی استفاده میکنیم و چون یه کرکر برای کرک کردن یه برنامه نیاز به باز کردن برنامه داره تا بتونن قفل اونو بشکنه پس برنامه به صورت ساین نشده درمیاد.حالا چاره چیه؟ چاره اینه که یا شما باید برید و اون برنامه رو از سازنده اصلیش بخرید و یا هم یاد بگیرید که چطور برنامه ها رو ساین کنید.البته این ساین کردن ما با ساین کردن شرکت سازنده سیبیان یکی نیست و اونو برنامه هایی رو که ما ساین میکنیم هنگام نصب اگه دقت کرده باشین میگه که این برنامه تایید نشده هست و بهتره نصب برنامه متوقف بشه و در صورت نصب تمام عواقب ناشی از استفاده از این برنامه پای خود کاربره.پس لطف کنید و هر برنامه ای رو در هر سایتی که دیدید دانلود نکنید و فقط از جاهای معتبر برنامه بگیرید . (مثل PCNetwork ! )

mahdimpmk
28-09-07, 11:48
:1. (28):

لینک خرابه
دانلود نمی شه
:cry:

X Ray
30-09-07, 21:41
:1. (28):

لینک خرابه
دانلود نمی شه
:cry:
لینک رو تست کردم ؛ کاملآ درست هست و مشکلی نداره ...:great:

موفّق باشی

pk5
13-10-07, 13:19
ممنون سایتتون خیلی خیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییلی خوب جالب عایییییییییییییییییییییی بود

X Ray
15-10-07, 15:28
ممنون سایتتون خیلی خیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییلی خوب جالب عایییییییییییییییییییییی بود

خواهش می کنم ؛ شما نظرلطفتونه ... :give_rose:

Aslani713
29-10-07, 11:55
لینک برنامه مشکل دارد، لطفا بررسی کنید!؟

Aslani713
10-11-07, 13:39
پس از چند روز توانستم فایلها را دانلود کنم، لینکها فعلا مشکلی ندارند، با سپاس از زحمات شما عزیزان

Shahryar
23-11-07, 10:42
سلام خوبي ؟ بالاخره من بعد از مدت ها گوشي SE ، نوكيا گرفتم . در ساين كردن برنامه ها مشكل دارم .

بعد جالبه كه بعضي از برنامه ها را وقتي به صورتي كه شما گفتين ساين مي كنم بعد توي گوشي اجرا نميشه و بعدي اينكه بعضي از برنامه ها از من كد Register ميخواند چي كار كنم ؟‌

ممنون
شهريار

X Ray
02-12-07, 13:26
سلام خوبي ؟ بالاخره من بعد از مدت ها گوشي SE ، نوكيا گرفتم . در ساين كردن برنامه ها مشكل دارم .

بعد جالبه كه بعضي از برنامه ها را وقتي به صورتي كه شما گفتين ساين مي كنم بعد توي گوشي اجرا نميشه و بعدي اينكه بعضي از برنامه ها از من كد Register ميخواند چي كار كنم ؟‌

ممنون
شهريار
شهریار جان ،
شما مشکلاتت رو یکی یکی بگو ، من برطرف کنم ! :11():

symbian100
16-12-07, 12:04
سلام
با تشکر از سایت شما من نحوه ساین کردن نو گرفتم و کاراشو انجام دادم ولی تو سیمبین نمیتونم عضو بشم نحوه عضو شدن در سیمبین رو هم خوندم ولی اون آدرسو قبول نمیکنه اگه ایم گوشیمو بزارم برنامه کنترل لوازم صوتی برای ان73 را برام ساین می کنید؟ با تشکر

saeed2008
21-12-07, 20:09
یکی به منم کمک کنه