PDA

مشاهده نسخه کامل : خاموش ماندن سیستم و بالا نیامدن ویندوز

ehsa2500
25-09-20, 18:54
سلام.وقتی سیستمو روشن میکنم مانیتور خاموش میمونه و فقط فن سی پی یو کار میکنه و صدای بالا اومدن ویندوز هم نمیاد.با دو سه بار ریست کردن ویندوز بالا اومد و بعداز چند دقیقه دوباره مانیتور خاموش شد.گرافیک انبرد دارم. امکان داره که از گرافیک باشه ؟ پاور هم حدود سه سال پیش نو گرفتم گرین 380. مانیتور هم روی یه کیس دیگه تست کردم و سالم بود. اینم مشخصات
ecs g41
wd 1t
cpu 5700
ram 2 g

AMD>INTEL
25-09-20, 19:39
سلام.وقتی سیستمو روشن میکنم مانیتور خاموش میمونه و فقط فن سی پی یو کار میکنه و صدای بالا اومدن ویندوز هم نمیاد.با دو سه بار ریست کردن ویندوز بالا اومد و بعداز چند دقیقه دوباره مانیتور خاموش شد.گرافیک انبرد دارم. امکان داره که از گرافیک باشه ؟ پاور هم حدود سه سال پیش نو گرفتم گرین 380. مانیتور هم روی یه کیس دیگه تست کردم و سالم بود. اینم مشخصات
ecs g41
wd 1t
cpu 5700
ram 2 g

سلام

اولین کار تست پاور هست .ممکنه ولتاژ استندبای پاور شما بالا باشه و این باعث مشکل در فرایند بوت میشه . حتما با یک پاور مطمئن تست کنید و ترجیحا قبل از تست پاور سیستم را دیگه روشن نکنید .

amir.t.1261
26-09-20, 13:09
ecs g41
wd 1t
cpu 5700
ram 2 g
سلام.خازن های پاور و مادربرد رو چک کن ببین متورم نشده باشن.

ehsa2500
01-10-20, 16:51
سلام.خازن های پاور و مادربرد رو چک کن ببین متورم نشده باشن.

نگاه کردم سالم بودن. اگه گرافیک مشکل دار بشه کلا نمیشه هیچ تصویری دریافت کرد و ویندوز هم بوت نمیشه؟

amir.t.1261
02-10-20, 17:27
نگاه کردم سالم بودن. اگه گرافیک مشکل دار بشه کلا نمیشه هیچ تصویری دریافت کرد و ویندوز هم بوت نمیشه؟
الان بحث کم آوردن برق هست.من خودم این مشکلو داشتم .خازن های اطراف رم باد کرده بودن.چون سیستم خیلی عتیقه بود ولش کردم یه مادربرد و cpu دیگه گرفتم.