PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای راه اندازی وب سایت

davood21
24-09-20, 07:43
سلام دوستان

قصد دارم برای کارم یک وب سایت راه اندازی کنم. یعنی:
الف- نام دامنه یک ساله بخرم.
ب- فضا (host) در حد چندصد مگابایت

میخوام با برنامه هایی مثل Front Page فقط یک صفحه ی خوش آمدگویی و تماس با ما براش طراحی کنم و توی سایت آپلود کنم. همین!

حالا سوالم اینه که:
1- هزینه ثبت دامنه ir چقدره؟ و در کدوم سایت باید ثبت کنم؟
2- هزینه ثبت دامنه com چقدره؟ و در کدوم سایت باید ثبت کنم؟
3- هزینه ی سالانه ی چندصد مگابایت فضا چقدره؟ از کدوم سایت بخرم بهتره؟
4- آیا username و password هاست رو به خودم میدن که بتونم صفحات سایتم رو آپلود و تغییر بدم؟

اگر مسئله ی دیگه ای هم به ذهن تون میرسه، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

AMD>INTEL
24-09-20, 10:59
سلام دوستان

قصد دارم برای کارم یک وب سایت راه اندازی کنم. یعنی:
الف- نام دامنه یک ساله بخرم.
ب- فضا (host) در حد چندصد مگابایت

میخوام با برنامه هایی مثل Front Page فقط یک صفحه ی خوش آمدگویی و تماس با ما براش طراحی کنم و توی سایت آپلود کنم. همین!

حالا سوالم اینه که:
1- هزینه ثبت دامنه ir چقدره؟ و در کدوم سایت باید ثبت کنم؟
2- هزینه ثبت دامنه com چقدره؟ و در کدوم سایت باید ثبت کنم؟
3- هزینه ی سالانه ی چندصد مگابایت فضا چقدره؟ از کدوم سایت بخرم بهتره؟
4- آیا username و password هاست رو به خودم میدن که بتونم صفحات سایتم رو آپلود و تغییر بدم؟

اگر مسئله ی دیگه ای هم به ذهن تون میرسه، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام
مثال میزنم .به وبسایت برتینا مراجعه کنید . با توجه به نوع اسم دامین قیمت ها متفاوته .پس باید برید اونجا چک کنید .در مورد کام هم همینطوره اسم مشخص میکنه قیمت یک دامین چقدر است .هاست نوع های مختلفی داره باید ببنید بر اساس حجم مورد نیازتون خرید کنید . فقط توصیه میکنم دامین را 5 ساله خرید کنید تا قیمت بهتری را دریافت کنید .
بله هاست وقتی خرید میکنی اطلاعات کامل ارسال میکنند و شما میتوانید کارها را انجام بدید .توصیه میکنم هاست لینوکس با حجم مورد نظرتون تهیه کنید .

Davood2549
24-09-20, 16:29
دامنه آی آر بسیار قیمت ناچیزی داره. حدود 5 تومن سالانه. دات کام 200-300.
در مورد قیمت هاست هم بسته به نوع سرور و حجم تفاوت داره. به سایتهاشون مراجعه کنید و لیست قیمت ها رو ببینید. مثلا سایت مارال هاست یا مشهد هاست. (صرفا مثال زدم. نمیدونم گزینه خوب کدومه.)
جواب سئوال آخر هم مثبته.

بهترین کار اینه که به این سایتها برید. اونجا چت زنده برای مشاوره دارند و با خودشون سئوالات رو مطرح کنید. دقیق راهنمایی میکنن.

برای موردی که گفتی فک کنم هاست 100 مگابایت کافیه.