PDA

مشاهده نسخه کامل : پاور مورد نیاز

امیر ازادی
21-09-20, 07:45
درود برشما یه سیستم قدیمی دارم که الان پاوره380 گرین روشه.میخوام یه پاوره بهتر براش بگیرم.ترجیح میدم پاور کولر مستر بگیرم که چند سال از لحاظ پاور خیالم راحت باشه. چه پاوری رو معرفی میفرمایید؟ مشخصات سیستم قدیمی اینه.مادربردgiga945pls3رم دو تا دو گیگیddr2سیپیواینتلcore due du6850گرافیک جیفورس gt520
مدل دقیقتر کارت گرافیک
NVIDIA GeForce GT 520 2GB DDR3
البته شایدم بهتر و اقتصادی تر باشه گرین بگیرم.گرین هم معرفی بفرمایید.دیپ کول چطوره؟ارزش خرید داره؟ریدمکس چی؟

AMD>INTEL
21-09-20, 10:12
درود برشما یه سیستم قدیمی دارم که الان پاوره380 گرین روشه.میخوام یه پاوره بهتر براش بگیرم.ترجیح میدم پاور کولر مستر بگیرم که چند سال از لحاظ پاور خیالم راحت باشه. چه پاوری رو معرفی میفرمایید؟ مشخصات سیستم قدیمی اینه.مادربردgiga945pls3رم دو تا دو گیگیddr2سیپیواینتلcore due du6850گرافیک جیفورس gt520
مدل دقیقتر کارت گرافیک
NVIDIA GeForce GT 520 2GB DDR3
البته شایدم بهتر و اقتصادی تر باشه گرین بگیرم.گرین هم معرفی بفرمایید.دیپ کول چطوره؟ارزش خرید داره؟ریدمکس چی؟

سلام گرین بگیرید
با توجه به قطعات 400 وات سری اکو برای این سیستم مناسبه .

امیر ازادی
21-09-20, 11:25
ممنون از محبته جنابعالی.این مدلو بگیرم حله؟
مشخصات، قیمت و خرید منبع تعذیه کامپیوتر مدل GP400A-ECO | دیجی‌کالا (Only the registered members can see the link)
فقط سوکتای مادربرده خودم یه بیستو چهار تایی داره به علاوه یه چهار پینی ماله سیپیو.این پاور مناسبه درسته؟اگر اشتباه نکنم چهار پینی ماله خودم ATXهست و این پاور چهار پینیهMOLEXداره.
الان به کانکتورهای پاور دقت کردم گویا کانکتور برایه فلاپی هم نداره.

AMD>INTEL
21-09-20, 11:55
ممنون از محبته جنابعالی.این مدلو بگیرم حله؟
مشخصات، قیمت و خرید منبع تعذیه کامپیوتر مدل GP400A-ECO | دیجی‌کالا (Only the registered members can see the link)
فقط سوکتای مادربرده خودم یه بیستو چهار تایی داره به علاوه یه چهار پینی ماله سیپیو.این پاور مناسبه درسته؟اگر اشتباه نکنم چهار پینی ماله خودم ATXهست و این پاور چهار پینیهMOLEXداره.
الان به کانکتورهای پاور دقت کردم گویا کانکتور برایه فلاپی هم نداره.

بله
فلاپی منسوخ شده
اطلاعات را همیشه از سایت شرکت سازنده در بیارید
اگر بعدا قصد اضافه کردن کارت گرافیک و ارتقا سیستم هم داری بهم بگو مدل بهتری به شما پیشنهاد بدم
GP400A-ECO (Only the registered members can see the link)
قصد ارتقا هست
GREEN GP500A-UK Plus

امیر ازادی
21-09-20, 11:59
بله
فلاپی منسوخ شده
اطلاعات را همیشه از سایت شرکت سازنده در بیارید
اگر بعدا قصد اضافه کردن کارت گرافیک و ارتقا سیستم هم داری بهم بگو مدل بهتری به شما پیشنهاد بدم
GP400A-ECO (Only the registered members can see the link)
قصد ارتقا هست
GREEN GP500A-UK Plus

نه داداش قصد ارتقا ندارم.این مورد چطوره خرید کنم؟
مشخصات، قیمت و خرید منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE white 450 | دیجی‌کالا (Only the registered members can see the link/tab-params)

AMD>INTEL
21-09-20, 12:24
نه داداش قصد ارتقا ندارم.این مورد چطوره خرید کنم؟
مشخصات، قیمت و خرید منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE white 450 | دیجی‌کالا (Only the registered members can see the link/tab-params)

با توجه به کیفیت ساخت و گارانتی به نظرم مورد گرین بهتره