PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید کارت شبکه

mtostar
14-09-20, 00:39
سلام خسته نباشید

دوستان به دلیل اینکه نت Adsl همش قطع و وصل میشه لطفا یه کارت شبکه یو اس بی معرفی کنید بگیرم مخصوصا موقع بازی کردن که وسط آنلاین بازی کردن قطع میشم همش

دوستان فقط کارت شبکه تا 6 الی 8 متر رو ساپورت کنه الان تست گرفتم دیدم سرعت دانلود با گوشی تا 5 مگ هم دانلود داشت اینطوری خیلی بهتره برای بازی کردن هرچند برای بازی آپلود مهمه ن دانلود

هزینه هم شاید تا 300 بتونم اوکی کنم ، فقط می خوام به عنوان هات اسپات استفاده کنم اینترنت گوشی رو شیر کنم روی پی سی برای بازی

با تشکر

AMD>INTEL
14-09-20, 09:25
سلام خسته نباشید

دوستان به دلیل اینکه نت Adsl همش قطع و وصل میشه لطفا یه کارت شبکه یو اس بی معرفی کنید بگیرم مخصوصا موقع بازی کردن که وسط آنلاین بازی کردن قطع میشم همش

دوستان فقط کارت شبکه تا 6 الی 8 متر رو ساپورت کنه الان تست گرفتم دیدم سرعت دانلود با گوشی تا 5 مگ هم دانلود داشت اینطوری خیلی بهتره برای بازی کردن هرچند برای بازی آپلود مهمه ن دانلود

هزینه هم شاید تا 300 بتونم اوکی کنم ، فقط می خوام به عنوان هات اسپات استفاده کنم اینترنت گوشی رو شیر کنم روی پی سی برای بازی

با تشکر

سلام
اگر pc هست بهتره کارت pcie تهیه کنید .

mtostar
14-09-20, 10:54
سلام
اگر pc هست بهتره کارت pcie تهیه کنید .

امید جان چندتا مدل خوب معرفی میکنی ، والا خیلی زیاده نظرات رو می خونی همه میگن خوبه ولی گوگل سرچ میکنی هرکدوم معایب مزایای خاص خودشو داره

می خوام با ویندوز 10 x64 و با مادربردم b150m-a سازگاری داشته باشه ، بیشتر نظرات برای ویندوز 8 الی 8.1 و 7 بود و حداقل آپدیت برای این کارت شبکه برای سال 2020 وجود داشته باشه

AMD>INTEL
14-09-20, 11:13
امید جان چندتا مدل خوب معرفی میکنی ، والا خیلی زیاده نظرات رو می خونی همه میگن خوبه ولی گوگل سرچ میکنی هرکدوم معایب مزایای خاص خودشو داره

می خوام با ویندوز 10 x64 و با مادربردم b150m-a سازگاری داشته باشه ، بیشتر نظرات برای ویندوز 8 الی 8.1 و 7 بود و حداقل آپدیت برای این کارت شبکه برای سال 2020 وجود داشته باشه

بودجه رو افزایش بدی این عالیه
TP-LINK TL-WN881ND 300Mbps

mtostar
14-09-20, 11:25
بودجه رو افزایش بدی این عالیه
TP-LINK TL-WN881ND 300Mbps

امید توی مشخصات اینو زده

قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل‌های

Windows 7(32/64bits), Windows Vista(32/64bits), Windows XP-32/64bits

با ویندوز 10 سازگاره ؟

البته توی سایت سازنده مخصول رفتم درایور دوتا هستش یکی ورژن 1 یکی ورژن 2

ورژن یک تا ویندوز 8 ساپورت میکنه

ورژن دو تا ویندوز 10 ساپورت میکنه ( آخرین آپدیتش هم مال 2018 هستش )

امید مشکلی پیش نمیاد دوسال از اخرین آپدیت درایورش میگذره

AMD>INTEL
14-09-20, 11:32
امید توی مشخصات اینو زده

قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل‌های

Windows 7(32/64bits), Windows Vista(32/64bits), Windows XP-32/64bits

با ویندوز 10 سازگاره ؟

البته توی سایت سازنده مخصول رفتم درایور دوتا هستش یکی ورژن 1 یکی ورژن 2

ورژن یک تا ویندوز 8 ساپورت میکنه

ورژن دو تا ویندوز 10 ساپورت میکنه ( آخرین آپدیتش هم مال 2018 هستش )

امید مشکلی پیش نمیاد دوسال از اخرین آپدیت درایورش میگذره

خیر به خوبی ویندوز 10 را پشتیبانی میکند .

mtostar
21-10-20, 14:12
خیر به خوبی ویندوز 10 را پشتیبانی میکند .

میگم امید جان مدل جدیدتری هنوز نیومده تو بازار ؟؟؟

AMD>INTEL
21-10-20, 16:19
میگم امید جان مدل جدیدتری هنوز نیومده تو بازار ؟؟؟

بعید میدونم . باز خودتون چک کنید .

mtostar
10-11-20, 11:54
بعید میدونم . باز خودتون چک کنید .

امید یه سوال دارم ، بعضی جاها درمورد کارت شبکه خوندم که قطع وصلی داره بعضی ها گفتن با آپدیت بایوس مشکل حل شده ، الان یه سوال دارم

آخرین بایوس مادربرد من مال 2018 هستش مادربرد b150m-a ایسوس هستش

بنظرت این کارت شبکه مشکل پیدا میکنه ؟؟/

کارت شبکه بهتری از این هم سراغ داری تا 500 هزینه کنم یا همین مناسبه برای گیم و هات اسپات

امید یکی از بچه ها اینو پیشنهادداده بود

کارت شبکه USB و بی‌سیم تی پی-لینک مدل TL-WN722N

نظرت چیه ؟

AMD>INTEL
10-11-20, 15:14
امید یه سوال دارم ، بعضی جاها درمورد کارت شبکه خوندم که قطع وصلی داره بعضی ها گفتن با آپدیت بایوس مشکل حل شده ، الان یه سوال دارم

آخرین بایوس مادربرد من مال 2018 هستش مادربرد b150m-a ایسوس هستش

بنظرت این کارت شبکه مشکل پیدا میکنه ؟؟/

کارت شبکه بهتری از این هم سراغ داری تا 500 هزینه کنم یا همین مناسبه برای گیم و هات اسپات

امید یکی از بچه ها اینو پیشنهادداده بود

کارت شبکه USB و بی‌سیم تی پی-لینک مدل TL-WN722N

نظرت چیه ؟

من هر وقت کسی رو مورد خطاب قرار میدیم یه آقا یا جان کنارش قرار میدم .مخصوصا فکر میکنم سن شما خیلی پایین تر از من باشه .
من قبلا مدل های مختلف رو معرفی کردم .بایوس هم باید امتحان کنید اپدیتش ضرری ندارد .
مدلهای USB برای استفاده طولانی پیشنهاد نمیکنم .

mtostar
10-11-20, 16:16
من هر وقت کسی رو مورد خطاب قرار میدیم یه آقا یا جان کنارش قرار میدم .مخصوصا فکر میکنم سن شما خیلی پایین تر از من باشه .
من قبلا مدل های مختلف رو معرفی کردم .بایوس هم باید امتحان کنید اپدیتش ضرری ندارد .
مدلهای USB برای استفاده طولانی پیشنهاد نمیکنم .

آقا امید تاپیک ها بالا رو نگاه کنید همیشه کنار اسم شما عنوان جان رو قرار دادم ، حالا چه در این تاپیک و چه درتاپیک های قبل ولی چون برای نوشتن در انجمن گوشی رو میذارم روی حالت دسکتاپ تا زیرمجموعه های انجمن رو بتونم ببینم ، صفحه کیبورد گوشی رو حالت پیش نویس هستش و خودش کلماتی پیشنهاد میده بخاطر همن زمانی که امیدجان میزنی گاهی اوقات عنوان جان رو حذق و اسم رو قرار میده ، بله بنده سنم کمه 30 سالمه

اگر باعث ناراحتی شما شدم معذرت می خوام

بایوس هم باید امتحان کنید اپدیتش ضرری ندارد .

من آخرین نسخه بایوس روی مادربردم مال 2018 هستش که نصبه بعداز اون هنوز آپدیت بایوسی نیومده

بدبختی اینجاس نظرات رو میخونی دلهره میگیری نکنه محصول رو بخری و هی دیسکانت بشه یکی دونفر کارت شبکه USB و بی‌سیم تی پی-لینک مدل TL-WN722N پیشنهاد کردن که شما هم گفتین مناسب مصارف طولانی نیست

واقعا گیج شدم نمیدونم چکار کنم ، مودم ایرانسل هم اینجا انتن نمیده یکی بگیرم

AMD>INTEL
10-11-20, 16:32
آقا امید تاپیک ها بالا رو نگاه کنید همیشه کنار اسم شما عنوان جان رو قرار دادم ، حالا چه در این تاپیک و چه درتاپیک های قبل ولی چون برای نوشتن در انجمن گوشی رو میذارم روی حالت دسکتاپ تا زیرمجموعه های انجمن رو بتونم ببینم ، صفحه کیبورد گوشی رو حالت پیش نویس هستش و خودش کلماتی پیشنهاد میده بخاطر همن زمانی که امیدجان میزنی گاهی اوقات عنوان جان رو حذق و اسم رو قرار میده ، بله بنده سنم کمه 30 سالمه

اگر باعث ناراحتی شما شدم معذرت می خوام

بایوس هم باید امتحان کنید اپدیتش ضرری ندارد .

من آخرین نسخه بایوس روی مادربردم مال 2018 هستش که نصبه بعداز اون هنوز آپدیت بایوسی نیومده

بدبختی اینجاس نظرات رو میخونی دلهره میگیری نکنه محصول رو بخری و هی دیسکانت بشه یکی دونفر کارت شبکه USB و بی‌سیم تی پی-لینک مدل TL-WN722N پیشنهاد کردن که شما هم گفتین مناسب مصارف طولانی نیست

واقعا گیج شدم نمیدونم چکار کنم ، مودم ایرانسل هم اینجا انتن نمیده یکی بگیرم

کارت هایی که معرفی کردم . بارها پیشنهاد شده یا توسط خودم استفاده شده است . مدل های USB متاسفانه زیاد توصیه نمیکنم .

mtostar
10-11-20, 17:59
کارت هایی که معرفی کردم . بارها پیشنهاد شده یا توسط خودم استفاده شده است . مدل های USB متاسفانه زیاد توصیه نمیکنم .

ممنون امیدجان ، لیون کامپیوتر قیمتش مناسب تر از دیجی کالا بود دیجی کالا میده 485 تومن لیون میده 415 فقط فردا باید به پشتیبانی زنگ بزنم ورژن محصول رو بپرسم که 1 هستش یا 2

سفارش میدم انشالله که مشکلی نداشته باشه

AMD>INTEL
11-11-20, 09:02
ممنون امیدجان ، لیون کامپیوتر قیمتش مناسب تر از دیجی کالا بود دیجی کالا میده 485 تومن لیون میده 415 فقط فردا باید به پشتیبانی زنگ بزنم ورژن محصول رو بپرسم که 1 هستش یا 2

سفارش میدم انشالله که مشکلی نداشته باشه

خواهش میکنم .