PDA

مشاهده نسخه کامل : چرب شدن داخل اسکرال ماوس و عدم عملکرد اسکرال

Davood2549
09-09-20, 19:33
درود
یه ماوس بی‌سیم مایکروسافت 1000 دارم که اسکرالش از جنس پلاستیک خشکه و یه پوسته لاستیکی روشه. انگار این پوسته لاستیکی درونش روغن داره و کم کم میاد بیرون و باعث عدم اصطحکاک کافی میان اسکرال و پوسته لاستیکی میشه و اسکرال درست کار نمیکنه. یعنی وقتی به عنوان کاربر میخوام اسکرال رو بچرخونم، پوسته (قسمت سفید در عکس) روی اسکرال مشکی میلغزه.

حالا راه حلی که خودم در نت دیدم چسب کردن اسکرال به پوسته لاستیکی هست. این کار رو هم کردم ولی پس از یکی دو روز باز همون‌طوری شده. البته ترسیدم و خیلی چسب قوی‌ای نزدم.

تا حالا با همچین موردی برخورد داشتید؟ راه حل چیه؟ چسب قوی بزنم؟

عکس از همین ماوس در ویدیوی یوتیوب:

23883 23884

AMD>INTEL
09-09-20, 20:35
درود
یه ماوس بی‌سیم مایکروسافت 1000 دارم که اسکرالش از جنس پلاستیک خشکه و یه پوسته لاستیکی روشه. انگار این پوسته لاستیکی درونش روغن داره و کم کم میاد بیرون و باعث عدم اصطحکاک کافی میان اسکرال و پوسته لاستیکی میشه و اسکرال درست کار نمیکنه. یعنی وقتی به عنوان کاربر میخوام اسکرال رو بچرخونم، پوسته (قسمت سفید در عکس) روی اسکرال مشکی میلغزه.

حالا راه حلی که خودم در نت دیدم چسب کردن اسکرال به پوسته لاستیکی هست. این کار رو هم کردم ولی پس از یکی دو روز باز همون‌طوری شده. البته ترسیدم و خیلی چسب قوی‌ای نزدم.

تا حالا با همچین موردی برخورد داشتید؟ راه حل چیه؟ چسب قوی بزنم؟

عکس از همین ماوس در ویدیوی یوتیوب:

23883 23884

سلام
اینبار از چسب قویتری استفاده کنید . اگر از گیره کوچک استفاده کنید نتیجه بهتر خواهد بود .

Davood2549
09-09-20, 20:45
سلام
اینبار از چسب قویتری استفاده کنید . اگر از گیره کوچک استفاده کنید نتیجه بهتر خواهد بود .
سپاس
چسب خاصی مدنظرم نیست. قطره‌ای رازی یا دوقلو اوکی هست؟

AMD>INTEL
09-09-20, 23:15
سپاس
چسب خاصی مدنظرم نیست. قطره‌ای رازی یا دوقلو اوکی هست؟

قطره ای . چسب های UV هم خوب هستند