PDA

مشاهده نسخه کامل : پس گرفتن کالای دست دوم.

REZA13700
07-09-20, 07:32
سلام خدمت اساتید محترم
بنده یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
بنده یه تلویزیون 32 اینچ سامسونگ رو اگهی کردم جهت اینکه میخوام بزرگتر بخرم و دیشب به یه بنده خدایی فروختم خریدار حضوری تشریف اوردن در منزل بنده تلویزیونو همه جوره چک کردن.
روی صفحه تلویزیون دو تا نقطه ریز سفید رنگ داره که اصلا به سختی دیده میشه ، بر اثر جا به جایی از روز اول اینجور شده و خدا سرشاهده تا الانکه 4 ساله تلویزیونو داشتم همونجور هست و نقطه ها هم زیاد نشدن ، حتی یادمه اون زمان گارانتی هم بردم و گارانتی گفت هیچ مشکلی براش پیش نمیاد اصلا نیاز به تعویض نیست که تا الانم خداروشکر همینطور بوده.
خریدار دیشب اون نقطه هارم دید و ایشون گفت مشکلی نداره پولشو پرداخت کردن و رفتن.
حدودا بعد از هفت ساعت طرفای ساعت سه نصف شب بمن پیامک دادن که میخوام تلویزیون پس بیارم رفتم از بیرون پرسیدم و گفتن نقطه ها زیاد میشن از اینجور حرفا.

ایشون هنگام خرید خودشون همه جوره جنس رو چک کردن پسندیدن و چیزی نبوده که در جریان نباشن.

خب الان بنده چیکار کنم از کجا معلوم ایشون تعمیرکار یا کلاهبردار نباشن و تلویزیونو باز کرده نباشن یا قطعه ای رو تعویض نکرده باشن😑 ایا الان من باید پس بگیرم؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

Shervan360
07-09-20, 08:05
سلام خدمت اساتید محترم
بنده یه تلویزیون 32 اینچ سامسونگ رو اگهی کردم جهت اینکه میخوام بزرگتر بخرم و دیشب به یه بنده خدایی فروختم خریدار حضوری تشریف اوردن در منزل بنده تلویزیونو همه جوره چک کردن.
روی صفحه تلویزیون دو تا نقطه ریز سفید رنگ داره که اصلا به سختی دیده میشه ، بر اثر جا به جایی از روز اول اینجور شده و خدا سرشاهده تا الانکه 4 ساله تلویزیونو داشتم همونجور هست و نقطه ها هم زیاد نشدن ، حتی یادمه اون زمان گارانتی هم بردم و گارانتی گفت هیچ مشکلی براش پیش نمیاد اصلا نیاز به تعویض نیست که تا الانم خداروشکر همینطور بوده.
حدودا بعد از هفت ساعت طرفای ساعت سه نصف شب بمن پیامک دادن که میخوام تلویزیون پس بیارم رفتم از بیرون پرسیدم و گفتن نقطه ها زیاد میشن از اینجور حرفا.

ایشون هنگام خرید خودشون همه جوره جنس رو چک کردن پسندیدن و چیزی نبوده که در جریان نباشن.

خب الان بنده چیکار کنم از کجا معلوم ایشون تعمیرکار یا کلاهبردار نباشن و تلویزیونو باز کرده نباشن یا قطعه ای رو تعویض نکرده باشن������ ایا الان من باید پس بگیرم؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام

همیشه موقع فروش یک برگه کاغذ بیارید و بنویسید که تحویل دادید و پس نمیگیرید. هم خریدار و و هم فروشنده اثر انگشت و امضا کنن
شاید 5 دقیقه وقت نگیره. اما دیگه این موارد پیش نمیاد که پس بیارن.

REZA13700
07-09-20, 08:10
سلام

همیشه موقع فروش یک برگه کاغذ بیارید و بنویسید که تحویل دادید و پس نمیگیرید. هم خریدار و و هم فروشنده اثر انگشت و امضا کنن
شاید 5 دقیقه وقت نگیره. اما دیگه این موارد پیش نمیاد که پس بیارن.

الان یعنی بنده باید از ایشون پس بگیرم؟؟

Shervan360
07-09-20, 08:16
الان یعنی بنده باید از ایشون پس بگیرم؟؟

من کلا گفتم که وقتی این برگه رو هر دو بنویسن و امضا کنن و اثر انگشت بزنن، طرف همون موقع فکر هاشو میکنه، یا میخره یا نمیخره... اگر خرید دیگه پس نمیاره..

در مورد شما هم توافقی هست. ببین دوست درای پس بگیری یا نه... اجباری نیست..

REZA13700
07-09-20, 08:19
من کلا گفتم که وقتی این برگه رو هر دو بنویسن و امضا کنن و اثر انگشت بزنن، طرف همون موقع فکر هاشو میکنه، یا میخره یا نمیخره... اگر خرید دیگه پس نمیاره..

در مورد شما هم توافقی هست. ببین دوست درای پس بگیری یا نه... اجباری نیست..
من که قصد پس گرفتن ندارم چون در منزلم با اطمینان معامله کردم ولی از این میترسم ایشون چون ادرس منزل بنده رو داره بخواد ابرو ریزی کنه یا شکایتی چیزی پیش بیاد والا خودمم موندم چیکار کنم😞

Ryzen
07-09-20, 12:45
من که قصد پس گرفتن ندارم چون در منزلم با اطمینان معامله کردم ولی از این میترسم ایشون چون ادرس منزل بنده رو داره بخواد ابرو ریزی کنه یا شکایتی چیزی پیش بیاد والا خودمم موندم چیکار کنم[emoji20]سلام
بهشون بگید مانیتور رو بیارن یه مغازه تعمیراتی کاملاً چک کنن و اگه آثار باز شدگی یا مشکلی داشت پس نگیرید.

Sent from my MI 4W using Tapatalk

AMD>INTEL
07-09-20, 13:25
سلام خدمت اساتید محترم

خب الان بنده چیکار کنم از کجا معلوم ایشون تعمیرکار یا کلاهبردار نباشن و تلویزیونو باز کرده نباشن یا قطعه ای رو تعویض نکرده باشن ایا الان من باید پس بگیرم؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام
بهشون بگید مانیتور رو بیارن یه مغازه تعمیراتی کاملاً چک کنن و اگه آثار باز شدگی یا مشکلی داشت پس نگیرید.

Sent from my MI 4W using Tapatalk

سلام
روشی که دوستمون رایزن گفت منطقی ترین کاره . اگر قرار به مرجوع شدن باشه باید با همون شرایط به شما تحویل بده .