PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید تلویزیون 43 ایرانی

arash_ga
06-09-20, 16:29
سلام یه 43 تولید داخل میخوام بگیرم به خاطر محدود بودن بودجه و غیر هوشمند میخوام برای دیدن شبکه های خارجی و فیلم از روی فلش.هرچی سرچ کردم بیشتر گیج شدم که کدوم برند کیفیت تصویر مناسب و دوام بهتری داره؟برند جی پلاس به نظرتون چطوره؟
برندهای پیشنهادیم فیلیپس و دوو و تی سی ال و هایسنس و جی پلاس هست

AMD>INTEL
06-09-20, 17:46
سلام
جی پلاس به نظرم گزینه مناسبیه و در رتبه بعدی TCL و فیلیپس هست .من برای استفاده در منزل XVISION دارم و راضی هستم .

arash_ga
06-09-20, 21:37
سلام
جی پلاس به نظرم گزینه مناسبیه و در رتبه بعدی TCL و فیلیپس هست .من برای استفاده در منزل XVISION دارم و راضی هستم .

من فکر میکردم فیلیپس بهتر باشه البته همشون داخل تولید میشه و واقعا معلوم نی کدوم کیفیت قطعاتشون بهتره.شما جی پلاس و باهاش کار کردید؟

AMD>INTEL
06-09-20, 23:15
من فکر میکردم فیلیپس بهتر باشه البته همشون داخل تولید میشه و واقعا معلوم نی کدوم کیفیت قطعاتشون بهتره.شما جی پلاس و باهاش کار کردید؟

جی پلاس بله کیفیتش مناسبه . فیلیپس همیشه خوب بوده ولی اینکه داخل با چه شرایطی مونتاز میشه و نوع پنل - برد تغذیه برد اصلی مطمئن نیستم

arash_ga
21-09-20, 20:59
سلام اقا کی از سیستم صوتی و ساندبار سررشته ای داره

بین سه مدل ساندبار ارزون قیمت موندم و برای یه خونه 55 متری و یه تلوزیون 43 اینچ میخوام استفاده کنم.استفاده ام برای فیلم دیدن و موزیکه اهل مهمونی و بزن بکوبم نیستم.فقط وضوح و تفکیک صدا مناسب میخوام.بلند بودن صدا مهم نیست.به نظرتون خرید کدوم منطقی تری هست
ساندبار تراست مدل TR-608 قیمت 1950ساند بار کریتیو مدل Stage قیمت 4 تومن
ساندبار تسکو مدل 2028 قیمت 2900

AMD>INTEL
21-09-20, 21:04
سلام اقا کی از سیستم صوتی و ساندبار سررشته ای داره

بین سه مدل ساندبار ارزون قیمت موندم و برای یه خونه 55 متری و یه تلوزیون 43 اینچ میخوام استفاده کنم.استفاده ام برای فیلم دیدن و موزیکه اهل مهمونی و بزن بکوبم نیستم.فقط وضوح و تفکیک صدا مناسب میخوام.بلند بودن صدا مهم نیست.به نظرتون خرید کدوم منطقی تری هست
ساندبار تراست مدل TR-608 قیمت 1950ساند بار کریتیو مدل Stage قیمت 4 تومن
ساندبار تسکو مدل 2028 قیمت 2900

ساند بار کریتیو مشخصا از این دو بهتر هست و خروجی با وضوح بالاتری را ارائه میکند.

arash_ga
21-09-20, 21:37
ساند بار کریتیو مشخصا از این دو بهتر هست و خروجی با وضوح بالاتری را ارائه میکند.

ممنونم.گزینه دیگه ای میشناسید تو رنج 4-5 تومن

AMD>INTEL
22-09-20, 09:09
کریتیو تو زمینه صدا بهترینه .

- - - Updated - - -

کریتیو تو زمینه صدا بهترینه .