PDA

مشاهده نسخه کامل : بوت نشدن galaxy j2

PRO_KILLER
31-08-20, 11:19
سلام. من ی چند وقتیه چون میخواستم موبایل جدید بگیرم، موبایلمو دادم به برادر کوچکترم. (امان از این بچه ها!!!!)
آقا این انقد بازی کرد و بازی ریخت که من صدای ناله ی گوشیو میشنیدم(!!!!)
از دو سه ماه پیش شرو کرده بود ب کارای عجیب این گوشی. مثلا تو 53 درصد خاموش میشد!!!!
بنا بر خرافات، تصمیم گرفتیم باتریشو در بیاریم، تمیز کنیم خاراشو و دوباره بزاریم.
در کمال تعجب درست شد!!!:1. (27)::lol:
همه چی خوب بود تا وقتی که گوشیو دادم ب داداشم...
آقا گوشی رسما دیوونه شده بود! مثلا 5 درصد میشد یهو تو 4 درصد هنگ میکرد و به اصطلاح فریز میشد، بعد ک باتریشو در می آوردیمو مینداختیمو میزدیم شارژ، 41 درصد بود!!!
خلاصه، ب همین روال پیش رفت تا همین دیروز زنده بود، ولی یهو یه اتفاق افتاد (که من اونجا نبودم)
ولی اونجوری که ب من گفتن، رو گوشی چایی ریخته بود و مامان منم برداشته بود باتیرو از گوشی جدا کرده بود گزاشته بود اونور:lol:
بعد ک روشنش کردم، صفحه سیمکارتش اومد ولی تا خواستم پین رو وارد کنم، دیدم صفحه فریز شده...
باتریو دراوردم و گزاشتم، ولی افسوس ک دیگ هیچوقت بیشتر از samsung galaxy j2 چیزی نشون نداد...
ب شارژ هم زدیم ب ظاهر ک شارژ میشد...
تو برق هم روشن کردیم نشد!
چیکار کنم دوستان؟؟؟؟؟:11():

AMD>INTEL
31-08-20, 11:48
سلام. من ی چند وقتیه چون میخواستم موبایل جدید بگیرم، موبایلمو دادم به برادر کوچکترم. (امان از این بچه ها!!!!)
آقا این انقد بازی کرد و بازی ریخت که من صدای ناله ی گوشیو میشنیدم(!!!!)
از دو سه ماه پیش شرو کرده بود ب کارای عجیب این گوشی. مثلا تو 53 درصد خاموش میشد!!!!
بنا بر خرافات، تصمیم گرفتیم باتریشو در بیاریم، تمیز کنیم خاراشو و دوباره بزاریم.
در کمال تعجب درست شد!!!:1. (27)::lol:
همه چی خوب بود تا وقتی که گوشیو دادم ب داداشم...
آقا گوشی رسما دیوونه شده بود! مثلا 5 درصد میشد یهو تو 4 درصد هنگ میکرد و به اصطلاح فریز میشد، بعد ک باتریشو در می آوردیمو مینداختیمو میزدیم شارژ، 41 درصد بود!!!
خلاصه، ب همین روال پیش رفت تا همین دیروز زنده بود، ولی یهو یه اتفاق افتاد (که من اونجا نبودم)
ولی اونجوری که ب من گفتن، رو گوشی چایی ریخته بود و مامان منم برداشته بود باتیرو از گوشی جدا کرده بود گزاشته بود اونور:lol:
بعد ک روشنش کردم، صفحه سیمکارتش اومد ولی تا خواستم پین رو وارد کنم، دیدم صفحه فریز شده...
باتریو دراوردم و گزاشتم، ولی افسوس ک دیگ هیچوقت بیشتر از samsung galaxy j2 چیزی نشون نداد...
ب شارژ هم زدیم ب ظاهر ک شارژ میشد...
تو برق هم روشن کردیم نشد!
چیکار کنم دوستان؟؟؟؟؟:11():

سلام
اگر رطوبت خورده باید تعمیرکار بازش کنه و ببینه قابل حل هست یا نه ؟ کلا رطوبت دشمن اول قطعات الکترونیکی هست .اگر وارد ریکاوری هم نمیشه باید حتما بره پیش تعمیرکار

PRO_KILLER
31-08-20, 11:56
مغازه خودتون کجاس بیاریم پیش شما؟:lol:

AMD>INTEL
31-08-20, 13:11
مغازه خودتون کجاس بیاریم پیش شما؟:lol:

من مغازه ندارم دوست عزیز من کارم شرکتی هست .شما باید بگردید برای تعمیرکار موبایل

PRO_KILLER
31-08-20, 13:23
ممنون:11():
/پایان تاپیک

AMD>INTEL
31-08-20, 16:44
تاپیک قفل میشود..........