PDA

مشاهده نسخه کامل : کامپیوتر نو و مشکلات نو...

PRO_KILLER
29-08-20, 16:33
سلام. من چن وقت پیس یه کیس گرفته بودم از سایت و وقتی که کیسو اوردم خونه، هیچ مشکلی نداشت(البته من هیچی نریخته بودم)
تا وقتی که فهمیدیم سی دی درایوش خرابه و بردیم برا تعویض.
مشکل اول:ریستارت ناگهانی
وقتی اومدم خونه، کنجکاو شدم ک یه بار باهاش بازی کنم. رفتم و نسخه کرک بازی internet cafe simulator رو ریختم و در کمال تعجب، لگ میزد! درحالی که سیستم من خیلی نسبت به اجرای بازی قوی بود!!! یکم تو بازی راه رفتم و یهو، سیتم برقش رفت و دوباره اومد!!!
تو ایونت ویور ویندوز گشتم و ارورشو فهمیدم:kernel power 41
بازیو پاک کردم و اصلا دست بهش نزدم:cry:
اینم بگم که بازیو تو هاردم ریخته بودم و رو اس اس دی نریخته بودم.
تا اینکه به سرم زد که ماینکرفت دانجنز بریزم. تو درایو دی ریختمو بازم همون مشکل...بازم کرنل پاور 41...:1. (28):
تو درایو سی که اس اس دی هست ریختم و در کمال تعجب اورد!:1. (23): ولی بعد دو ساعت بازی پیاپی خاموش شد:cry:
نکته جالب اینجاس که هیچی تو بازی نپریده بود!!!!(البته میدونم اوتو سیو فعال بود:1. (23):بهم نگین اسکل:lol:)
واقعا الان دارم از دلهره میمیرم که نکنه 22 میل رو ریختم آشغالی!!!
اگر میشه راهنمایی کنین در این موضوع:11():
مشکل دوم:موس
من دوتا موس دارم. یکی بیسیم A4TECH G3-200N و اون یکی سیم دار SADATA SM-55. سیم داره که یه مدت باهاش کار میکنم اول یه کلیکمو 2 تا میگیره بعد هی زیاد میشه... حتی یه بار رو مثبت کروم کلیک کردم 12 تا تب باز شد!!!!
اون یکی هم یکم زیاد تکونش میدم لگ میزنه. قبلا هم سابقه مسخره بازی داشته و یه بار محور افقی و عمودیش عوض شد و کلی دردسر به بار اورد:1. (28):
فقط یه جواب میخوام ازتون درباره ی این مشکل: عایا مشکل از موسه یا پیسی؟ (اینم باید اضافه کنم که بیسیمه با لپتاپمم سابقه لگ داشته)مشکل سوم:لگ
این مشکلو روش شک دارم. من کلا داشتم با کروم کار میکردم ک فهمیدم یکم لگ داره. این لگ فقط تو کرومه و مرورگرای دیگه. ربطی ب پرفورمنس داره؟
راستی ی سوال!
اینکه همواره 4 گیگ رمم در استفاده باشه چیز عادی ایه؟(در کل 16 گیگ دارم)

AMD>INTEL
29-08-20, 16:38
سلام. من چن وقت پیس یه کیس گرفته بودم از سایت و وقتی که کیسو اوردم خونه، هیچ مشکلی نداشت(البته من هیچی نریخته بودم)
تا وقتی که فهمیدیم سی دی درایوش خرابه و بردیم برا تعویض.
مشکل اول:ریستارت ناگهانی
وقتی اومدم خونه، کنجکاو شدم ک یه بار باهاش بازی کنم. رفتم و نسخه کرک بازی internet cafe simulator رو ریختم و در کمال تعجب، لگ میزد! درحالی که سیستم من خیلی نسبت به اجرای بازی قوی بود!!! یکم تو بازی راه رفتم و یهو، سیتم برقش رفت و دوباره اومد!!!
تو ایونت ویور ویندوز گشتم و ارورشو فهمیدم:kernel power 41
بازیو پاک کردم و اصلا دست بهش نزدم:cry:
اینم بگم که بازیو تو هاردم ریخته بودم و رو اس اس دی نریخته بودم.
تا اینکه به سرم زد که ماینکرفت دانجنز بریزم. تو درایو دی ریختمو بازم همون مشکل...بازم کرنل پاور 41...:1. (28):
تو درایو سی که اس اس دی هست ریختم و در کمال تعجب اورد!:1. (23): ولی بعد دو ساعت بازی پیاپی خاموش شد:cry:
نکته جالب اینجاس که هیچی تو بازی نپریده بود!!!!(البته میدونم اوتو سیو فعال بود:1. (23):بهم نگین اسکل:lol:)
واقعا الان دارم از دلهره میمیرم که نکنه 22 میل رو ریختم آشغالی!!!
اگر میشه راهنمایی کنین در این موضوع:11():
مشکل دوم:موس
من دوتا موس دارم. یکی بیسیم A4TECH G3-200N و اون یکی سیم دار SADATA SM-55. سیم داره که یه مدت باهاش کار میکنم اول یه کلیکمو 2 تا میگیره بعد هی زیاد میشه... حتی یه بار رو مثبت کروم کلیک کردم 12 تا تب باز شد!!!!
اون یکی هم یکم زیاد تکونش میدم لگ میزنه. قبلا هم سابقه مسخره بازی داشته و یه بار محور افقی و عمودیش عوض شد و کلی دردسر به بار اورد:1. (28):
فقط یه جواب میخوام ازتون درباره ی این مشکل: عایا مشکل از موسه یا پیسی؟ (اینم باید اضافه کنم که بیسیمه با لپتاپمم سابقه لگ داشته)مشکل سوم:لگ
این مشکلو روش شک دارم. من کلا داشتم با کروم کار میکردم ک فهمیدم یکم لگ داره. این لگ فقط تو کرومه و مرورگرای دیگه. ربطی ب پرفورمنس داره؟
راستی ی سوال!
اینکه همواره 4 گیگ رمم در استفاده باشه چیز عادی ایه؟(در کل 16 گیگ دارم)

سلام کانفیگ قطعات را قید کنید .سعی کنید توضیحات را به وضعیت و تشریح رو طوری بنویسید که بشه به درستی پاسخ داد .

PRO_KILLER
29-08-20, 16:45
سلام کانفیگ قطعات را قید کنید .سعی کنید توضیحات را به وضعیت و تشریح رو طوری بنویسید که بشه به درستی پاسخ داد .
مادر بوردو نمیدونم
کارت گرافیک RADEON RX 570 SERIES
سیپیو CORE I5 6500
پاور نمیدونم
رم 16 گیگ
اس اس دی سامسونگ 128(تو بیو مدل کاملش هست)
هارد WDC 1 ترا (تو بیو کاملش هست)
کیس بیرونی GREEN Z4 ASTIAK
دی وی دی درایو رو هم نمیدونم

AMD>INTEL
29-08-20, 17:47
مادر بوردو نمیدونم
کارت گرافیک RADEON RX 570 SERIES
سیپیو CORE I5 6500
پاور نمیدونم
رم 16 گیگ
اس اس دی سامسونگ 128(تو بیو مدل کاملش هست)
هارد WDC 1 ترا (تو بیو کاملش هست)
کیس بیرونی GREEN Z4 ASTIAK
دی وی دی درایو رو هم نمیدونم

با توجه به مشکل های پیش آمده پاور رو حتما چک کنید چه پاوری روی سیستم نصب شده است
شما باید در مرحله اول از وضعیت سلامت پاور مطمئن بشید .
بعد میشه روی گزینه های دیگه مثل اورهیت گرافیک یا پردازنده مطمئن شد .
با توجه به خاموشی توصیه میکنم حتما به فروشنده مراجعه و درخواست تست سیستم بدید . این خاموشی در ادامه باعث مشکل میشه .
این مشکلان هم میتونند به خاطر پاور باشند پس اول تست پاور با یک پاور سالم استاندارد مثل گرین 530 وات
به هر حال از نظر من سیستم شما فعلا خاموش نگه دارید تا توسط فروشنده مشکلات برطرف بشه .
-----------------
فقط یک بازی را اجرا کنید و در حالی که HW MONITOR روشنه دما را چک کنید .دمای پردازنده و کارت گرافیک

PRO_KILLER
29-08-20, 18:06
نمیتونم چون کارای روزمره م از طریق همین سیستم پیش میرن ولی بازی نمیکنم
پاور رو فکر کنم گرین 570w باشه تا جایی ک یادمه
سیستم رو هم بردیم نشون دادیم همونجا از سرش باز کرد گفت بازیت کرش کرده
اگ میشه ی راه حل بدید تا خرابیشو بفهمیم بیخود نبریم اونجا.
خواهشا ی جوابی هم به سوالا و مشکلای دیگه م بدین. ممنون:11():

amir.t.1261
29-08-20, 18:27
سلام.شما اول مدل دقیق پاور و مادربرد بخونید و اینجا بزارید.(تا جایی که اطلاع دارم پاور 570 گرین نداریم.)بعد هم برنامه hwminitor رو بریزید.بازش کنید و برید داخل بازی بعد 20 دقیقه (هر چی بیشتر بهتره اما تو 20 دقیقه هم نشون میده)از تمام نوشته ها اسکرین بگیرید بزارید.

AMD>INTEL
29-08-20, 18:30

گرین 570 وات نداره
ببینید باید با یک پاور مطمئن تست بشه .احتمال زیاد پاوری که روی سیستم شما بسته شده وضعیت خوبی نداره
تمام مشکلات به هم وابسته هستند اول باید مشکل اصلی رو حل کرد .
درجه حرارت رو با برنامه ای که گفتم چک کنید . احتمال زیادو متاسفانه به نظر میرسه قطعاتی که روی سیستم شما وضعیت نامناسبی دارند .

PRO_KILLER
29-08-20, 18:55
مطمئنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توروخدا استرس الکی ندید!!!!!! من از یکی از دوستام ک فنیه پرسیده بودم گفت ایراد از پردازنده و کارت گرافیکت و رمت نیست چون اگه باشه سیستمت بلو اسکرین میده یا فریز میشه!!!! ایراد از قطعاته یا جایگذاریشون؟؟؟؟:1. (27)::1. (2):

AMD>INTEL
29-08-20, 19:12
مطمئنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توروخدا استرس الکی ندید!!!!!! من از یکی از دوستام ک فنیه پرسیده بودم گفت ایراد از پردازنده و کارت گرافیکت و رمت نیست چون اگه باشه سیستمت بلو اسکرین میده یا فریز میشه!!!! ایراد از قطعاته یا جایگذاریشون؟؟؟؟:1. (27)::1. (2):

خاموش شدن خیلی بدتر از بلو اسکرین هست .باید با دقت تست بشه . اینطوری گفتم که دنبال مشکل باشید .دنبال تست هایی که میگم بروید .
1-تست پاور
2-تست دمای پردازنده و گرافیک زمان بازی
3-تست سلامت هارد دیسک با hdtune و بنچمارک با همین برنامه

PRO_KILLER
29-08-20, 19:26
پاور رو هم پیدا کردم Green 530w Real

AMD>INTEL
29-08-20, 19:30
پاور رو هم پیدا کردم green 530w realGreen 530w RealGreen 530w RealGreen 530w Real

تست هایی که گفتم بعد از انجام نتیجه را اعلام کنید .

PRO_KILLER
30-08-20, 15:44
اگه میشه کار با اچ دی تیون و اینکه باید چکار کنم رو توضیح بدین ممنون.:11():

AMD>INTEL
30-08-20, 16:44
اگه میشه کار با اچ دی تیون و اینکه باید چکار کنم رو توضیح بدین ممنون.:11():

دو قسمت برنامه را کار دارید
چک کردن قسمت health که بالای برنامه عکس دوربین داره شات بگیرید و اپلود کنید تا چک کنم
دو قسمت benchmark از هارد بنچمارک بگیرید و مثل قبلی شات بگیرید
--------------
همچنین در حال بازی کردن hwmonitor باز بگذارید دمای پردازنده و کارت گرافیک را اعلام کنید .

PRO_KILLER
30-08-20, 17:11
سلامت هارد23848

AMD>INTEL
30-08-20, 18:27
سلامت هارد23848

خوب باید برید برای مرحله بعد تست های حرارتی و اسکرین شات بگذارید .موقع گیم بعد از ده دقیقه و 20 دقیقه

PRO_KILLER
31-08-20, 10:24
این برنامه؟
23853

AMD>INTEL
31-08-20, 10:40
این برنامه؟
23853

نسخه کرک شده اش را از سایت سافت 98 بگیرید که تمام پارامترها را نشان دهد . زیر لود سنگین و بازی کردن انجام بدید .
مورد دیگه باید بگردید یک پاور با سلامت کامل یا ببرید پیش یه شخص وارد با یک پاور استاندارد تست کند ولی قبلش تست حرارتی را انجام بدهید .

PRO_KILLER
31-08-20, 11:21
نسخه کرک شده اش را از سایت سافت 98 بگیرید که تمام پارامترها را نشان دهد . زیر لود سنگین و بازی کردن انجام بدید .
مورد دیگه باید بگردید یک پاور با سلامت کامل یا ببرید پیش یه شخص وارد با یک پاور استاندارد تست کند ولی قبلش تست حرارتی را انجام بدهید .
آخ آخ دست رو دلم نزار ک خونه... اگ به هر عنوان پیچاشو وا کنیم گارانتیش از بین میره عاخه!

AMD>INTEL
31-08-20, 11:40
آخ آخ دست رو دلم نزار ک خونه... اگ به هر عنوان پیچاشو وا کنیم گارانتیش از بین میره عاخه!

باید با فروشنده اتمام حجت کنید . اگر مشکل رو حل نکند به صنف شکایت میکنید .

PRO_KILLER
31-08-20, 11:48
والا ما اونقد پررو نیستیم:lol:
الان اگه میشه ی تست کامل بکنیم تا ببینیم کدوم قطعات و هرکدوم چه قدر خرابه تا ببریم بگیم عوض کنن
قضیه اصلی اینه ک این کامپیوتر یسری از قطعاتشو گفتن دست دومه. یه گارانتی 6 ماهه دادن که درصورت مشاهده هرگونه خرابی در هر قطعه ای، نوی اون قطعه رو میندازن. در صورت بروز دوباره مشکل،
باید بصورت کامل وجه رو برگردونن.
بنظرتون چیکار کنم؟

AMD>INTEL
31-08-20, 11:50
والا ما اونقد پررو نیستیم:lol:
الان اگه میشه ی تست کامل بکنیم تا ببینیم کدوم قطعات و هرکدوم چه قدر خرابه تا ببریم بگیم عوض کنن
قضیه اصلی اینه ک این کامپیوتر یسری از قطعاتشو گفتن دست دومه. یه گارانتی 6 ماهه دادن که درصورت مشاهده هرگونه خرابی در هر قطعه ای، نوی اون قطعه رو میندازن. در صورت بروز دوباره مشکل،
باید بصورت کامل وجه رو برگردونن.
بنظرتون چیکار کنم؟

احقاق حقتون پرو بودن نیست . باید پاور با یک پاور نو جایگزین بشه . تست حرارتی هم بگذارید تا ببینم به کجا میرسه وضعیت سیستم

PRO_KILLER
01-09-20, 14:59
یه انرژی ریپورت با سی ام دی گرفتم
energy-report.html - 28 KB (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
01-09-20, 16:43
یه انرژی ریپورت با سی ام دی گرفتم
energy-report.html - 28 KB (Only the registered members can see the link)

این تست به کارم نمیاد . چون هیچ نرم افزاری پاور رو تست نمیکنه . با نرم افزاری که گفتم تست کنید .

PRO_KILLER
04-09-20, 12:31
داشتم 5 دقیقه بازی میکردم ک یهو کامپیوتر خاموش و بعد اینکه بوت شد ی لحظه برفکی شد خاموش شد دوباره برفکی شد بعد صفه سبز شد بعد یوزرم اومد بالا!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اف پی اسمم بالای 130 بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حتی دریچه های فنمو باز کردم و روی high rpm گزاشتم و فن کارت گرافیکمم روشن بود!!!!!!!!!

AMD>INTEL
04-09-20, 17:31
داشتم 5 دقیقه بازی میکردم ک یهو کامپیوتر خاموش و بعد اینکه بوت شد ی لحظه برفکی شد خاموش شد دوباره برفکی شد بعد صفه سبز شد بعد یوزرم اومد بالا!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اف پی اسمم بالای 130 بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حتی دریچه های فنمو باز کردم و روی high rpm گزاشتم و فن کارت گرافیکمم روشن بود!!!!!!!!!

برفکی شدن دو حالت داره که حالت اول کارت گرافیک شماست که gpu مشکل داره و حالت دوم تاثیرات پاور مشکل ساز است . با این سیستم مشکل داره نمیدونم چرا بازی میکنید و از هم مهمتر چرا مواردی که گفتم انجام ندادید .این سیستم باید با فروشنده به صورت جدی صحبت کنید هر چی قطعه مشکل دار بوده انگار روی سیستم شما بسته است .کارت های rx 570 که زیر ماین پدرشون در اومده فراوان هستند و عموما هم مشکل دار هستند . شما به جای تاپیک باید با فروشنده اتمام حجت کنید .

PRO_KILLER
04-09-20, 21:14
میتونه از ویروس باشه لگ موسم؟ چون امروز روشن کردم کروم خودبخود وا شد:1. (27):

PRO_KILLER
04-09-20, 21:27
برفکی شدن دو حالت داره که حالت اول کارت گرافیک شماست که gpu مشکل داره و حالت دوم تاثیرات پاور مشکل ساز است . با این سیستم مشکل داره نمیدونم چرا بازی میکنید و از هم مهمتر چرا مواردی که گفتم انجام ندادید .این سیستم باید با فروشنده به صورت جدی صحبت کنید هر چی قطعه مشکل دار بوده انگار روی سیستم شما بسته است .کارت های rx 570 که زیر ماین پدرشون در اومده فراوان هستند و عموما هم مشکل دار هستند . شما به جای تاپیک باید با فروشنده اتمام حجت کنید .
خودتون گفته بودید که بازی کنم و تست حرارتی بگیرم

AMD>INTEL
05-09-20, 09:46
خودتون گفته بودید که بازی کنم و تست حرارتی بگیرم

خوب ک. تست حرارت . الان مشخص شده کارت گرافیک مشکل داره و فروشنده باید پاسخگو باشه .

PRO_KILLER
05-09-20, 11:49
امروز کامپیوترم داره عجیب تر رفتار میکنه و فیلمای یوتیوب و آپارات بصورت فجیعی بد رندر میشن و بعضی وقتا پیسی افتضاح لگی میشه. بنظرتون این پیسی رو بدم و ب جاش اینو بگیرم؟ خرید کامپیوتر گیمینگ اگزو ونتوس (Only the registered members can see the link)
پ.ن: امروز تو سایت فروشنده بودم تمامی سیستمایی که روشون گرافیک rx 570 بود رو از سایت ورداشتن!!!!!!
پ.ن 2: جالبتر اینه ک تو کنترل پنل کارت گرافیک میرم بصورت افتضاح و مشکوکی پالس وار درصدش کم و زیاد میشه! تنها برنامه هایی ک بازن کروم و کنترل پنل amd هست! کروم هم فقط تب انجمن شهر سخت افزار بازه!!!!!!
23866

AMD>INTEL
05-09-20, 11:55
امروز کامپیوترم داره عجیب تر رفتار میکنه و فیلمای یوتیوب و آپارات بصورت فجیعی بد رندر میشن و بعضی وقتا پیسی افتضاح لگی میشه. بنظرتون این پیسی رو بدم و ب جاش اینو بگیرم؟ خرید کامپیوتر گیمینگ اگزو ونتوس (Only the registered members can see the link)
پ.ن: امروز تو سایت فروشنده بودم تمامی سیستمایی که روشون گرافیک rx 570 بود رو از سایت ورداشتن!!!!!!
پ.ن 2: جالبتر اینه ک تو کنترل پنل کارت گرافیک میرم بصورت افتضاح و مشکوکی پالس وار درصدش کم و زیاد میشه! تنها برنامه هایی ک بازن کروم و کنترل پنل amd هست! کروم هم فقط تب انجمن شهر سخت افزار بازه!!!!!!
23866

شما باید با فروشنده تماس بگیرید . در پست های قبل هم گفتم وقتی تصویر مشکل میخوره یعنی گرافیکت خرابه و نباید پیش از این دست نگه داری و باید با فروشنده برای حل مشکل تماس بگیرید .

PRO_KILLER
09-09-20, 09:32
نکته جالب اینه ک جاست کاز 3 رو برای دو ساعت بازی کردم چیزی نشد!!!!!
مشکلی از اکتیویت ویندوز و کرک بازیهاست؟
23879

AMD>INTEL
09-09-20, 09:53
نکته جالب اینه ک جاست کاز 3 رو برای دو ساعت بازی کردم چیزی نشد!!!!!
مشکلی از اکتیویت ویندوز و کرک بازیهاست؟
23879

واقعا من را دارید گیج میکنید . ایراد رندومه و این قطعات سیستم شما مشکل ساز . بهم ریختگی تصویر و خاموش شدن و ... ربطی به مشکل کرک ندارد . شما باید با فروشنده اتمام حجت کنید .فقط دارید وقت رو تلف میکنید .

PRO_KILLER
09-09-20, 10:11
فقط کارت گرافیکه؟؟؟ پاور و اینا نیست؟
ما فقط یک بار میتونیم ببریم. خواهشا یک توجیه بگویید تا اونجا نتونن با دوز و کلک دور بزنن مارو. اگر هم میشود تست کرد یا بایوسشو چک کرد تا خرابی رو دید که بهتر.

کلاک کارت گرافیک 300 بود رو بازی ای که تشخیص نداده بود ولی رو جاست کاز 3 کلاک عالی بود.
پرفورمنس مود جاست کاز 2 هم مارجینال(marginal) بود و میانگین اف پی اس 55.2.
عادیه؟ اونم با همه چی ماکسیمم؟؟؟

AMD>INTEL
09-09-20, 10:25
فقط کارت گرافیکه؟؟؟ پاور و اینا نیست؟
ما فقط یک بار میتونیم ببریم. خواهشا یک توجیه بگویید تا اونجا نتونن با دوز و کلک دور بزنن مارو. اگر هم میشود تست کرد یا بایوسشو چک کرد تا خرابی رو دید که بهتر.

کلاک کارت گرافیک 300 بود رو بازی ای که تشخیص نداده بود ولی رو جاست کاز 3 کلاک عالی بود.
پرفورمنس مود جاست کاز 2 هم مارجینال(marginal) بود و میانگین اف پی اس 52.
عادیه؟ اونم با همه چی ماکسیمم؟؟؟

قرار نیست توجیح بشن . باید مشکل سیستم را حل کننند .شما باید وقتی سیستم تصویرش بهم ریخت عکس بگیرید با موبایل
با این برنامه تا 10 دقیقه کارت را تست کنید furmark
توضیحات شما به شدت در تناقص هست . سیستمی که خاموش میشه یا تصویر بهم میریزه یعنی مشکل سخت افزاری داره بعد امروز میگید فریم بالا میگیرید .
اگر خودتون هم نمیتونید تست های کامل بگیرید از دوست یا فروشگاهی در مرکز کامپیوترها معتبر کمک بگیرید .
این که کدوم قطعه دیگه هم ممکنه مشکل ساز باشه فقط با تست میشه فهمید .
--------------
تست دیگری که باید انجام بدید تست پایداری یا همون stability برنامه aida64 هست اگر تا 12 دقیقه دوام آورد یعنی اوکیه
گرافیک هم با furmark تست کنید .

PRO_KILLER
09-09-20, 10:31
هارد رو که دیدید نمیتونه باشه.
بع من گفتن بازیو تموم کن همزمان اچ دبلیو مانیتور باز بزار و ریکورد کن.
حالا باید توجیه دربیاریم واسه والدینم که بدن یکی تست کنه(به من میگن تو چیز میخوری خودت میبری جایی تست کنن:lol:)
فقط من یوتیوبو باید تا دو هفته دیگه کارمو شروع کنم

قرار نیست توجیح بشن . باید مشکل سیستم را حل کننند .شما باید وقتی سیستم تصویرش بهم ریخت عکس بگیرید با موبایل
با این برنامه تا 10 دقیقه کارت را تست کنید furmark
توضیحات شما به شدت در تناقص هست . سیستمی که خاموش میشه یا تصویر بهم میریزه یعنی مشکل سخت افزاری داره بعد امروز میگید فریم بالا میگیرید .
اگر خودتون هم نمیتونید تست های کامل بگیرید از دوست یا فروشگاهی در مرکز کامپیوترها معتبر کمک بگیرید .
این که کدوم قطعه دیگه هم ممکنه مشکل ساز باشه فقط با تست میشه فهمید .
--------------
تست دیگری که باید انجام بدید تست پایداری یا همون stability برنامه aida64 هست اگر تا 12 دقیقه دوام آورد یعنی اوکیه
گرافیک هم با furmark تست کنید .
تنها ترسم اینه که بگن چون شما اینا رو ریختید خراب شده

باید با فورمارک چکار کنم، راهنماییم کنین. ممنون:11():

AMD>INTEL
09-09-20, 12:30
حالا باید توجیه دربیاریم واسه والدینم که بدن یکی تست کنه(به من میگن تو چیز میخوری خودت میبری جایی تست کنن:lol:)

هم aida64 هم furmark
------------
FURMARK
برنامه را دانلود و اجرا میکنید حدود 10 دقیقه میگذاری زیر تست (استرس تست ) اگر رفتار غیر عادی دیدی یعنی کارت گرافیک خرابه

- - - Updated - - -

هم aida64 هم furmark
------------
FURMARK
برنامه را دانلود و اجرا میکنید حدود 10 دقیقه میگذاری زیر تست (استرس تست ) اگر رفتار غیر عادی دیدی یعنی کارت گرافیک خرابه

- - - Updated - - -

هم aida64 هم furmark
------------
FURMARK

PRO_KILLER
10-09-20, 18:52
امروز بردیم اونجا با ایدا64 تست کرد همچی عادی بود تو یک ربع
مشکلی هم ک هست اینه ک اونجا هرکار کردیم خاموش نشد وسط بازی
خود فروشنده میگه یا از ویندوزه، یا از کابلاش. چیکار کنم :(

amir.t.1261
10-09-20, 19:46
سلام.اینو بده پس.بعضی از سیستم ها هر کاریشون کنی خرابن.این همه خودتو عذاب نده.تا الان یکی یکی همه چیزش خراب میشه و درست میشه.بیا خودت از ایسام یا قطعات نو بگیر سر هم کن.راحت و بی دردسر.خودت هم سرهم کن.بودجه هم بگو.

AMD>INTEL
10-09-20, 19:48

متاسفانه من ترجیح میدم دیگه پاسخی ندهم .چون اصلا فایده ندارد . رجوع کنید به پست قبلی من

PRO_KILLER
11-09-20, 22:08
میدونستم. ای کاش زودتر میفهمیدم که اینجوری فایده نداره. شما دوست 5 ستاره عزیز ک رفتی، ولی از این یکی دوستمون یه مشورت میخوام. خود فروشنده گفت به محض اثبات اینکه پیسی خاموش میشه عیب یابی میکنم و اگر کارت گرافیک خراب باشه با 1050 ti عوض میکنم. ولی ایشون میگن که از نوسان برقه. محافظی که دارم قدیمیه و نمیدونم آیا ربطی داره یا نه. ارزششو داره که یکی دوساعت از پیسی فیلم بگیرم تا برا فروشنده بفرستم؟

AMD>INTEL
12-09-20, 12:10
میدونستم. ای کاش زودتر میفهمیدم که اینجوری فایده نداره. شما دوست 5 ستاره عزیز ک رفتی، ولی از این یکی دوستمون یه مشورت میخوام. خود فروشنده گفت به محض اثبات اینکه پیسی خاموش میشه عیب یابی میکنم و اگر کارت گرافیک خراب باشه با 1050 ti عوض میکنم. ولی ایشون میگن که از نوسان برقه. محافظی که دارم قدیمیه و نمیدونم آیا ربطی داره یا نه. ارزششو داره که یکی دوساعت از پیسی فیلم بگیرم تا برا فروشنده بفرستم؟

پست قبل را بخونید .شما متاسفانه کارهایی که بهت گفتم انجام نمیدی . نمیدانم به خاطر سن کمت هست یا چیز دیگه .از بالا پست ها رو بخون بیا پایین . هر دفعه پست ها متضاد با قبلی .

PRO_KILLER
13-09-20, 09:04
آیدا64 رو باهاش تجربه ندارم. تست میگیرم ولی خاموش نمیشه و نمیدونم الان باید واستون ریکورد کنم؟(اگر تستی میدونید که با وضع سیستمم اثبات کنه که چه چیزیش خرابه ممنونتون میشم)
در اصلم همون چیزیه که گفین. سیستم تو بازیا بصورت رندوم خاموش میشه. لگ هم با فری سینک و تعویض HDMI درست شد.
ببخشید این مدت زحمتتون دادم. یه بنده خدایی مثلا خواسته نگرانیشو اثبات کنه بجای من پست فرستاده =|
باز اگه دنبال این هستید که مشکلاتشو عکس/فیلم بگیرم، در خدمتم.
درمورد تضاد پست ها هم باید بگم ایشون (که پست فرستاده) فقط حرفای فروشنده رو زده. دیگه خودتون میدونید این فروشنده ها تو کلک زدناشون از کاپرفیلد هم کاپرفیلد ترن:lol:

با توجه به پستای شما، کارایی ک باید انجام بدم این هاست:
تست پاور(با چ برنامه ای؟؟؟)
تست سلامت هارد و سکتور ها(فکر کنم فرستاده باشه ایشون)
تست دما هنگام بازی 20 دقیقه
تست پایداری با آیدا 64
تست گرافیک با فورمارک
در ضمن ارور های سیستم هم توی همون انرژی ریپورت هست.

AMD>INTEL
13-09-20, 09:49
آیدا64 رو باهاش تجربه ندارم. تست میگیرم ولی خاموش نمیشه و نمیدونم الان باید واستون ریکورد کنم؟(اگر تستی میدونید که با وضع سیستمم اثبات کنه که چه چیزیش خرابه ممنونتون میشم)
در اصلم همون چیزیه که گفین. سیستم تو بازیا بصورت رندوم خاموش میشه. لگ هم با فری سینک و تعویض HDMI درست شد.
ببخشید این مدت زحمتتون دادم. یه بنده خدایی مثلا خواسته نگرانیشو اثبات کنه بجای من پست فرستاده =|
باز اگه دنبال این هستید که مشکلاتشو عکس/فیلم بگیرم، در خدمتم.
درمورد تضاد پست ها هم باید بگم ایشون (که پست فرستاده) فقط حرفای فروشنده رو زده. دیگه خودتون میدونید این فروشنده ها تو کلک زدناشون از کاپرفیلد هم کاپرفیلد ترن:lol:

با توجه به پستای شما، کارایی ک باید انجام بدم این هاست:
تست پاور(با چ برنامه ای؟؟؟)
تست سلامت هارد و سکتور ها(فکر کنم فرستاده باشه ایشون)
تست دما هنگام بازی 20 دقیقه
تست پایداری با آیدا 64
تست گرافیک با فورمارک
در ضمن ارور های سیستم هم توی همون انرژی ریپورت هست.

ببخشید این مدت زحمتتون دادم. یه بنده خدایی مثلا خواسته نگرانیشو اثبات کنه بجای من پست فرستاده
متوجه این صحبت شما نشدم؟؟؟؟؟!!!!:1. (27)::1. (27):

amir.t.1261
13-09-20, 14:30
این هم میشه که فیلم بگیری به فروشنده نشون بدی.ولی یه جوری فیلم رو بنداز که کل سیستم معلوم بشه و بعدا فروشنده نگه که این سیستم نیست.در ضمن محافظ ولتاژ زیاد تاثیری نداره.بدون محافظ ولتاژ بزن برق شاید بهتر بشه.

PRO_KILLER
13-09-20, 22:42
ببخشید این مدت زحمتتون دادم. یه بنده خدایی مثلا خواسته نگرانیشو اثبات کنه بجای من پست فرستاده
متوجه این صحبت شما نشدم؟؟؟؟؟!!!!:1. (27)::1. (27):
پسر عموم فوضولی کرده شما نگران نباش یه فص(فس؟فث؟) کتک خورد از من XD

PRO_KILLER
14-10-20, 11:01
خب. داستان به اونجایی میرسه که من کیسو میبرم پیش فروشنده و خیلی اتفاقی میگه که من بجای 530 وات، 430 وات انداختمOnly the registered members can see the link(27).gif

اونجا هم بزور مجبورشون میکنیم بجای 6 پین 8 پین بزنن...

و اما...

صدای موتور کامیون دادن فن سی پی یو
همچنان روشن شدن چراغ گرافیک
همچنان برفکی و سبز شدن صفحه هنگام بوت (که فکر کنم با غیر فعال کردن فست استارتاپ حل شد)

بیشتر ازین حوصله نوشتن ندارم ممنووووون:11():
پ.ن:اقا امید جواب بده

AMD>INTEL
14-10-20, 12:07
خب. داستان به اونجایی میرسه که من کیسو میبرم پیش فروشنده و خیلی اتفاقی میگه که من بجای 530 وات، 430 وات انداختمOnly the registered members can see the link(27).gif

اونجا هم بزور مجبورشون میکنیم بجای 6 پین 8 پین بزنن...

و اما...

صدای موتور کامیون دادن فن سی پی یو
همچنان روشن شدن چراغ گرافیک
همچنان برفکی و سبز شدن صفحه هنگام بوت (که فکر کنم با غیر فعال کردن فست استارتاپ حل شد)

بیشتر ازین حوصله نوشتن ندارم ممنووووون:11():
پ.ن:اقا امید جواب بده

توضیح دقیق بدید .این مشکلات رو باید فروشنده حل کند .

توضیح دقیق بدید .این مشکلات رو باید فروشنده حل کند .

مشکلات شما ناشی از استفاده از قطعات نامناسب توسط فروشنده هست .شما مشکل دارید بعد حوصله نوشتن ندارید واقعا عجیبه
همین اشکالات باید توسط فروشنده حل بشه .یعنی تعویض قطعه باید انجام بشه و با تاپیک زدن مشکل شما حل نمیشه . باید با فروشنده به صورت جدی صحبت کنید .

PRO_KILLER
15-10-20, 15:52
1-کامپیوتر وقتی روشنه صدای قرقر میده فن کیس و فن گرافیکو خاموش کردم پس حتمن فن سیپیوئه دیگه!
2-چراغ سفید گرافیک گهگاه روشن میشه ولی اتفاقی نمیوفته
3-بعد از صفحه مادربرد همون اتفاق برفکی شدن میوفته

AMD>INTEL
15-10-20, 15:58
1-کامپیوتر وقتی روشنه صدای قرقر میده فن کیس و فن گرافیکو خاموش کردم پس حتمن فن سیپیوئه دیگه!
2-چراغ سفید گرافیک گهگاه روشن میشه ولی اتفاقی نمیوفته
3-بعد از صفحه مادربرد همون اتفاق برفکی شدن میوفته

1-میتونه از فن پاور هم باشه
2-منظورتون از چراغ سفید گرافیک چیه ؟
3-احتمال اینکه کارت گرافیک تعمیر شده باشه هست .با این توصیف ها قبلا هم گفتم شما با فروشنده مشکل جدی دارید و باید با صحبت حل کنید نشد باید از طریق شکایت از صنف موضوع را پیگیری کنید .
این سیستم با این اوصاف اگر نخواهید تا وقت هست از فروشنده حقتون را بگیرید باید چند وقته قطعات خراب را با هزینه خودتون تعویض کنید .مطلقا با زدن تاپیک کمکی به حل مشکل شما نمیشه . مشکل نرم افزاری نیست که با راهنمایی ما حل بشه .

PRO_KILLER
15-10-20, 16:33
1-
2-منظورتون از چراغ سفید گرافیک چیه ؟

دانلود فایل آپلودبوی لذت اشتراک آسان فایل با آپلودبوی (Only the registered members can see the link Video 2020-10-01 at 13.01.56.mp4.html)

AMD>INTEL
15-10-20, 17:20
دانلود فایل آپلودبوی لذت اشتراک آسان فایل با آپلودبوی (Only the registered members can see the link Video 2020-10-01 at 13.01.56.mp4.html)

این نشون دهنده مشکل در کارت گرافیگ یا مشکل در تغذیه گرافیک که پاور مشکل دارد .باید اول پاور تعویض بشه اگر باز مشکل بود گرافیکی که برای شما نصب کردند خرابه .

PRO_KILLER
15-10-20, 17:27
این نشون دهنده مشکل در کارت گرافیگ یا مشکل در تغذیه گرافیک که پاور مشکل دارد .باید اول پاور تعویض بشه اگر باز مشکل بود گرافیکی که برای شما نصب کردند خرابه .
پاور رو 430 بسته بودند که با 530 حل شد و مشکل با تبدیل 8 پین فیصله داده شد.
دو مشکل دیگه چی؟
؟؟؟

AMD>INTEL
15-10-20, 20:46
پاور رو 430 بسته بودند که با 530 حل شد و مشکل با تبدیل 8 پین فیصله داده شد.
دو مشکل دیگه چی؟
؟؟؟

توضیح دادم از شما کاری ساخته نیست .باید مشکلات رو لیست کنید دوباره برید سراغ فروشنده. خیر بعید میدونم مشکل پاور حل شده باشه . سیستم شما مشکلش حل نشده این ریستارت ها هم برای پاوره
من اثری از حل شدن مشکل نمیبینم .

PRO_KILLER
15-10-20, 21:51
این ریستارت برای قبل از عوض کردن پاور بود و الان با وجود 4 ساعت پلی تایم مشکلی نداشتم جز کرش کردن و فریز شدن بازی.

این ریستارت برای قبل از عوض کردن پاور بود و الان با وجود 4 ساعت پلی تایم مشکلی نداشتم جز کرش کردن و فریز شدن بازی.

AMD>INTEL
16-10-20, 09:13

ویدیو که گذاشتید ریستارت بود .کرش و فریز هم از کارت گرافیکه .کامپیوتر را یا مرجوع کنید یا بگید مشکلاتش رو حل کند .

PRO_KILLER
25-10-20, 13:10
اقا مشکل برفکم حل شد موند دوتا مشکل که بعید میدونم سخت افزاری باشه.
این (Only the registered members can see the link 13-26-40.mkv.html) و این (Only the registered members can see the link 2020-10-25 13-20-38.mp4.html)

AMD>INTEL
25-10-20, 13:13
اقا مشکل برفکم حل شد موند دوتا مشکل که بعید میدونم سخت افزاری باشه.
این (Only the registered members can see the link 13-26-40.mkv.html) و این (Only the registered members can see the link 2020-10-25 13-20-38.mp4.html)

مشکل رو توضیح بدید یا عکس بگذارید . امکان دانلود و تماشای فیلم ندارم .

PRO_KILLER
25-10-20, 14:10
1-screen tearing در محیط ویندوز
2-لگ شدن برنامه ها

AMD>INTEL
25-10-20, 14:13
1-screen tearing در محیط ویندوز
2-لگ شدن برنامه ها

توضیح کامل بنویسید .
اگر تو محیط ویندوز تصویر بهم میریزه باز هم مشکل کارت گرافیک دارید .منظورتون لگ شدن برنامه ها چیه ؟

PRO_KILLER
25-10-20, 14:33
اولیه تیکه تیکه شدن صفحه س ک نمیدونم از رفرش ریت هست یا نه رفرش ریت من 60 هرتزه
دومیه مثلا برای 0/01 یا 0/1 ثانیه صفه گیر میکنه و درست میشه فقط هم واسه دفعه اولیه که اون دکمه رو کلیک میکنم

AMD>INTEL
25-10-20, 16:20
اولیه تیکه تیکه شدن صفحه س ک نمیدونم از رفرش ریت هست یا نه رفرش ریت من 60 هرتزه
دومیه مثلا برای 0/01 یا 0/1 ثانیه صفه گیر میکنه و درست میشه فقط هم واسه دفعه اولیه که اون دکمه رو کلیک میکنم

تیکه شدن صفحه در حالت عادی نباید باشه . حتی در مانیتور 60 هرتز . تو تنظیمات درایور AMD
Vertical Refresh را چک کنید فعال هست یا نه
کجا گیر میکنه . تو بازی تو حالت عادی ؟
اگر تو حالت عادی از هارد بنچمارک و تست سلامت با HD TUNE بگذارید

PRO_KILLER
25-10-20, 16:43
xip.li Analyser And SEO LINK Generator (Only the registered members can see the link) xip.li Analyser And SEO LINK Generator (Only the registered members can see the link) اینا عکساش

AMD>INTEL
25-10-20, 17:19
تو عکس ها چیزی مشخص نیست .

PRO_KILLER
25-10-20, 18:16
پایین سمت چپ هست.