PDA

مشاهده نسخه کامل : خطا در نصب ویندوز روی هارد ssd

nimasa
16-08-20, 17:15
یک هارد ssd گرفنم بعنوان هارد دوم به کدی نصب کردم و مشکلی نداشت و کامل شناسایی شد و تو قسمت درایو کامپیوتر حجم ۱۱۰ گیگ نشان میداد. البته با ویندوزی که روی هارد قبلی hdd لپ تاپم بود.

تصمیم گرفتم روی هارد ssd ویندوز نصب با فلش بوتیبل کنم مراحل اولیه نصب هم انجام دادم . اما تو مرحله

getting ready file

تا هفتاد درصد میره و بعد خطا میده و باز صفحه اول نصب ویندوز انخاب کشور میاد.

بعد باز هارد ssd به عنوان هارد اصلی نصب کردم و باز میخواستم ویندوز روش نصب کنم باز همون خطا را داد.

البته بعد همون موقع ویندوز را رو هارد hdd قبلی لپ تاپ نصب کردم و مشکلی نداشت

حال سوال واسم پیش اومده آیا مشکل هارد ssd بوده یا نصب نشدن ویندوز مشکل از لپتابمه؟

درضمن لپ تابم SATA II است

ممنون میشم راهنمایی کنید

AMD>INTEL
16-08-20, 18:19
یک هارد ssd گرفنم بعنوان هارد دوم به کدی نصب کردم و مشکلی نداشت و کامل شناسایی شد و تو قسمت درایو کامپیوتر حجم ۱۱۰ گیگ نشان میداد. البته با ویندوزی که روی هارد قبلی hdd لپ تاپم بود.

تصمیم گرفتم روی هارد ssd ویندوز نصب با فلش بوتیبل کنم مراحل اولیه نصب هم انجام دادم . اما تو مرحله

getting ready file

تا هفتاد درصد میره و بعد خطا میده و باز صفحه اول نصب ویندوز انخاب کشور میاد.

بعد باز هارد ssd به عنوان هارد اصلی نصب کردم و باز میخواستم ویندوز روش نصب کنم باز همون خطا را داد.

البته بعد همون موقع ویندوز را رو هارد hdd قبلی لپ تاپ نصب کردم و مشکلی نداشت

حال سوال واسم پیش اومده آیا مشکل هارد ssd بوده یا نصب نشدن ویندوز مشکل از لپتابمه؟

درضمن لپ تابم SATA II است

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
ابتدا از سلامت SSD مطمئن شوید . در اینطور مواقع SSD را به جای هارد نصب کنید و هارد را روی کدی قرار بدید .

nimasa
17-08-20, 07:45
سلام
ابتدا از سلامت SSD مطمئن شوید . در اینطور مواقع SSD را به جای هارد نصب کنید و هارد را روی کدی قرار بدید .

دوست عزیز نوشتم که هارد ssd تنها به جای هارد اصلی قرار دادم اما باز همون مشکل د رنصب ویندوز داشتم.

با نرم افزار Hard.Disk.Sentinel.Pro چک کردم مشکلی نبود

AMD>INTEL
17-08-20, 08:47
دوست عزیز نوشتم که هارد ssd تنها به جای هارد اصلی قرار دادم اما باز همون مشکل د رنصب ویندوز داشتم.

با نرم افزار Hard.Disk.Sentinel.Pro چک کردم مشکلی نبود

باید روی سیستم دیگه تست بشه .

nimasa
17-08-20, 11:28
باید روی سیستم دیگه تست بشه .

خودم اینو میدونم. اگر سیستم دیگه داشتم اینجا مشاوره نمیگرفتم:1. (27):