PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید تلویزیون

m4m4d
10-08-20, 21:37
دورود

تلویزیون تا 12 تومن چی پیشنهاد میکنید؟

QR7X
10-08-20, 21:59
دورود

سلام
Hisense 55B8000 با قیمت 12 میلیون هستش . گزینه خیلی خوبیه به نظر من.
این موردم هست حدود 1 تومن ارزون تره : Hisense 58A7100F

hwcpmm
11-08-20, 11:44
سلام بر شما
لزوما کالایی که هرچی گرونتر باشه بهتر نیستش ؛ پس حتما نباید دنبال تلویزیون 12 میلیونی بگردید ممکنه یک تلویزیون هفت میلیونی خیلی هم مناسب شما باشه ؛ مثلا تلویزیون 100 میلیونی برای همه که مفید نیستش.

اول باید ببینید که تلویزیون چه سایزی نیاز دارید ، اصولا هرچی بزرگتر باشه بهتره ، ولی آیا برای فضای منزل شما مناسب است زیرا تلویزیون خیلی بزرگ برای محیط کوچک فایده که نداره بلکه موجب اذیت هم می‌شود و تلویزیون کوچک هم در فضای بزرگ باز هم بیننده را اذیت میکنه و اصلا چینش و مقیاس محیط را به هم میریزه.
پس سایز تلویزیون خیلی مهمه.
کیفیت و تکنولوژی و درگاه‌ها و هوشمندی و غیره هم تقریبا برای همه مثل هم هستند مگر که وارد جزئیات شوید.

جالبه که پرفروش‌ترین تلویزیون سال قبل در دیجیکالا تلویزیون‌های ایرانی ایکس ویژن بوده و رتبه دوم را هم سامسونگ داشته است.
اگر خواستید اطلاعات کاملی درباره تلویزیون ،اندازه آن ، کیفیت پنل‌ها ، درگاه‌ها ، اصطلاحات ، تکنولوژی ها و کلی اطلاعات و راهنمایی خرید تلویزیون به دست آورید به این لینک مراجعه کنید.

Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
11-08-20, 13:34
دورود

سلام

بهترین تلویزیون‌های پیشنهادی بر اساس قیمت (دی 98) (Only the registered members can see the link)

arash_ga
06-09-20, 14:26
سلام یه 43 تولید داخل میخوام بگیرم به خاطر محدود بودن بودجه و غیر هوشمند میخوام برای دیدن شبکه های خارجی و فیلم از روی فلش.هرچی سرچ کردم بیشتر گیج شدم که کدوم برند کیفیت تصویر مناسب و دوام بهتری داره؟برند جی پلاس به نظرتون چطوره؟
برندهای پیشنهادیم فیلیپس و دوو و تی سی ال و هایسنس و جی پلاس هست

AMD>INTEL
06-09-20, 15:41
سلام یه 43 تولید داخل میخوام بگیرم به خاطر محدود بودن بودجه و غیر هوشمند میخوام برای دیدن شبکه های خارجی و فیلم از روی فلش.هرچی سرچ کردم بیشتر گیج شدم که کدوم برند کیفیت تصویر مناسب و دوام بهتری داره؟برند جی پلاس به نظرتون چطوره؟
برندهای پیشنهادیم فیلیپس و دوو و تی سی ال و هایسنس و جی پلاس هست

سلام برای سوال خود تاپیک بزنید .