PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در آپدیت بایوس

aliasgharmoradi
10-08-20, 11:13
بنام خدا

با سلام خدمت همه عزیزان و دوستان

چند وقت پیش بایوس مادر برد z270-a ایسوس را به آخرین ورژن سایت سازنده آپدیت کردم همه چی خوبه ولی گاهی اوقات در رستارت مادربرد مانیتور وارد standby میشود و مراحل بوت را نمیتوان دید و توی محیط ویندوز از standby خارج میشود و تصویر میدهد. setting بایوس هم روی default گذاشتم در بایوس قبلی که از کارخانه روی این دستگاه نصب شده بود مشکلی نداشتم آیا این مشکل یک باگ است و چطور میشود آن را رفع نمود .

آیا میتوان دوباره همان ورژن شرکت سازنده را از رئی سایت آپدیت کرد؟

با تشکر و احترام

AMD>INTEL
10-08-20, 13:09
بنام خدا

چند وقت پیش بایوس مادر برد z270-a ایسوس را به آخرین ورژن سایت سازنده آپدیت کردم همه چی خوبه ولی گاهی اوقات در رستارت مادربرد مانیتور وارد standby میشود و مراحل بوت را نمیتوان دید و توی محیط ویندوز از standby خارج میشود و تصویر میدهد. setting بایوس هم روی default گذاشتم در بایوس قبلی که از کارخانه روی این دستگاه نصب شده بود مشکلی نداشتم آیا این مشکل یک باگ است و چطور میشود آن را رفع نمود .

با تشکر و احترام

سلام چک کنید فست بوت در بایوس فعال هست یا نه .

aliasgharmoradi
10-08-20, 13:17
[QUOTE=AMD>INTEL;428986]سلام چک کنید فست بوت در بایوس فعال هست یا نه .[/QUOTE
با سلام و عرض ارادت

چک کردم بوت سیستم fast boot enable میباشد و فعال است و boot after sys tem ac restart روی نرمال است با این گزینه ها هم زیاد ور رفتم فایده ای ندارد.

AMD>INTEL
10-08-20, 14:55
[QUOTE=AMD>INTEL;428986]سلام چک کنید فست بوت در بایوس فعال هست یا نه .[/QUOTE
با سلام و عرض ارادت

چک کردم بوت سیستم fast boot enable میباشد و فعال است و boot after sys tem ac restart روی نرمال است با این گزینه ها هم زیاد ور رفتم فایده ای ندارد.

وقتی فست بوت فعال باشه مراحل بوت به سرعت انجام میشه .
fast startup در ویندوز هم غیر فعال کنید .

amir.t.1261
10-08-20, 15:25
بنام خدا

با تشکر و احترام
سلام.شاید ایراد از روشن بودن فست بوت هست.

haji1368
11-08-20, 05:56
در تنظیمات بایوس
fast boot و مشابه ان فعال باشه بهتره یا غیر فعال؟؟