PDA

مشاهده نسخه کامل : نحوه نصب SSD + نسخه ویندوز

Mohammad-RI
29-07-20, 20:15
سلام وقت بخیر
یه ssd تهیه کردم. این مدل: ADATA Ultimate SU650. به نظرتون کدوم قسمت کیس نصب کنم که خنک تر بمونه؟ ( کیس z4 )
----------
ویندوز هم از سافت گذر نسخه 2004، آپدیت شده تا مرداد 99 رو دانلود کردم. نسخه ای که دانلود کردم ESD و UEFI Boot هست و قراره از بین نسخه های موجود، Pro /STD رو نصب کنم. به نظرتون این نسخه خوبه؟ دو هفته پیش یه نسخه دانلود کردم که خیلی اذیت کرد. هنگام بالا آومدن ویندوز ، برنامه nahimic هی اخطار میداد. ویندوز آپدیت نمیشد. آپدیت کارت گرافیک نصب نمیشد [emoji58] بعد این برنامه nahimic نصبش ضروریه؟

فرستاده شده از SM-A505Fِ من با Tapatalk

AMD>INTEL
29-07-20, 23:14
سلام وقت بخیر
سلام مجدد خدمت شما.
یه ssd تهیه کردم. این مدل: ADATA Ultimate SU650. به نظرتون کدوم قسمت کیس نصب کنم که خنک تر بمونه؟ ( کیس z4 )
----------
ویندوز هم از سافت گذر نسخه 2004، آپدیت شده تا مرداد 99 رو دانلود کردم. نسخه ای که دانلود کردم ESD و UEFI Boot هست و قراره از بین نسخه های موجود، Pro /STD رو نصب کنم. به نظرتون این نسخه خوبه؟ دو هفته پیش یه نسخه دانلود کردم که خیلی اذیت کرد. هنگام بالا آومدن ویندوز ، برنامه nahimic هی اخطار میداد. ویندوز آپدیت نمیشد. آپدیت کارت گرافیک نصب نمیشد [emoji58] بعد این برنامه nahimic نصبش ضروریه؟

فرستاده شده از SM-A505Fِ من با Tapatalk
سلام
این SSD حرارت خاصی نداره در محل که برای نصب 2.5 لینچی تعبیه شده نصبش کنید /
اپدیت جدید ویندوز 10 هنوز تو دور مشکلات است و بهتره فعلا اپدیت نکنید بیلد 1909 اگر پیدا کردید نصب کنید
تمام این موارد و مشکلات ریز و درشت به خاطر اپدیت هست .