PDA

مشاهده نسخه کامل : آندرکلاک و آندرولت rx 580

remember_me
24-06-20, 21:53
سلام و درود خدمت دوستان عزیز
عرضم به حضورتون ک بنده چند روزه یک xfx rx 580 تهیه کردم(کارکرده) که همونطور ک در اینترنت مشاهده میشه دمای این کارت در حدود 74تا 76 درجه میره تو فول لود
بنده اومدم برای اینکه فشار کمتری به کارت بیاد چون بلاخره چندین ساله داره کار میکنه (اسیک76) فرکانس+فن اسپید+ولتاژ رو بصورت دستی و به نظر خودم سیف(!) تنظیم کردم
بعد از تست های فراوان در فیورمارک و 3dmark و ساعت ها بازی مداوم به این نتیجه رسیدم ک الان این تنظیمات من کاملا پایدار و استیبل هست
اما شاید نکته ایی رو نادیده گرفته باشم یا خطایی کرده ام میخاستم نظرات شما دوستان رو بدونم اگر مشکلی دیدید با من در میون بزارین(الان میخام ثواب کنم در حق کارت کباب نشه بدبخت)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

این الان تنظیمات کارخونه ایی هست قبل دستکاری

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

این هم تنظیمات من هست،الان هیچ مشکلی ظاهرا نیس،همه چی پایداره
و دما تو بازی ها از 74-73 اومده 58-59 خیلی کم پیش بیاد برسه 60 درجه
حالا سوال اینه
تو کم کردن ولتاژ زیاده روی کردم ؟
آیا باید -5 درصد پاور لیمیت رو بردارم ؟
ممنون،آرزوی بهترینا :1. (29)::give_rose::11():

AMD>INTEL
25-06-20, 09:44
سلام و درود خدمت دوستان عزیز
عرضم به حضورتون ک بنده چند روزه یک xfx rx 580 تهیه کردم(کارکرده) که همونطور ک در اینترنت مشاهده میشه دمای این کارت در حدود 74تا 76 درجه میره تو فول لود
بنده اومدم برای اینکه فشار کمتری به کارت بیاد چون بلاخره چندین ساله داره کار میکنه (اسیک76) فرکانس+فن اسپید+ولتاژ رو بصورت دستی و به نظر خودم سیف(!) تنظیم کردم
بعد از تست های فراوان در فیورمارک و 3dmark و ساعت ها بازی مداوم به این نتیجه رسیدم ک الان این تنظیمات من کاملا پایدار و استیبل هست
اما شاید نکته ایی رو نادیده گرفته باشم یا خطایی کرده ام میخاستم نظرات شما دوستان رو بدونم اگر مشکلی دیدید با من در میون بزارین(الان میخام ثواب کنم در حق کارت کباب نشه بدبخت)

این الان تنظیمات کارخونه ایی هست قبل دستکاری

این هم تنظیمات من هست،الان هیچ مشکلی ظاهرا نیس،همه چی پایداره
و دما تو بازی ها از 74-73 اومده 58-59 خیلی کم پیش بیاد برسه 60 درجه
حالا سوال اینه
تو کم کردن ولتاژ زیاده روی کردم ؟
آیا باید -5 درصد پاور لیمیت رو بردارم ؟
ممنون،آرزوی بهترینا :1. (29)::give_rose::11():

سلام
دما که نشون میده که کار شما موثر بوده و اگر در بنچمارک ها هم عدم پایداری دیده نمیشه یعنی به خوبی بهینه سازی انجام شده است . :1. (23):

remember_me
25-06-20, 11:01
سلام
دما که نشون میده که کار شما موثر بوده و اگر در بنچمارک ها هم عدم پایداری دیده نمیشه یعنی به خوبی بهینه سازی انجام شده است . :1. (23):

ممنونم
تو 3d mark spy time فک کنم 41 عدد امتیازش کم شده
ولی تو بازی ها همون60 فریمو میگیره
:give_rose::11():

AMD>INTEL
25-06-20, 11:26
ممنونم
تو 3d mark spy time فک کنم 41 عدد امتیازش کم شده
ولی تو بازی ها همون60 فریمو میگیره
:give_rose::11():

خوبه همینطوری . دما و فریم خوبه