PDA

مشاهده نسخه کامل : خطای 4f و سه بوق در حین بوت

haji1368
19-06-20, 06:23
hi. I shop new motherboard biostar z97x chipset 1150
And cpu i5 4440
And 4×8 gig ram 1600. ,,,,32g
Power 1200w deep cool
Hhd 8 tb wd
After assemble or install hardware s..

Oh my good in boot,,, show error 4f in motherboard and 3 beeps time,,
Remove battery, ,,,but not solved problem. ..
Clear cimos. ..but not solved problem
Remove all ram... and install a 8 gig,,,,,,but not solved problem
Please help me
20200618_173611 (Only the registered members can see the link)
سلام مادربرد نو را وصل کردم باز دن دکمه پاور سه بوق می زند و خطای ۴f هم روی نمایشگر خود مین نشان می دهد رم ها عوض شد مشکل رفع نشد پاک سازی سیموس. تعویض باطری انجام دادم اثری نکرد گرافیک خارج کردم مشکل رفع نشد علت و راه حل جیه؟ فیلم بالا هم دقیق مشکل را نشان میده

AMD>INTEL
19-06-20, 08:38
hi. I shop new motherboard biostar z97x chipset 1150
And cpu i5 4440
And 4×8 gig ram 1600. ,,,,32g
Power 1200w deep cool
Hhd 8 tb wd
After assemble or install hardware s..

Oh my good in boot,,, show error 4f in motherboard and 3 beeps time,,
Remove battery, ,,,but not solved problem. ..
Clear cimos. ..but not solved problem
Remove all ram... and install a 8 gig,,,,,,but not solved problem
Please help me
20200618_173611 (Only the registered members can see the link)
سلام مادربرد نو را وصل کردم باز دن دکمه پاور سه بوق می زند و خطای ۴f هم روی نمایشگر خود مین نشان می دهد رم ها عوض شد مشکل رفع نشد پاک سازی سیموس. تعویض باطری انجام دادم اثری نکرد گرافیک خارج کردم مشکل رفع نشد علت و راه حل جیه؟ فیلم بالا هم دقیق مشکل را نشان میده

سلام

رم سیستم خرابه یا مشکل از پردازنده و قسمت مموری کنترلره
باید اول با رم دیگه تست کنید .:1. (23):

haji1368
19-06-20, 09:44
با رم دیگه تست کردم باز همین مشکل هست، یه بار هم فن را باز کردم دستم را رو سی پی یو گذاشتم و روشن کردم همان خطا و بوق بود و سی پی هم داغ می کرد و سریع خاموش کردم

AMD>INTEL
19-06-20, 15:16
با رم دیگه تست کردم باز همین مشکل هست، یه بار هم فن را باز کردم دستم را رو سی پی یو گذاشتم و روشن کردم همان خطا و بوق بود و سی پی هم داغ می کرد و سریع خاموش کردم

داغ کردن دلیل بر سلامت پردازنده نیست .

DATAFARZIN
20-06-20, 14:39
بایوس رو آبدیت کن ..با فلش EZ
امتحانی بکن

- - - Updated - - -

بایوس رو آبدیت کن ..با فلش EZ
امتحانی بکن

haji1368
26-06-20, 08:40
با CPU های دیگر تست شد همین خطا و مشکل بود و محرز شد سی پی یو و رم سالم است مادربرد به نمایندگی برده شد فرداش اطلاع دادن مین درست شده تست و اسمبل شده بود بدون عیب و.. کار می کرد علت را گفتن بایوس پریده بود مجدد اخرین ورزن نصب شد و درس شد خیلی جالبه مین اصلا بوت نمی شد و حتی تصویر نمی داد من موندم چه طوری بایوس را نصب کردن!!! روش را شما می دانید؟

AMD>INTEL
26-06-20, 11:30
با CPU های دیگر تست شد همین خطا و مشکل بود و محرز شد سی پی یو و رم سالم است مادربرد به نمایندگی برده شد فرداش اطلاع دادن مین درست شده تست و اسمبل شده بود بدون عیب و.. کار می کرد علت را گفتن بایوس پریده بود مجدد اخرین ورزن نصب شد و درس شد خیلی جالبه مین اصلا بوت نمی شد و حتی تصویر نمی داد من موندم چه طوری بایوس را نصب کردن!!! روش را شما می دانید؟

با پروگرامر بایوس فلش میشه
تاپیک قفل میشه .