PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره سایت شهر سخت افزار

Speed Racer
22-05-20, 12:43
سلام

یه چند بار سایت شهر سخت افزارو باز کردم ولی مشکل ایجاد شد. از یک نفر پرسیدم مشکل کجاست حالا توی سایت یا فروم. چون یک مفدرا تخصصی گفت دیگه منم دنبالش رو نگرفتم.

اون گفت سایت از زمانی به رمان دیگه فریز (freeze) می شه. همچنین بهینه سازی نشده برای High Load

چون نخصصی هست واقعا من نمی دونم باز شما بررسی کنید مشکل از کجاست. مثلا سرورها ضعیف هستن یا پهنای باند کمه یا مثلا مشکل دیگه ای وجود داره

AMD>INTEL
22-05-20, 13:01
سلام

یه چند بار سایت شهر سخت افزارو باز کردم ولی مشکل ایجاد شد. از یک نفر پرسیدم مشکل کجاست حالا توی سایت یا فروم. چون یک مفدرا تخصصی گفت دیگه منم دنبالش رو نگرفتم.

اون گفت سایت از زمانی به رمان دیگه فریز (freeze) می شه. همچنین بهینه سازی نشده برای High Load

چون نخصصی هست واقعا من نمی دونم باز شما بررسی کنید مشکل از کجاست. مثلا سرورها ضعیف هستن یا پهنای باند کمه یا مثلا مشکل دیگه ای وجود داره

سلام به مدیران سایت اعلام میکنم .بررسی کنند .

AMD>INTEL
22-05-20, 15:00
سلام

سلام مجدد صحبت کردم به آیدی زیر در تماس باشید در تلگرام
عنوان هم ادیت کردم .
بخش روابط عمومی ssafzar

M A H R A D
23-05-20, 13:09
سلام

سلام

مشکل همیشگی است یا گاهی اوقات؟ روی همه مرورگرها و سیستم‌ها؟

از دوستان دیگه هم اگه کسی مشکل داشته عنوان کنه لطفا.

سپاس

DOOM999
23-05-20, 15:28
سلام

مشکل همیشگی است یا گاهی اوقات؟ روی همه مرورگرها و سیستم‌ها؟

از دوستان دیگه هم اگه کسی مشکل داشته عنوان کنه لطفا.

سپاس

سلام من تو ماه اخیر یکبار به مدت نیم ساعت نتونستم وارد انجمن شم ولی فقط همون یک بار بود

M A H R A D
30-05-20, 10:50
سلام من تو ماه اخیر یکبار به مدت نیم ساعت نتونستم وارد انجمن شم ولی فقط همون یک بار بود

اگر موقت بوده مشکلی نیست. چنانچه تکرار شد، ما رو مطلع کنید (با ذکر تاریخ و ساعت و آی‌پی که می‌تونید از طریق پیام خصوصی برای من بفرستید).

سپاس

mohamr
30-05-20, 12:28
سلام - من چند وقت پیش هم این مشکل را مطرح کردم و حتی تو تلگرام هم گفتم و گفتند پیگیری میکنیم . ولی هیچی . خبری نشد . سایتتون تو مرورگر IE باز نمیشه . هنوز هم مشکل پابرجاست . ایا کاربران دیگه هم این مشکل را دارند یا فقط من این مشکل را دارم ؟