PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید گوشی

QR7X
10-05-20, 21:03
سلام دوستان من با بودجه حدودا 3.2 میلیون تومن قصد گوشی گرفتن دارم و راهنمایی شهر سخت افزار رو هم مطالعه کردمو از همونجا گوشی xiaomi redmi note 8 رو انتخاب کردم. بیشتر هم برای کارهای معمولی میخوام. میخواستم بدونم به نظر شما هم انتخاب مناسبیه و اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید خوشحال میشم بیان کنید. یه موضوع دیگه اینکه این گوشی رو بعضی جاها با قیمت های نزدیک 4 میلیون میفروشن میخواستم بدونم علت این تفاوت قیمت خاصه ؟ یعنی کیفیت گوشی ممکنه تفاوت داشته باشه یا نه. و اینکه این دو سایت که تو لیست فروشگاه emalls بودن معتبر هستن برای تهیه یا خیر ؟ بهترین قیمت گوشی شیائومی ردمی نوت 8 Xiaomi Redmi Note 8 64GB (Only the registered members can see the link) مشخصات، قیمت و خرید گوشی شیائومی ردمی نوت 8 دوسیم کارت - Xiaomi Redmi Note 8 (Only the registered members can see the link) ممنون میشم راهنمایی کنید

AMD>INTEL
10-05-20, 21:07
سلام
بله راهنمای خرید خیلی با دقت توسط تیم قدرتمند بخش موبایل شهر سخت افزار تالیف و منتشر بشه . تمام انتخاب ها بر اساس معیارهای حرفه ای انجام شده است .در مورد محل خرید و قیمت ها نمیشه نظر داد .
لینک فروش حذف بشه یا به صورت کد قرار بگیره

QR7X
10-05-20, 21:23
خیلی ممنون بعد یه موضوع دیگه اینکه مونتاژ هند و مونتاژ چین چه تفاوتی داره ؟ کدومو بگیرم بهتره ؟

AMD>INTEL
10-05-20, 21:35
خیلی ممنون بعد یه موضوع دیگه اینکه مونتاژ هند و مونتاژ چین چه تفاوتی داره ؟ کدومو بگیرم بهتره ؟

هیچ فرقی نداره
تمام دستگاها روند ساخت یکی هست .