PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید موس و کیبورد بی سیم

h_kh
09-05-20, 20:21
سلام.
من میخوام برای سیستمم موس و کیبورد بی سیم بخرم ولی نمیدونم کدوم مارک بهتره و اینکه اصلا خوب کار میکنه یا نه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

AMD>INTEL
09-05-20, 20:47
سلام.
من میخوام برای سیستمم موس و کیبورد بی سیم بخرم ولی نمیدونم کدوم مارک بهتره و اینکه اصلا خوب کار میکنه یا نه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
بودجه را مشخص کنید چون این بودجه شما مهمه و بر اساس بودجه به طبع میشه از یک محصول انتظار داشت .

h_kh
09-05-20, 21:29
سلام. نهایتا 350 تومن.

AMD>INTEL
09-05-20, 21:32
سلام. نهایتا 350 تومن.

اگر تا حدود 430 بالا ببردید بودجتون این گزینه خوبیه
A4tech 9200F Wireless Keyboard and Mouse
----------------------
اگر نه

A4Tech 3100N Keyboard And Mouse
------------------
این هم برند گرین
Green GKM-505W Wireless Keyboard and Mouse
حدود 290

h_kh
09-05-20, 21:43
ممنونم بابت راهنمایی.
یه سوال کلی دارم . اینکه کیفیت کیبورد و موس بی سیم خوب هست جدا از مارکش؟

AMD>INTEL
09-05-20, 21:51
ممنونم بابت راهنمایی.
یه سوال کلی دارم . اینکه کیفیت کیبورد و موس بی سیم خوب هست جدا از مارکش؟
بله
به طور مثال مورد اول عالیه
دو نکته مهم داره
1-گیرنده خوبی داشته باشه
2-باتری Alkaline استفاده بشه تو موس و کیبورد

Speed Racer
09-05-20, 23:13
بله
به طور مثال مورد اول عالیه
دو نکته مهم داره
1-گیرنده خوبی داشته باشه
2-باتری Alkaline استفاده بشه تو موس و کیبورد
استاد امید این باتری
Alkaline عمرش معمولا چقدره توی موس و کیبورد و اگه تموم شد باتری Alkaline اصل قلمی و نیم قلمی رو چطوری باید تشخیص بدیم.

AMD>INTEL
09-05-20, 23:18
استاد امید این باتری
Alkaline عمرش معمولا چقدره توی موس و کیبورد و اگه تموم شد باتری Alkaline اصل قلمی و نیم قلمی رو چطوری باید تشخیص بدیم.

بر اساس تولید کننده میشه نظر داد . برندهایی که قابل اطیمنان هستند تو Alkaline در ایران دوراسل و کمیلیون هستند . عمر باتری در کیبورد معمولا بیشتره تا حدود 9 تا 10 ماه جواب میده .ماوس مصرفش بیشتره .

Speed Racer
09-05-20, 23:28
بر اساس تولید کننده میشه نظر داد . برندهایی که قابل اطیمنان هستند تو Alkaline در ایران دوراسل و کمیلیون هستند . عمر باتری در کیبورد معمولا بیشتره تا حدود 9 تا 10 ماه جواب میده .ماوس مصرفش بیشتره .
توی کنترل جادویی ال جی چقدر جواب میده چون من انقدر باتری خریدم خسته شدم مدام پیام میاد که باتری تموم شد مصرف متوسط هم داریم و کنترل معمولی هم داریم ولی خیلی زود تموم می شه

23560

AMD>INTEL
09-05-20, 23:39
توی کنترل جادویی ال جی چقدر جواب میده چون من انقدر باتری خریدم خسته شدم مدام پیام میاد که باتری تموم شد مصرف متوسط هم داریم و کنترل معمولی هم داریم ولی خیلی زود تموم می شه

23560

باتری آلکلاین کملیون بگیرید دوام خوبی دارد . این کنترلر مصرفش کمی بیشتر از ریموت های متداول است .