PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال رد مورد MSI H310M Gaming Plus

maysamsina
04-05-20, 00:05
درود آیا روی این مین میشه گرافیک انبرد نصب کرد ؟ چطور متوجه بشیم سالمه ونقص نداره ؟

AMD>INTEL
04-05-20, 00:09
درود آیا روی این مین میشه گرافیک انبرد نصب کرد ؟ چطور متوجه بشیم سالمه ونقص نداره ؟

سلام
بله درایور گرافیک پردازنده اینتل اگر منظورت هست میشه نصب کرد .خروجی HDMI و DVI-D دارد .
فقط پردازندتون نباید سری F باشه چون این پردازنده ها فاقد بخش IGP هستند .
بعد از نصب درایور بر اساس نوع پردازنده و نوع گرافیک تو کار درایور را از سایت اینتل دریافت میکنی و نصب میکنی .
برای تست بخش گرافیک هم میتونی از 3DMARK11 استفاده کنید .بخش گرافیک ربطی به مادربرد نداره و برای پردازنده است .
اگر هر مشکلی با این بخش بود مربوط به پردازنده است نه مادربرد

AMD>INTEL
04-05-20, 00:14
سلام
بله درایور گرافیک پردازنده اینتل اگر منظورت هست میشه نصب کرد .خروجی HDMI و DVI-D دارد .
بعد از نصب درایور بر اساس نوع پردازنده و نوع گرافیک تو کار درایور را از سایت اینتل دریافت میکنی و نصب میکنی .
برای تست بخش گرافیک هم میتونی از 3DMARK11 استفاده کنید .بخش گرافیک ربطی به مادربرد نداره و برای پردازنده است .

حتما برای نصب درایور گرافیک اینتل و انویدیا و AMD حتما از ویندوز بیلد 1909 استفاده کنید و گرنه درایور نصب نمیشه .

- - - Updated - - -

سلام

حتما برای نصب درایور گرافیک اینتل و انویدیا و AMD حتما از ویندوز بیلد 1909 استفاده کنید و گرنه درایور نصب نمیشه .

maysamsina
04-05-20, 12:02
سلام
مین قبلی بنده h97 , i5 4460 هستش این دردسرها رو نداره راحت از روی سی دی مین , گرافیگ رو نصب میکنم یعنی از سیپیو .... خوده سی دی مگه نصب گرافیگ آنبرد نداره ؟
مادربردی هس که گرافیگ انبرد نشه روش نصب کرد اه این مین تو مشخصات نزده بود انبرد ...

AMD>INTEL
04-05-20, 12:15
مین قبلی بنده h97 , i5 4460 هستش این دردسرها رو نداره راحت از روی سی دی مین , گرافیگ رو نصب میکنم یعنی از سیپیو .... خوده سی دی مگه نصب گرافیگ آنبرد نداره ؟
مادربردی هس که گرافیگ انبرد نشه روش نصب کرد اه این مین تو مشخصات نزده بود انبرد ...

فرق داره پلتفرم با پلتفرم
نصب درایور بر اساس پلتفرم هست
تو همه پردازنده های اینتل باید بر اساس نوع پردازنده درایور دانلود و نصب بشه .

maysamsina
04-05-20, 13:39
فرق داره پلتفرم با پلتفرم
نصب درایور بر اساس پلتفرم هست
تو همه پردازنده های اینتل باید بر اساس نوع پردازنده درایور دانلود و نصب بشه .

بطور مثال الان بنده کدام یک رو برای گرافیگ دانلود و نصب کنم طبق لینک :

Downloads for Intel(R) Core™ i5-4460 Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz) (Only the registered members can see the link)

Downloads for Intel(R) HD Graphics 4600 (Only the registered members can see the link)

آیا اگر برنامه قبلی رو پاک کنم و یکی از اینا رو نصب کنتم روی گیم تاثیر میزاره ؟

AMD>INTEL
04-05-20, 14:09
بطور مثال الان بنده کدام یک رو برای گرافیگ دانلود و نصب کنم طبق لینک :

Downloads for Intel(R) Core™ i5-4460 Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz) (Only the registered members can see the link)

Downloads for Intel(R) HD Graphics 4600 (Only the registered members can see the link)

آیا اگر برنامه قبلی رو پاک کنم و یکی از اینا رو نصب کنتم روی گیم تاثیر میزاره ؟

این پردازنده به این مادربرد نمیخوره
نیازی به اپدیت درایور نیست . درایور اینتل تاثیری نداره اپدیتش توی بازی ها
برای پردازنده های نسل هشت و نه
این لینک درایور برای 8 و 9

Only the registered members can see the link

maysamsina
05-05-20, 10:36
این پردازنده به این مادربرد نمیخوره
نیازی به اپدیت درایور نیست . درایور اینتل تاثیری نداره اپدیتش توی بازی ها
برای پردازنده های نسل هشت و نه
این لینک درایور برای 8 و 9

ویندوز 10 رو نصب کنم و بخام آنبرد 4460 یعنی گرافیگ نصب کنم باید اپدیتشو بگیرم یا خوده سی دیش قبلی کافیه ؟

AMD>INTEL
05-05-20, 10:53
ویندوز 10 رو نصب کنم و بخام آنبرد 4460 یعنی گرافیگ نصب کنم باید اپدیتشو بگیرم یا خوده سی دیش قبلی کافیه ؟

میتونید دانلود کنید و نسخه جدید نصب کنید مخصوصا اگر خیلی قدیمی هست .

maysamsina
06-05-20, 10:53
میتونید دانلود کنید و نسخه جدید نصب کنید مخصوصا اگر خیلی قدیمی هست .
کدوم از 2 تا لینکی که دادم رو باید دانلود کنم ؟
اگه بخام گرافیگ انبرد جدید دانلود کنم ونصب کنم آیا مین هم باید بایوسش آپدیت بشه یا خیر ؟

AMD>INTEL
06-05-20, 10:59
کدوم از 2 تا لینکی که دادم رو باید دانلود کنم ؟
اگه بخام گرافیگ انبرد جدید دانلود کنم ونصب کنم آیا مین هم باید بایوسش آپدیت بشه یا خیر ؟