PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنماایی در مورد Adobe Premiere Rush

mtostar
03-05-20, 22:06
سلام خسته نباشید بچه ها یه سوال برای یه کاری یه لحظه برنامه Adobe Premiere Rush رو نصب کردم آخرین ورژنش رو ، اول که همچی اوکی بود و پروژه میشد ساخت و برنامه رو بستم الان دوباره برنامه رو اجرا کردم ، دیدم هیچی نمیاره برنامه رو هم از سافت سافت 98 دانلود کردم

23515

چند بار برنامه رو بستم و اجرا کردم فایده نداره ، بدون نت هم تست کردم فاید نداره ، بدختی اینه کرکی یا اکتیوتر هم نداره

AMD>INTEL
03-05-20, 22:16
سلام خسته نباشید بچه ها یه سوال برای یه کاری یه لحظه برنامه Adobe Premiere Rush رو نصب کردم آخرین ورژنش رو ، اول که همچی اوکی بود و پروژه میشد ساخت و برنامه رو بستم الان دوباره برنامه رو اجرا کردم ، دیدم هیچی نمیاره برنامه رو هم از سافت سافت 98 دانلود کردم

23515

چند بار برنامه رو بستم و اجرا کردم فایده نداره ، بدون نت هم تست کردم فاید نداره ، بدختی اینه کرکی یا اکتیوتر هم نداره

سلام
اینترنت رو قطع کرده و ابتدا کاملا حذف کنید و بهتره بعد با CCLEANER رجیستری تمیز بشه
دورباره نصب کنید و کرک کنید
موقع کار با این نرم افزار بهتره متصل به نت نباشید چون سریع از حالت کرک در میاد .

masoudh0
03-05-20, 23:18
سلام
اینترنت رو قطع کرده و ابتدا کاملا حذف کنید و بهتره بعد با CCLEANER رجیستری تمیز بشه
موقع کار با این نرم افزار بهتره متصل به نت نباشید چون سریع از حالت کرک در میاد .
میگه کرک نداره

mtostar
03-05-20, 23:37
سلام

تست کردمش یک بار فقط میشه باهاش کار کرد بعدش ، دوباره همون آش و همون کاسه هستش ، حتی فایل اجرایی رو هم به فایروال دادم که به نت دسترسی نداشته باشه ولی اثر گذار نبود

- - - Updated - - -

میگه کرک نداره

دوست عزیز چرا دعوا داری با بنده خدا :11()::11():

AMD>INTEL
03-05-20, 23:58
تست کردمش یک بار فقط میشه باهاش کار کرد بعدش ، دوباره همون آش و همون کاسه هستش ، حتی فایل اجرایی رو هم به فایروال دادم که به نت دسترسی نداشته باشه ولی اثر گذار نبود

- - - Updated - - -

دوست عزیز چرا دعوا داری با بنده خدا :11()::11():

از سورس دیگه دانلود و استفاده کنید .نشد ورژن متفاوت
سافت گذر دانلود کنید .
مثل اینجا

Only the registered members can see the link

برای اطمینان میتونی نسخه پرتابلش هم تست کنید .

- - - Updated - - -

میگه کرک نداره

کی میگه ؟؟؟؟
درست صحبت کنید . یکجوری بنوسید بقیه هم بفهمن و لطفا اسپم هم نکنید .یورز اینطوری به شدت برخورد میکنم .

mtostar
04-05-20, 01:46
از سورس دیگه دانلود و استفاده کنید .نشد ورژن متفاوت
سافت گذر دانلود کنید .
مثل اینجا

Only the registered members can see the link

برای اطمینان میتونی نسخه پرتابلش هم تست کنید .

- - - Updated - - -

کی میگه ؟؟؟؟
درست صحبت کنید . یکجوری بنوسید بقیه هم بفهمن و لطفا اسپم هم نکنید .یورز اینطوری به شدت برخورد میکنم .

اتفاقا از این سایت حتی کرکش رو هم برداشتم و تست کردم ولی بازم جوابگو نبود ، فقط می مونه از سایت سافگذر دانلود و تست دوباره انجام بدم

AMD>INTEL
04-05-20, 08:20
اتفاقا از این سایت حتی کرکش رو هم برداشتم و تست کردم ولی بازم جوابگو نبود ، فقط می مونه از سایت سافگذر دانلود و تست دوباره انجام بدم

برنامه و کرک باید یکی باشه تا کار کنه .

a27f87
10-04-21, 01:17

23515

سلام منم همین مشکلو با پریمیر داشتم یعنی بار اول باز میشد اما دفعات بعد هیچ واکنشی به کلیک کردن نشون نمیداد اما فتوشاپ اینجوری نشد.من از آنتی ویروس ویندوز ده استفاده میکنم غیرفعالش کردم و پوشه برنامه رو به لیست سفید آنتی ویروس انتقالش دادم الان دیگه ایرادی نمیگیره.