PDA

مشاهده نسخه کامل : قالبی برای دیده شدن ارسالهای جدید در بالای انجمن

F A R I D
13-09-07, 23:26
سلام به ادمین های انجمن پی سی نتورک ؛ خسته نباشید

من واقعا بعضی وقتها مشکل دارم برای دیدن ارسالهای جدید یعنی وقتی میام و روی ارسالهای جدید کلیک میکنم بعضی وقتها مثلا 3 عنوان بیشتر نشون نمیده در صورتیکه همیشه ارسالهای جدید فروم بالای 30-40 تا هستش و نمیدونم چرا اینطوری میشه

خواهش میکنم مثل اون اوایل که بالای صفحه اصلی تاپیکهای جدید نشون داده میشد و واقعا برای کاربرها خیلی آسون شده بود و از همه مهتر اینکه همه کاربرا میتونستن با این خاصیت تمام تاپیکها رو بخونن ، یه قالبی طراحی کنید که این مورد توش بکار برده باشه و اینکه با IE و Opera هم مشکلی نداشته باشه و مچ باشه

مثل اینکه تو قالب قبلی مشکل دیر بازشدن صفحات بود که با این قالب جدید شما اون رو حذف کردید و باسه ما کاربرای عادی خیلی مشکل شده

ممنون میشم اگه یه قالب جدید طراحی کنین با این موردی که خدمتتون گفتم
در ضمن بقیه عزیزان هم نظرشون رو بگن

با تشکر فراوان ‍‍..: فرید :..
:merci::give_rose:

Shahryar
14-09-07, 09:52
سلام به ادمین های انجمن پی سی نتورک ؛ خسته نباشید

من واقعا بعضی وقتها مشکل دارم برای دیدن ارسالهای جدید یعنی وقتی میام و روی ارسالهای جدید کلیک میکنم بعضی وقتها مثلا 3 عنوان بیشتر نشون نمیده در صورتیکه همیشه ارسالهای جدید فروم بالای 30-40 تا هستش و نمیدونم چرا اینطوری میشه

خواهش میکنم مثل اون اوایل که بالای صفحه اصلی تاپیکهای جدید نشون داده میشد و واقعا برای کاربرها خیلی آسون شده بود و از همه مهتر اینکه همه کاربرا میتونستن با این خاصیت تمام تاپیکها رو بخونن ، یه قالبی طراحی کنید که این مورد توش بکار برده باشه و اینکه با IE و Opera هم مشکلی نداشته باشه و مچ باشه

مثل اینکه تو قالب قبلی مشکل دیر بازشدن صفحات بود که با این قالب جدید شما اون رو حذف کردید و باسه ما کاربرای عادی خیلی مشکل شده

ممنون میشم اگه یه قالب جدید طراحی کنین با این موردی که خدمتتون گفتم
در ضمن بقیه عزیزان هم نظرشون رو بگن

با تشکر فراوان ‍‍..: فرید :..
:merci::give_rose:

دوست عزيز به شخصه بيش از 800 تا قالب vBulletin دارم ! كه فارسي كردن آن ها حداكثر 5 روز كار ميبره اما مشكل اينجاست كه تغييرات قالب و تنظيم كردن آن با توجه به پلاگين ها و ... انجمن كار راحتي نيست و زمان بر هست ...

لطفا در اين مورد ديگه تاپيكي زده نشه چراكه در حال كار براي اين پروژه هستيم ...

موفق باشيد
شهريار:give_rose: