PDA

مشاهده نسخه کامل : خمیر سیلیکون برای قن سی پی یو Hydro Series H115i RGB

hoshang2
22-04-20, 22:42
با سلام و خسته نباشید خدمت دوست عزیزم
آقا امید من سی پی یو 3970x را دو روز پیش تهیه کردم و یک سئوالی از شما دوست عزیزم داشتم
من فن سی پی یو Hydro Series H115i RGB را تهیه کرده ام خواستم از شما سئوال کنم که آیا برای نصب این فن باید خمیر سیلیکون باید به cpu بزنیم یا نه؟
من قبلا سیستم ها را اسمبل می کردم حتی nutus 400 را که آموزش آنرا از سایت شما پیدا کردم و عالی بود و همان را پیاده سازی کردم فقط سایت شهر سخت افزار این آموزش را گذاشته بود خود green هم نگذاشته بود.
ممنون می شوم راهنمایی کنید آقا امید
با تشکر.

AMD>INTEL
22-04-20, 22:54
با سلام و خسته نباشید خدمت دوست عزیزم
آقا امید من سی پی یو 3970x را دو روز پیش تهیه کردم و یک سئوالی از شما دوست عزیزم داشتم
من فن سی پی یو Hydro Series H115i RGB را تهیه کرده ام خواستم از شما سئوال کنم که آیا برای نصب این فن باید خمیر سیلیکون باید به cpu بزنیم یا نه؟
من قبلا سیستم ها را اسمبل می کردم حتی nutus 400 را که آموزش آنرا از سایت شما پیدا کردم و عالی بود و همان را پیاده سازی کردم فقط سایت شهر سخت افزار این آموزش را گذاشته بود خود green هم نگذاشته بود.
ممنون می شوم راهنمایی کنید آقا امید
با تشکر.
سلام ...
باید داخل بسته بندی واتر کولینگ خمیر حرارتی باشه . اگر نیست
خمیر سیلیکون حرفه ای کولر مستر مدل Master Gel Pro | فروشگاه اینترنتی دیجیک (Only the registered members can see the link)

hoshang2
22-04-20, 23:43
سلام ...
باید داخل بسته بندی واتر کولینگ خمیر حرارتی باشه . اگر نیست
خمیر سیلیکون حرفه ای کولر مستر مدل Master Gel Pro | فروشگاه اینترنتی دیجیک (Only the registered members can see the link)

با سلام
ممنونم آقا امید از راهنمایی شما من هنوز جعبه فن سی پی یو را باز نکردم اگر خمیر حرارتی درونش بود به نظر شما بهتر نیست که از فروشگاه دیجیک خمیر حرارتی که شما فرمودید را تهیه کنم کدامیک بهتر هستند.
با تشکر

AMD>INTEL
23-04-20, 09:10
با سلام
ممنونم آقا امید از راهنمایی شما من هنوز جعبه فن سی پی یو را باز نکردم اگر خمیر حرارتی درونش بود به نظر شما بهتر نیست که از فروشگاه دیجیک خمیر حرارتی که شما فرمودید را تهیه کنم کدامیک بهتر هستند.
با تشکر

اگر خودش داشته باشه کیفیت خوبی داره باز کنید اگر داشت نیاز به خرید نیست .
فقط برای این پلتفرم باید خمیر حرارتی را با یک کارت ویزیت کاملا روی سطح پردازنده بپوشونید .سطح نازک ولی کاملا سطح پردازنده را پوشش بده

hoshang2
23-04-20, 09:22
اگر خودش داشته باشه کیفیت خوبی داره باز کنید اگر داشت نیاز به خرید نیست .
فقط برای این پلتفرم باید خمیر حرارتی را با یک کارت ویزیت کاملا روی سطح پردازنده بپوشونید .سطح نازک ولی کاملا سطح پردازنده را پوشش بده

با سلام
آقا امید از راهنمایی بسیار عالی شما خیلی خیلی ممنونم خیلی لطف کردید.

hoshang2
28-05-20, 06:30
با سلام
آقا امید در جعبه فن cpu خمیر حرارتی وجود نداشت و من در youtube که نگاه می کردم به خود فن cpu خمیر حرارتی وجود داشت و به فن cpu من هم خمیر حرارتی وجود داشت آیا این مناسب هست یا باید تهیه کنم.؟
در حال حاضر که cpu صفر درصد یا 1 درصد هست درجه حرارت 56 الی 58 درجه روی مادربرد نمایش می دهد اما سیستم عالی کار می کند اصلا کند نیست و حتی از سیستم که کار می کشم و cpu بر روی 67 درجه می رود بازهم سیستم عالی کار می کند و من کارهای دیگر را انجام می دهم سیستم عالی هست.
البته یک بار فن cpu را برعکس بسته بودم و آرم corsair برعکس خورده بود و درست بستم و دیدم که خمیر حرارتی کاملا سطح cpu را نپوشانده است؟
آیا با این توضیحات من نیازی هست که من خمیر حرارتی تهیه کنم؟
منزل ما هم گرم نیست.
آیا دمای cpu در حالت بیکاری سیستم مناسب هست؟
با تشکر از مهندس عزیزم اقا امید.

AMD>INTEL
28-05-20, 08:23
با سلام
آقا امید در جعبه فن cpu خمیر حرارتی وجود نداشت و من در youtube که نگاه می کردم به خود فن cpu خمیر حرارتی وجود داشت و به فن cpu من هم خمیر حرارتی وجود داشت آیا این مناسب هست یا باید تهیه کنم.؟
در حال حاضر که cpu صفر درصد یا 1 درصد هست درجه حرارت 56 الی 58 درجه روی مادربرد نمایش می دهد اما سیستم عالی کار می کند اصلا کند نیست و حتی از سیستم که کار می کشم و cpu بر روی 67 درجه می رود بازهم سیستم عالی کار می کند و من کارهای دیگر را انجام می دهم سیستم عالی هست.
البته یک بار فن cpu را برعکس بسته بودم و آرم corsair برعکس خورده بود و درست بستم و دیدم که خمیر حرارتی کاملا سطح cpu را نپوشانده است؟
آیا با این توضیحات من نیازی هست که من خمیر حرارتی تهیه کنم؟
منزل ما هم گرم نیست.
آیا دمای cpu در حالت بیکاری سیستم مناسب هست؟
با تشکر از مهندس عزیزم اقا امید.

سلام
من نفهمیدم خمیر بوده یا نه
ولی برای این پردازنده باید خمیر مستر ژل میکر کولر مستر تهیه کنید .به دلیل نوع سر خمیر کاملا سطح پردازندتون رو میپوشونه .
MASTER GEL MAKER

hoshang2
28-05-20, 17:58
سلام
من نفهمیدم خمیر بوده یا نه
ولی برای این پردازنده باید خمیر مستر ژل میکر کولر مستر تهیه کنید .به دلیل نوع سر خمیر کاملا سطح پردازندتون رو میپوشونه .
MASTER GEL MAKER

با سلام
ممنونم آقا امید از لطف شما
منظور من این هست که آنجایی که به پردازنده می خورد و پیچ می شود سر آن خمیر حرارتی داشت منظورم یک لایه خمیر حرارتی داشت و پیچ کردم کلا در جعبه فن cpu یک موردی به نام خمیر حرارتی وجود نداشت منظور من این هست که یک مایه ای بود مثل خمیر سیلیکون که به خود فن cpu بود.
ببخشید نمی دونم تونستم منظورم برسونم یا نه.

AMD>INTEL
28-05-20, 18:16
با سلام
ممنونم آقا امید از لطف شما
منظور من این هست که آنجایی که به پردازنده می خورد و پیچ می شود سر آن خمیر حرارتی داشت منظورم یک لایه خمیر حرارتی داشت و پیچ کردم کلا در جعبه فن cpu یک موردی به نام خمیر حرارتی وجود نداشت منظور من این هست که یک مایه ای بود مثل خمیر سیلیکون که به خود فن cpu بود.
ببخشید نمی دونم تونستم منظورم برسونم یا نه.

خوب خمیری که گفتم تهیه کنید و بعد از خرید خمیر قبلی را پاک کنید و خمیر جدید رو بزنید .

hoshang2
28-05-20, 18:41
با سلام
ممنونم از پاسخ شما آقا امید
فقط یک سئوال داشتم
سیستم در حالت بیکاری که cpu 1 درصد هست 56 الی 58 درصد درجه سانتی گراد حرارت دارد و مادربرد 40 الی 43 درجه حرارت تولید می کند و چیپست بین 70 الی 74 درجه حرارت تولید می کند آیا این موارد مناسب هستند مخصوصا حرارت cpu؟
ممنون می شوم منرا راهنمایی کنید.
با تشکر

AMD>INTEL
28-05-20, 18:52
با سلام
ممنونم از پاسخ شما آقا امید
فقط یک سئوال داشتم
سیستم در حالت بیکاری که cpu 1 درصد هست 56 الی 58 درصد درجه سانتی گراد حرارت دارد و مادربرد 40 الی 43 درجه حرارت تولید می کند و چیپست بین 70 الی 74 درجه حرارت تولید می کند آیا این موارد مناسب هستند مخصوصا حرارت cpu؟
ممنون می شوم منرا راهنمایی کنید.
با تشکر

با توجه به نوع پردازنده خوبه . با خمیری که درست روی پردازنده قرار بگیره بهتر هم میشود .

hoshang2
28-05-20, 20:12
با سلام
آقا امید من ثبت سفارش کردم و از محبت شما ممنونم که این خمیر حرارتی را به من معرفی کردید :11():
با تشکر

hoshang2
30-05-20, 06:58
با سلام
آقا امید ببخشید یک سئوال داشتم فروشگاه Only the registered members can see the link قابل اطمینان هست که من خریدهای بعدی را از این فروشگاه بکنم مورد تایید شما هست اقا امید؟
البته من از digijaka.com خریدهای خودم را می کنم اگر خریدی قیمتهای آن پایین تر بود منظور من هست.
با تشکر از دوست عزیزم

AMD>INTEL
30-05-20, 08:33
با سلام
آقا امید ببخشید یک سئوال داشتم فروشگاه Only the registered members can see the link قابل اطمینان هست که من خریدهای بعدی را از این فروشگاه بکنم مورد تایید شما هست اقا امید؟
البته من از digijaka.com خریدهای خودم را می کنم اگر خریدی قیمتهای آن پایین تر بود منظور من هست.
با تشکر از دوست عزیزم

master gel maker رو دیجیک نداره باید از فروشگاه اسکای در بازار رضا تهیه کنید .

hoshang2
30-05-20, 09:11
master gel maker رو دیجیک نداره باید از فروشگاه اسکای در بازار رضا تهیه کنید .

با سلام
آقا امید من خمیر سیلیکون زیر را تهیه کردم که شما اول فرمودید کدام بهتر هستند :

خمیر سیلیکون
master gel maker را من فکر کردم خمیر بالایی هست.

اسماشون خیلی شبیه هست.

AMD>INTEL
30-05-20, 10:09
با سلام
آقا امید من خمیر سیلیکون زیر را تهیه کردم که شما اول فرمودید کدام بهتر هستند :

خمیر سیلیکون
master gel maker را من فکر کردم خمیر بالایی هست.

اسماشون خیلی شبیه هست.

نه فرق داره
اون خمیر که گفتم نحوه سطح پردازندش فرق میکنه .

hoshang2
31-05-20, 03:38
با سلام
ممنونم از راهنمایی شما
از محبت شما ممنونم آقا امید من به شما خیلی زحمت می دهم از همه چی ممنونم.
دیگه اشتباهی خریدم کاریش نمی شود کرد البته این خمیر حرارتی هم خیلی خوب هست نسبت به z9 یا خمیرهای هم نوع خودش.

hoshang2
07-06-20, 05:53
با سلام و خسته نباشید
آقا امید صبح شما بخیر
من خمیر حرارتی را زدم آقا امید درجه حرارت بین 53 و 54 هست و خواستم نتیجه را اعلام کنم البته اون خمیر حرارتی که شما فرمودید انگار بهتر بود که من متوجه نبودم در هر صورت از همه چی ممنونم آقا امید خیلی به شما زحمت دادم:11():
حتی من کولر را خاموش کردم یک ساعتی و منزل گرم شد در ساعات اوج گرما دیدم درجه حرارت بر روی 54 درجه هست.
با تشکر

AMD>INTEL
07-06-20, 09:11
با سلام و خسته نباشید
آقا امید صبح شما بخیر
من خمیر حرارتی را زدم آقا امید درجه حرارت بین 53 و 54 هست و خواستم نتیجه را اعلام کنم البته اون خمیر حرارتی که شما فرمودید انگار بهتر بود که من متوجه نبودم در هر صورت از همه چی ممنونم آقا امید خیلی به شما زحمت دادم:11():
حتی من کولر را خاموش کردم یک ساعتی و منزل گرم شد در ساعات اوج گرما دیدم درجه حرارت بر روی 54 درجه هست.
با تشکر

خواهش میکنم . الان هم خوب هست .