PDA

مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای عکس گرفتن از صفحه ی کامپیوتر

mostafaeshghi
23-11-06, 00:29
با این برناه متونید به سادگی این کار را انجام بدید.

لینک دانلود:

Only the registered members can see the link

Babak
23-11-06, 14:06
سلام.

یک کار بسیار ساده تر هم هست:

دکمه Print Screen * را از صفحه کیبرد فشار دهید.

mostafaeshghi
23-11-06, 18:01
سلام.

یک کار بسیار ساده تر هم هست:

دکمه Print Screen * را از صفحه کیبرد فشار دهید.

این درسته ولی شما هم مطمئن باشید که من هم دلیلی برای ارائه ی این برنامه داشتم وگرنه بیکار ندشم بیام برنامه ای را معرفی کنم که با یه کلیک کیبرد هم بشسه انجام داد. :21:

مهمترین کار این برنامه ی کم حجم اینه که وقتی شما در یه محیط غیر ویندوزی (مثل بازی و برنامه و... ) هستید و نمیخواهید که هی به پینت برید و پیست کنید. این برنامه را باز میکنید و تنظیم میکنید که در صورت زدن کلید روی کیبرد ، عکس به طور اتوماتیک در جای موردنظرتان سیو بشه. با این کار میتونید حتی 4-5 تا عکس پشت سر هم بندازید.

Babak
23-11-06, 18:19
خب بله.
مگر من درمورد کار خوب شما صحبت کردم؟
من فقط گفتم بعنوان آموزش یک چنین چیزی رو بگم.

البته یک برنامه دیگر هم هست که در این زمینه و فیلمبرداری از صفحه مونیتور و... امکانات فراوانی داره: TechSmith SnagIt (Only the registered members can see the link)

موفق باشید.