PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل ضعیف بودن آنتن لپتاپ! چه کنم؟

rt93
09-04-20, 17:04
سلام
یه چند روزه لپ تاپ lenovo ideapad L340 u i3 خریدم
الان متوجه شدم بشدت آنتن وای فایش ضعیفه!جوری که باید لپتاپ رو کنار مودم خونه بزارم تا سیگنال لپ تاپ پر بشه! مشکل از مودم هم نیست چون با نت گوشی هم تست کردم همین رواله
ویندو ده 64بیت دارم
لطفا کمک کنید یعنی مشکل سخت افزاریه و پولم پرید؟!!

AMD>INTEL
09-04-20, 17:19
سلام
یه چند روزه لپ تاپ lenovo ideapad L340 u i3 خریدم
الان متوجه شدم بشدت آنتن وای فایش ضعیفه!جوری که باید لپتاپ رو کنار مودم خونه بزارم تا سیگنال لپ تاپ پر بشه! مشکل از مودم هم نیست چون با نت گوشی هم تست کردم همین رواله
ویندو ده 64بیت دارم
لطفا کمک کنید یعنی مشکل سخت افزاریه و پولم پرید؟!!

سلام سایت سازنده دستگاه را چک کنید
ببینید درایور جدیدی برای وایرلس داده یا نه . اگر داده بود دانلود و نصب کنید .

rt93
02-05-20, 18:43
سلام درایو رو بروز کردم درست نشد، سورس ویندوز رو عوض و دوباره نصب کردم بازم درست نشد ویندوز رو کلا بروز کردم و... بگذریم که موقع نصب یهو تاچ پد موس هم پرید، دی وی دی رایتر هم با کمال تعجب ی سی دی ویندوز رو میخوند یکی رو نمیخوند!(تو بایوس کلا درایو سی دی رو نمیشناخت)
آخرش زنگ زدم نمایندگی اومدن بردن امروز زنگ زدن که مشکل از تنظیمات بایوس بوده و مشکل سخت افزاری نبوده و الان درست شده ! ظهر واسم آورردنش مشکل موس پد برطرف شده ظاهرا ولی با کمال تعجب بازم همون مشکل وایفای هست زنگ زدم یارو خود کسی که رو لپتاپ کار کرده باهاش صحبت کردم میگم آقا آنتن وایفای هر چند دقه یه بار پر و خالی میشه، میگه اینجا چنین ایرادی نداشته و وایفای لپتاپ هیچ مشکلی نداشت وقتی من باهاش کار میکردم میگم همون اولم گفتم وقتی مودم نزدیک لپتاپه خیلی مشکلی نیست ولی وقتی چند متر از سورس نت دور میشه اینجوری میشه، میگه اینسری خودتم بیا جلوی خودت چک کنم!! خلاصه که گیییر افتادم

AMD>INTEL
02-05-20, 18:45
سلام درایو رو بروز کردم درست نشد، سورس ویندوز رو عوض و دوباره نصب کردم بازم درست نشد ویندوز رو کلا بروز کردم و...
آخرش زنگ زدم نمایندگی اومدن بردن امروز زنگ زدن که مشکل از تنظیمات بایوس بوده و مشکل سخت افزاری نبوده و الان درست شده ! ظهر واسم آورردنش ولی با کمال تعجب بازم همون مشکل هست زنگ زدم یارو خود کسی که رو لپتاپ کار کرده باهاش صحبت کردم میگم آقا آنتن وایفای هر چند دقه یه بار پر و خالی میشه، میگه اینجا چنین ایرادی نداشته و وایفای لپتاپ هیچ مشکلی نداشت وقتی من باهاش کار میکردم میگم همون اولم گفتم وقتی مودم نزدیک لپتاپه خیلی مشکلی نیست ولی وقتی چند متر از سورس نت دور میشه اینجوری میشه، میگه اینسری خودتم بیا جلوی خودت چک کنم!! خلاصه که گیییر افتادم

ماجول باید عوض بشه . بایوس هیچ ارتباطی به وای فای نداره

rt93
02-05-20, 18:46
اینم باز تاکید کنم آنتن هی میره هی میاد! برای همه نت ها هم اینجوریه چه هات اسپات گوشی چه مودم خونه

rt93
02-05-20, 18:50
ماجول باید عوض بشه . بایوس هیچ ارتباطی به وای فای نداره

یعنی سخت افزار مشکل داره؟!

AMD>INTEL
02-05-20, 19:04
یعنی سخت افزار مشکل داره؟!

احتمال زیاد خود ماجول wifi مشکل پیدا کرده .