PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای پاور

ItaCHa
07-04-20, 16:20
سلام.
من می‌خوام برای سیستمم که قدیمی بود و یه مقدار ارتقا دادمش پاور بخرم. لطفا راهنماییم کنید.
مادربرد h61m-ds2 گیگابایت
رم دو عدد ۴ گیگ ddr3
هارد دو عدد: یکی ۵۰۰ گیگ و یکی یک ترابایت
گرافیک: جی فورس gt710 دو گیگ، سینک.
پردازنده i5-3470
خودم نظرم به پاور ۴۰۰ وات کولرمستر هستش. منتها نمیدونم کانکتور برای cpu من داره یا نه. مادربورد من کانکتور ۴ تایی میخوره که این پاور ۴ تایی تکی نداره، بلکه دو تا ۴ تایی دوقلو داره که با هم میشن ۸ پین. حالا می‌خوام بدونم میشه من یکی از اون ۴ تایی ها رو به مادربوردم وصل کنم و از لحاظ برقی مشکلی نداره؟ خواهشا سریعتر راهنمایی کنید چون عجله دارم.
یه دنیا ممنون.

AMD>INTEL
07-04-20, 16:44
سلام.
من می‌خوام برای سیستمم که قدیمی بود و یه مقدار ارتقا دادمش پاور بخرم. لطفا راهنماییم کنید.
مادربرد h61m-ds2 گیگابایت
رم دو عدد ۴ گیگ ddr3
هارد دو عدد: یکی ۵۰۰ گیگ و یکی یک ترابایت
گرافیک: جی فورس gt710 دو گیگ، سینک.
پردازنده i5-3470
خودم نظرم به پاور ۴۰۰ وات کولرمستر هستش. منتها نمیدونم کانکتور برای cpu من داره یا نه. مادربورد من کانکتور ۴ تایی میخوره که این پاور ۴ تایی تکی نداره، بلکه دو تا ۴ تایی دوقلو داره که با هم میشن ۸ پین. حالا می‌خوام بدونم میشه من یکی از اون ۴ تایی ها رو به مادربوردم وصل کنم و از لحاظ برقی مشکلی نداره؟ خواهشا سریعتر راهنمایی کنید چون عجله دارم.
یه دنیا ممنون.

سلام
به دلیل یکسری موارد مثل پشتیبانی پیشنهاد میکنم پاور گرین تهیه کنید
Green GP400A-ECO PSU

ItaCHa
07-04-20, 18:03
کانکتور cpu رو چکار کنم؟ پاوری که دو تا 4*4 داره و رو هم میشه 8 پین، آیا میشه یکی از اون 4*4 ها رو به برق پردازنده وصل کرد؟ الان مشکل اصلی من اینه که نمیدونم میشه یا نه؟

nima_hl
07-04-20, 19:09
کانکتور cpu رو چکار کنم؟ پاوری که دو تا 4*4 داره و رو هم میشه 8 پین، آیا میشه یکی از اون 4*4 ها رو به برق پردازنده وصل کرد؟ الان مشکل اصلی من اینه که نمیدونم میشه یا نه؟

بله مادربردهائی که 4 پین میخورند یکی از 4 پین های پاور بهش وصل میشه و اون یکی آزاد میمونه

AMD>INTEL
07-04-20, 19:10

میخوره عزیز
4+4 داره