PDA

مشاهده نسخه کامل : پاک شدن لیبل درایو ها

ata-gh
22-03-20, 14:31
سلام خسته نباشید ، ویندوز لپ تاپ سون هست و امروز که روشن کردم دیدم درایو ها لیبل ندارن مثل عکسی که میفرستم ، چون اطلاعاتش مهم بود برام گفتم قبل این که خودم کاری انجام بدم بپرسم از شما . ( البته تمام درایو ها اطلاعاتش هست و درست کار میکنه )

AMD>INTEL
22-03-20, 15:12
سلام خسته نباشید ، ویندوز لپ تاپ سون هست و امروز که روشن کردم دیدم درایو ها لیبل ندارن مثل عکسی که میفرستم ، چون اطلاعاتش مهم بود برام گفتم قبل این که خودم کاری انجام بدم بپرسم از شما . ( البته تمام درایو ها اطلاعاتش هست و درست کار میکنه )

سلام

از سلامت هارد دیسک با برنامه HardDiskSentinel قسمت overview قرار بدید تا بررسی کنم .

ata-gh
22-03-20, 18:22
سلام

از سلامت هارد دیسک با برنامه HardDiskSentinel قسمت overview قرار بدید تا بررسی کنم .
چشم ، بفرمایید
23373

AMD>INTEL
22-03-20, 19:38
چشم ، بفرمایید
23373

هارد در سلامت کامله . این تغییر لیبل ها جنبه نرم افزاری داره . حتما دستگاه را با دیسک نجات بیت دفندر یا کاسپرسکی بررسی کنید . در کل مسئله نرم افزاری هست و نه سخت افزاری

ata-gh
22-03-20, 19:51
هارد در سلامت کامله . این تغییر لیبل ها جنبه نرم افزاری داره . حتما دستگاه را با دیسک نجات بیت دفندر یا کاسپرسکی بررسی کنید . در کل مسئله نرم افزاری هست و نه سخت افزاری
یعنی امکان داره ویروسی باشه یا فایل های مخربی باشه تو سیستم ؟
با عوض کردن ویندوز چی ؟ درست میشه ؟
من زیاد کار با این دیسک نجات رو بلد نیستم یعنی تا الان انجام ندادم

AMD>INTEL
22-03-20, 21:34
یعنی امکان داره ویروسی باشه یا فایل های مخربی باشه تو سیستم ؟
با عوض کردن ویندوز چی ؟ درست میشه ؟
من زیاد کار با این دیسک نجات رو بلد نیستم یعنی تا الان انجام ندادم

باید اول مطمئن شد .صرف عوض کردن ویندوز فرضا اگر ویروسی باشه حذف کرد . پس بهتره با آنتی ویروس اپدیت شده اسکن کنید .
دیسک نجات هم چیز خاصی نیست فایل ایزو دانلود شده را از سایت مثل سافت گذر با rufus بوتیبل میکنید با فلش

ata-gh
23-03-20, 01:50
باید اول مطمئن شد .صرف عوض کردن ویندوز فرضا اگر ویروسی باشه حذف کرد . پس بهتره با آنتی ویروس اپدیت شده اسکن کنید .
دیسک نجات هم چیز خاصی نیست فایل ایزو دانلود شده را از سایت مثل سافت گذر با rufus بوتیبل میکنید با فلش

خیلی ممنون این کار رو انجام دادم ، البته چون دیسک نجات آپدیت 1 فروردبن کسپر رو دانلود کردم دیگه بدون اتصال به نت اول پوشه های سیستمی رو چک کرد هیچی پیدا نکرد، بعد زدم کل فایل های درایو c و d و e رو چک کرد ، دوتا تبلیغاتی مربوط به مرورگر اپرا پیدا کرد ، 1 فایل آموزشی رو هم تو درایو e تروجان تشخیص داد ( که البته این فایل نزدیک به 2 سال رو سیستم من هست و یه فایل زیپ بود و چیز خاصی نبود ) . من هر 3 تا رو دیلیت کردم و دوباره برگشتم ویندوز و همچنان لیبل هاشون همونجوریه ، چیکار باید بکنم درست شه ؟

AMD>INTEL
23-03-20, 08:32
خیلی ممنون این کار رو انجام دادم ، البته چون دیسک نجات آپدیت 1 فروردبن کسپر رو دانلود کردم دیگه بدون اتصال به نت اول پوشه های سیستمی رو چک کرد هیچی پیدا نکرد، بعد زدم کل فایل های درایو c و d و e رو چک کرد ، دوتا تبلیغاتی مربوط به مرورگر اپرا پیدا کرد ، 1 فایل آموزشی رو هم تو درایو e تروجان تشخیص داد ( که البته این فایل نزدیک به 2 سال رو سیستم من هست و یه فایل زیپ بود و چیز خاصی نبود ) . من هر 3 تا رو دیلیت کردم و دوباره برگشتم ویندوز و همچنان لیبل هاشون همونجوریه ، چیکار باید بکنم درست شه ؟

لیبل ها را دوباره تعریف کنید با دیسک منیجمنت .

ata-gh
23-03-20, 10:52
لیبل ها را دوباره تعریف کنید با دیسک منیجمنت .

میشه اگه امکانش هست یه کوچولو توضیح بدین بهم ، بلد نیستم ، یعنی تا الان انجام ندادم اصلا .
همینجوری روی درایو ها پراپرتیز که میزنم جای لیبلش خالیه و میتونم اونجا بنویسم بعد اوکی بزنم ؟
هم اینکه ویندوزم رو خیلی وقته عوض نکردم دارم ویندوز سون آپدیت مارس رو دانلود میکنم که نصبش کنم ، باید اول لیبل هاشو درست کنم و بعد ویندوز نصب کنم ؟

ata-gh
23-03-20, 11:53
فکر کنم تونستم پیدا کنم
دیسک منیجمنتو ، اگه منظورتون همینه که عکس دادم ،
تو
دیسک منیجمنت درست نشون میده و جای خاصی نداره من لیبل بدم خودشم با c و d و e نشون میده و فقط همون پراپرتیز رو داره که اونجا جای لیبلش خالیه و میشه نوشت

2337523376

AMD>INTEL
23-03-20, 12:31
فکر کنم تونستم پیدا کنم
دیسک منیجمنتو ، اگه منظورتون همینه که عکس دادم ،
تو
دیسک منیجمنت درست نشون میده و جای خاصی نداره من لیبل بدم خودشم با c و d و e نشون میده و فقط همون پراپرتیز رو داره که اونجا جای لیبلش خالیه و میشه نوشت

2337523376

لیبل رو دوباره تخصیص بدید . با راست کلیک روی پارتشین .