PDA

مشاهده نسخه کامل : ارور this conection not private در مرورگر

javadza123456
16-03-20, 17:25
سلام وقت بخیر من یه لپ تاپ دسته دوم خریدم وقتی میخوام وارد یک سایتی که با کامپیوتر و گوشیم به راحتی واردش میشم ، وارد شم ارور this conection not private میده هر راهی رو امتحان کردم نشد در واقع برخی از سایت ها مثل کارگزاریا رو هیچ کدوم از مرورگراش باز نمیکنن ویندوز هم عوض کردم نشد کسی میتونه راهنماییم کنه خدا خیرتون بده

AMD>INTEL
16-03-20, 17:41
سلام وقت بخیر من یه لپ تاپ دسته دوم خریدم وقتی میخوام وارد یک سایتی که با کامپیوتر و گوشیم به راحتی واردش میشم ، وارد شم ارور this conection not private میده هر راهی رو امتحان کردم نشد در واقع برخی از سایت ها مثل کارگزاریا رو هیچ کدوم از مرورگراش باز نمیکنن ویندوز هم عوض کردم نشد کسی میتونه راهنماییم کنه خدا خیرتون بده

سلام
چک کنید تاریخ و ساعت سیستم درسته توی ویندوز ؟

javadza123456
16-03-20, 19:18
سلام بله تاریخ و ساعت درسته از این ها نیست فکر کنم مربوط میشه به مجوز گواهینامه اینت چون در مرورگر opera همون سایت رو میزنی ارور گواهینامه مجاز نیست اینطور چیزی میده

AMD>INTEL
16-03-20, 19:32
سلام بله تاریخ و ساعت درسته از این ها نیست فکر کنم مربوط میشه به مجوز گواهینامه اینت چون در مرورگر opera همون سایت رو میزنی ارور گواهینامه مجاز نیست اینطور چیزی میده

دلیل اصلی این مسئله همین هست . مجدد چک کنید
آنتی ویروس خاصی روی سیستم دارید ؟
برای کروم به این شکل عمل کنید
ignore-certificate-errors–
23341

javadza123456
17-03-20, 11:15
نه انتی ویروس نصب نیست انتی ویروسو حذف کردم نشد ویندوز تعویض کردم انتی نصب نکردم بازم سایت هایی که SSL باز نمیکنه و تو مرورگر کروم ارور
Your connection is not private میده تو هیچ مرورگری باز نمیکنه سایت رو

AMD>INTEL
17-03-20, 11:22
نه انتی ویروس نصب نیست انتی ویروسو حذف کردم نشد ویندوز تعویض کردم انتی نصب نکردم بازم سایت هایی که SSL باز نمیکنه و تو مرورگر کروم ارور
Your connection is not private میده تو هیچ مرورگری باز نمیکنه سایت رو

اون کاری که گفتم انجام دادید ؟
ساعت و تاریخ رو حتما چک کنید مجدد

AMD>INTEL
17-03-20, 12:13
اون کاری که گفتم انجام دادید ؟
ساعت و تاریخ رو حتما چک کنید مجدد

این موارد هم چون زیاد بود طبق لینک زیر انجام بدید :

Only the registered members can see the link