PDA

مشاهده نسخه کامل : کند بودن سرعت کپی کردن اطلاعات در فلش

hesam8130
14-03-20, 00:51
سلام به همه دوستان خسته نباشید.
من یه مشکل جدی با کپی کردن فایل هام توی فلش،گوشی،هارد یا هر چیز دیگه ای که به پورت های یو اس بی وصل میشه دارم و اونم اینه که سرعت کپی شدن اطلاعات خیلی پایینه و نهایتا به ۱ مگ میرسه.با برنامه های مختلف امتحان کردم ولی هیچ فرقی نکرد، توی بعضی از تاپیک ها هم خوندم که شاید مشکل از هارد باشه و با برنامه hardhealth بررسی کردم و هیچ مشکلی هم نداشت.درایورش رو هم حذف کردم و دوباره نصب کردم اما باز هم فرقی نکرد.پورت های یو اس بیم هم usb2 هست و تقریبا دو سه ماهی میشه این مشکل پیش اومده.چه پورت های جلوی کیس چ عقب هیچ فرقی نمیکنن و همشون با همین سرعت کپی میکنن.سرعت کپی کردن داخل خود کامپیوتر خیلی خوبه و هیچ مشکلی نداره
خواهش میکنم راهنمایی کنید واقعا گرفتار شدم
ممنونم ازتون

AMD>INTEL
14-03-20, 08:27
سلام به همه دوستان خسته نباشید.
من یه مشکل جدی با کپی کردن فایل هام توی فلش،گوشی،هارد یا هر چیز دیگه ای که به پورت های یو اس بی وصل میشه دارم و اونم اینه که سرعت کپی شدن اطلاعات خیلی پایینه و نهایتا به ۱ مگ میرسه.با برنامه های مختلف امتحان کردم ولی هیچ فرقی نکرد، توی بعضی از تاپیک ها هم خوندم که شاید مشکل از هارد باشه و با برنامه hardhealth بررسی کردم و هیچ مشکلی هم نداشت.درایورش رو هم حذف کردم و دوباره نصب کردم اما باز هم فرقی نکرد.پورت های یو اس بیم هم usb2 هست و تقریبا دو سه ماهی میشه این مشکل پیش اومده.چه پورت های جلوی کیس چ عقب هیچ فرقی نمیکنن و همشون با همین سرعت کپی میکنن.سرعت کپی کردن داخل خود کامپیوتر خیلی خوبه و هیچ مشکلی نداره
خواهش میکنم راهنمایی کنید واقعا گرفتار شدم
ممنونم ازتون

سلام مشخصات سیستم را قید کنید .

hesam8130
14-03-20, 10:46
گرافیک:Nvidia geforce 210
سی پی یو: AMD dual core processor 4000+ 2.1GHz
هارد:MAXTOR STM3160215AS 160GB
ویندوز 10
رم: 4GB

AMD>INTEL
14-03-20, 10:52
گرافیک:Nvidia geforce 210
سی پی یو: AMD dual core processor 4000+ 2.1GHz
هارد:MAXTOR STM3160215AS 160GB
ویندوز 10
رم: 4GB

مادربرد و پاور باید قید بشه
مهمترین قطعات را فراموش کردید

hesam8130
14-03-20, 11:51
هارد : GIGABYTE GA-M52L-S3
پاور: OROCO 250WATT...230V...4A.....50-60HZ

nima_hl
14-03-20, 12:40
احتمال قوی شما در Standard Enhanced PCI to USB کانفلیکت دارید

برید در دیوایس منیجر احتمالا کلی علامت اخطار دارید مثل این عکس

Only the registered members can see the link

اگر اینطوری بود برید به این لینک

Windows 10 - Problems with Standard Enhanced PCI to USB Host - Microsoft Community (Only the registered members can see the link)

و متد 1 را اجرا کنید

Method 1: Follow the below steps:

Press Windows key + R from the Keyboard.
Type services.msc and hit Enter.
Search for Portable Device Enumerator Service.
Double click on Portable Device Enumerator Service and click on Start button.
Click on the dropdown list and set the Startup type to Automatic.

بعد در دیوایس منیجر یکی یکی اون قسمت هایی که علامت تعجب داره پاک کنید و با رایت کلیک scan for harware change را بزنید تا دومرتبه نصب بشه ( بدون علامت تعجب)

بعد که همه درایورها به صورت اوکی و بدون علامت تعجب نصب شد سرعت کپی معمولی میشه

AMD>INTEL
14-03-20, 13:43
هارد : GIGABYTE GA-M52L-S3
پاور: OROCO 250WATT...230V...4A.....50-60HZ

این پاورتون غیر استاندارده . و میتونه باعث مشکل در سرعت انتقال و کندی سیستم بشه .
با یک پاور دیگع چک کنید
همچنین چیپست مادربرد از نظر حرارت چک کنید با دست اگر گرما بالا بود باید خیمر سیلیکون مناسب جایگزین بشه . در چیپ انفورس گاهی حرارت بالا باعث کندی میشه .
همچنین از نصب بودن درایورهای مربوط به چیپست هم مطمئن شوید .

hesam8130
14-03-20, 14:51
احتمال قوی شما در Standard Enhanced PCI to USB کانفلیکت دارید

برید در دیوایس منیجر احتمالا کلی علامت اخطار دارید مثل این عکس

Only the registered members can see the link

اگر اینطوری بود برید به این لینک

Windows 10 - Problems with Standard Enhanced PCI to USB Host - Microsoft Community (Only the registered members can see the link)

و متد 1 را اجرا کنید

Method 1: Follow the below steps:

Press Windows key + R from the Keyboard.
Type services.msc and hit Enter.
Search for Portable Device Enumerator Service.
Double click on Portable Device Enumerator Service and click on Start button.
Click on the dropdown list and set the Startup type to Automatic.

بعد در دیوایس منیجر یکی یکی اون قسمت هایی که علامت تعجب داره پاک کنید و با رایت کلیک scan for harware change را بزنید تا دومرتبه نصب بشه ( بدون علامت تعجب)

بعد که همه درایورها به صورت اوکی و بدون علامت تعجب نصب شد سرعت کپی معمولی میشه

از این بابت هیچ مشکلی وجود نداشت داخل دیوایس منیجر هیچ علامت اخطاری نبود

hesam8130
14-03-20, 15:00
این پاورتون غیر استاندارده . و میتونه باعث مشکل در سرعت انتقال و کندی سیستم بشه .
با یک پاور دیگع چک کنید
همچنین چیپست مادربرد از نظر حرارت چک کنید با دست اگر گرما بالا بود باید خیمر سیلیکون مناسب جایگزین بشه . در چیپ انفورس گاهی حرارت بالا باعث کندی میشه .
همچنین از نصب بودن درایورهای مربوط به چیپست هم مطمئن شوید .
الان دمای چیپست رو چک کردم و دیدم دمای اون خیلی بالاس ، بعد از اون متوجه شدم دمای gpu هم خیلی بالاس و واقعا دمای وحشتناکی داره
چیکار باید بکنم؟

AMD>INTEL
14-03-20, 22:05
الان دمای چیپست رو چک کردم و دیدم دمای اون خیلی بالاس ، بعد از اون متوجه شدم دمای gpu هم خیلی بالاس و واقعا دمای وحشتناکی داره
چیکار باید بکنم؟

توضیح دادم

یک مقدار حرارت به خاطر پاورتون هست و یک مقدار هم به دلیل خشک شدن خمیر حرارتی هست . برای تعویض خمیر حرارتی هم باید مسلط باشید به سخت افزار اگر نیستید از یک شخص وارد کمک بگیرید برای تعویض خمیر سیلیکون چیپست و gpu
پاور هم باید تعویض بشه با یک پاور کارکرده تمیز از گرین مثل 430 وات گرین

hesam8130
22-03-20, 22:16
سلام دوستان از همه راهنمایی هاتون ممنون مشکل از هارد و پاور بود با تعویض حل شد خیلی ممنونم ازتون

AMD>INTEL
23-03-20, 08:33
توضیح دادم

یک مقدار حرارت به خاطر پاورتون هست و یک مقدار هم به دلیل خشک شدن خمیر حرارتی هست . برای تعویض خمیر حرارتی هم باید مسلط باشید به سخت افزار اگر نیستید از یک شخص وارد کمک بگیرید برای تعویض خمیر سیلیکون چیپست و gpu
پاور هم باید تعویض بشه با یک پاور کارکرده تمیز از گرین مثل 430 وات گرین

خواهش میکنم تاپیک قفل میشه .