PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید استابلایزر برای کامپیوتر

Roger20
13-03-20, 20:06
درود دوستان

بنده با استفاده از راهنمایی های عزیزان مخصوصا جناب amd > intel سیستم زیر رو مدتی هست که تهیه کردم. با توجه به هزینه ی قابل توجهی که برام داشته قصد تهیه ی یک استابلایزر رو دارم تالز نوسانات احتمالی جریان برق در امان باشم. بهترین گزینه با هزینه ی مناسب که میشه انتخاب کرد چی هست؟ اصلا آیا واقعا این خرید لازم هست؟

Amd ryzen 3800x
asus x570 f gaming
Corsair 32 gb
green 1050ocdg
msi rx 5700 xt x gaming
asus tuf gt501
Msi mag271cqr

ممنون

AMD>INTEL
13-03-20, 20:25
درود دوستان

بنده با استفاده از راهنمایی های عزیزان مخصوصا جناب amd > intel سیستم زیر رو مدتی هست که تهیه کردم. با توجه به هزینه ی قابل توجهی که برام داشته قصد تهیه ی یک استابلایزر رو دارم تالز نوسانات احتمالی جریان برق در امان باشم. بهترین گزینه با هزینه ی مناسب که میشه انتخاب کرد چی هست؟ اصلا آیا واقعا این خرید لازم هست؟

Amd ryzen 3800x
asus x570 f gaming
Corsair 32 gb
green 1050ocdg
msi rx 5700 xt x gaming
asus tuf gt501
Msi mag271cqr

ممنون

سلام دوست عزیز
این دستگاه رو پیشنهاد میکنم .

Only the registered members can see the link

استابيلايزر فاراتل مدلSTB2000 مخصوص سیستم‌های کامپیوتری، با مشخصات منحصر به فرد به نحوی طراحی و ساخته شده که بخوبی می‌تواند از دستگاه‌های الکترونیکی خانگی و اداری در مقابل نوسانات و اختلالات برق شهر، خطرات ناشی از رعد و برق و غیره محافظت نماید.
استابيلايزر STB2000 تمام اتوماتیک بوده و نیازی به خاموش کردن ندارد و با تنظیم و تثبیت ولتاژ برق شهر بطور اتوماتیک، ولتاژ مناسب را به دستگاه‌های خانگی و اداری می‌رساند.
استابيلايزر STB2000 مجهز به سیستم حفاظت در مقابل افزایش دمای داخلی می‌باشد و در صورتیکه درجه حرارت داخلی دستگاه از حد استاندارد تجاوز کند، برق خروجی دستگاه بطور اتوماتیک قطع می‌شود. در این حالت اگر بار بیش از حد مجاز به دستگاه متصل شده است، آن را از خروجی جدا نمایید.

omid2ss
14-03-20, 09:42
درود دوستان

Amd ryzen 3800x
asus x570 f gaming
Corsair 32 gb
green 1050ocdg
msi rx 5700 xt x gaming
asus tuf gt501
Msi mag271cqr

ممنون

قبلا استابلایزر با ساختار سرو موتور قیمت خوبی داشت و برای مصارف خانگی هم داشت که تکفاز بودن و البته بهترین نوع هستن.
الان شاید کمی پر هزینه باشه
ولی بهترین گزینه هست
البته شاید هم مقدار کمی هم صدا داشته باشه.بخاطر جابجا شدن بازوی اصلاح جریان و ولتاژ ش.
در این خصوص حتما از فروشنده سوال کنید.

Roger20
14-03-20, 23:09
سلام دوست عزیز
این دستگاه رو پیشنهاد میکنم .

Only the registered members can see the link

استابيلايزر فاراتل مدلSTB2000 مخصوص سیستم‌های کامپیوتری، با مشخصات منحصر به فرد به نحوی طراحی و ساخته شده که بخوبی می‌تواند از دستگاه‌های الکترونیکی خانگی و اداری در مقابل نوسانات و اختلالات برق شهر، خطرات ناشی از رعد و برق و غیره محافظت نماید.
استابيلايزر STB2000 تمام اتوماتیک بوده و نیازی به خاموش کردن ندارد و با تنظیم و تثبیت ولتاژ برق شهر بطور اتوماتیک، ولتاژ مناسب را به دستگاه‌های خانگی و اداری می‌رساند.
استابيلايزر STB2000 مجهز به سیستم حفاظت در مقابل افزایش دمای داخلی می‌باشد و در صورتیکه درجه حرارت داخلی دستگاه از حد استاندارد تجاوز کند، برق خروجی دستگاه بطور اتوماتیک قطع می‌شود. در این حالت اگر بار بیش از حد مجاز به دستگاه متصل شده است، آن را از خروجی جدا نمایید.

واقعا لطف کردید. ببخشید که اذیتتون کردم این مدت. یک دنیا ممنون

Roger20
14-03-20, 23:11
قبلا استابلایزر با ساختار سرو موتور قیمت خوبی داشت و برای مصارف خانگی هم داشت که تکفاز بودن و البته بهترین نوع هستن.
الان شاید کمی پر هزینه باشه
ولی بهترین گزینه هست
البته شاید هم مقدار کمی هم صدا داشته باشه.بخاطر جابجا شدن بازوی اصلاح جریان و ولتاژ ش.
در این خصوص حتما از فروشنده سوال کنید.
ممنون از شما نکته ی خوبی اشاره کردید

AMD>INTEL
15-03-20, 09:38
واقعا لطف کردید. ببخشید که اذیتتون کردم این مدت. یک دنیا ممنون

خواهش میکنم
طبق تجربه من برای کسانی که این دستگاه را خریدم . بدون شک بهترین استبلایزر برای کامپیوتر شخصی میباشد .تو خریدش شک نکنید

ali1895
17-05-20, 11:49
سلام استابلایزر هزار ولت بری کامپیوتر میتونه جوابگو باشه برای کیس . مانیتور و لوازم جانبی کامپیوتر
مثل
استابلایزر ادیب مدل AVR1 با ظرفیت 1000 ولت آمپر استابلایزر پرنیک مدل ECO-1000-Full ظرفیت 1000 ولت آمپر

DOOM999
01-07-20, 08:56
خواهش میکنم
طبق تجربه من برای کسانی که این دستگاه را خریدم . بدون شک بهترین استبلایزر برای کامپیوتر شخصی میباشد .تو خریدش شک نکنید

استاد امید من استابلایزر stb2000 رو تهیه کردم خیالم از بابت نوسان برق راحت باشه ؟
در ضمن فقط پاور رو بهش وصل کردم نیاز به خاموش کردن کره نداره
AMD>INTEL (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
01-07-20, 09:44
استاد امید من استابلایزر stb2000 رو تهیه کردم خیالم از بابت نوسان برق راحت باشه ؟
در ضمن فقط پاور رو بهش وصل کردم نیاز به خاموش کردن کره نداره
AMD>INTEL (Only the registered members can see the link)

سلام علی جان
بله با خیال راحت استفاده کنید . نیازی نیست .

DOOM999
01-07-20, 11:17
سلام علی جان
بله با خیال راحت استفاده کنید . نیازی نیست .

ممنون استاد گرانقدر خودم