PDA

مشاهده نسخه کامل : گذاشتن دو رم با یک برند اما با تایمینگ متفاوت بر روی مادربرد

hoshang2
07-03-20, 06:09
با سلام و خسته نباشید
من شاید بعدا 32 گیگ رم بگیرم و الان رم هایی که دارم Trident Z Royal 3200 CL14 هستند البته الان 64 گیگ رم دارم حالا اگر 32 گیگ رم بگیرم با همین برند و همین مشخصات اما CL16 باشد مشکلی ایجاد می کند چون معمولا رم های CL14 کمتر پیدا می شوند یعنی اگر در کنار رمهای CL14 که 64 گیگ هستند اگر من 32 گیگ رم CL16 بگذارم مشکلی ایجاد نمی کند یا دستگاه بالا نمی آید؟
ممنون می شوم از جناب آقای مهندس AMD > INTEL منرا راهنمایی کنند.
با تشکر

AMD>INTEL
07-03-20, 10:37
با سلام و خسته نباشید
من شاید بعدا 32 گیگ رم بگیرم و الان رم هایی که دارم Trident Z Royal 3200 CL14 هستند البته الان 64 گیگ رم دارم حالا اگر 32 گیگ رم بگیرم با همین برند و همین مشخصات اما CL16 باشد مشکلی ایجاد می کند چون معمولا رم های CL14 کمتر پیدا می شوند یعنی اگر در کنار رمهای CL14 که 64 گیگ هستند اگر من 32 گیگ رم CL16 بگذارم مشکلی ایجاد نمی کند یا دستگاه بالا نمی آید؟
ممنون می شوم از جناب آقای مهندس AMD > INTEL منرا راهنمایی کنند.
با تشکر

سلام
بله این کار اشتباه هست . باعث میشه تایمینگ ها به بدترین شکل ممکن ست بشه و حتی مشکل BSOD داشته باشید . پس رم مشابه تهیه کنید .

hoshang2
07-03-20, 23:37
سلام
بله این کار اشتباه هست . باعث میشه تایمینگ ها به بدترین شکل ممکن ست بشه و حتی مشکل BSOD داشته باشید . پس رم مشابه تهیه کنید .

با سلام و خسته نباشید خدمت دوست عزیزم
ممنونم که راهنمایی کردید دوست عزیزم شما واقعا استاد هستید از راهنمایی شما ممنونم.