PDA

مشاهده نسخه کامل : ایا ایراد از پاور است یا شارژر لپ تاپ؟

M.bari
05-03-20, 08:38
سلام لپ تاپ ایسوس مدل n56jn دارم قاب ا و ب لپتاپ رو دادم تعمیر بعد از تعمیر سیستم بشدت داغ میکنه تاحالا سابقه نداشته و بشدت افت فریم دارم در حدی که تصویر رو با صدای خش دار و تاخیر پخش میکنه اصلا نمیتونم وارد بازی بشم اگه اطلاعات دیگه ای هم میخواین بگید اضافه کنم بنظر خودم یا ایراد از اداپتور یا پاور اگه میشه راهنمایی بکنید این رو هم بگم فن لپتاپ کار میکنه.

AMD>INTEL
05-03-20, 11:10
سلام لپ تاپ ایسوس مدل n56jn دارم قاب ا و ب لپتاپ رو دادم تعمیر بعد از تعمیر سیستم بشدت داغ میکنه تاحالا سابقه نداشته و بشدت افت فریم دارم در حدی که تصویر رو با صدای خش دار و تاخیر پخش میکنه اصلا نمیتونم وارد بازی بشم اگه اطلاعات دیگه ای هم میخواین بگید اضافه کنم بنظر خودم یا ایراد از اداپتور یا پاور اگه میشه راهنمایی بکنید این رو هم بگم فن لپتاپ کار میکنه.

مشکل دستگاه چی بوده که ارسال شده به تعمیرگاه
این مواردی که میگید نشون دهنده مشکل حرارتی هست . البته باید درجه حرارت ها با نرم افزار چک بشه .

M.bari
06-03-20, 05:25
قاب ال سی دی شکسته بود حرارت گرافیم 81 تا 91 درجه سانتی گراد بالا میره

AMD>INTEL
06-03-20, 09:16
قاب ال سی دی شکسته بود حرارت گرافیم 81 تا 91 درجه سانتی گراد بالا میره

پردازنده به چه شکل هست
این خیلی مهمه . احتمال داره هیت سینک ها باز شده باشند و خمیر حرارتی مناسبی استفاده نشده باشد . حتما این مورد باید تست بشه

M.bari
06-03-20, 15:37
2331523316این مانیتورینگ سیستمم

AMD>INTEL
06-03-20, 20:57
2331523316این مانیتورینگ سیستمم

دمای پردازنده بالاست و دمای gpu هم نسبت به زمان بیکاری بسیار بالاست . احتمال خمیر حرارتی با کیفیت استفاده نشده است .