PDA

مشاهده نسخه کامل : سوالاتی درمورد Dell Vostro1500

sogoli
13-09-07, 12:19
من جدیدا DELL-VOSTRO1500 خریداری کردم.
بامشخصات(CPU:C2D 2GHZ 4M CACH T7300---RAM:1--- VGA :GEFORCE 8400 128D up512 share---HDD:120---MON:15.4---OS:VHB0)با قیمت 1285000
حال چندتاسوال داشتم:

1- از دوستان کسی از این مدل داره یا کارکرده؟

2- داخل جعبش DVD مربوط به ریکاوری نداشت و از خود ویندوز هم نمیشه این کارو کرد .گزینه F8رو هم میزنم نمی تونم ریکاوری کنم.پیشنهاد شما چیه؟

3-سریال نامبری که در زیر لب تاپ هست به چه کاری میاد؟ و ایا میشه در نصب ویندوزهای دیگر استفاده کرد؟

4-چه راهی پیشنهاد می کنید تا بتونم هم XP داشته باشم و هم VISTA .البته هم اکنون ویندوز اورزیال VISTA روی دستگاه نصب هست و فکرنکنم بتونم اول XP رو نصب کنم بعدش VISTAرو نصب کنم.چون ریکاوری ندارم...

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

MKH
13-09-07, 12:41
من جدیدا DELL-VOSTRO1500 خریداری کردم.
بامشخصات(CPU:C2D 2GHZ 4M CACH T7300---RAM:1--- VGA :GEFORCE 8400 128D up512 share---HDD:120---MON:15.4---OS:VHB0)با قیمت 1285000
حال چندتاسوال داشتم:

1- از دوستان کسی از این مدل داره یا کارکرده؟

2- داخل جعبش DVD مربوط به ریکاوری نداشت و از خود ویندوز هم نمیشه این کارو کرد .گزینه F8رو هم میزنم نمی تونم ریکاوری کنم.پیشنهاد شما چیه؟

3-سریال نامبری که در زیر لب تاپ هست به چه کاری میاد؟ و ایا میشه در نصب ویندوزهای دیگر استفاده کرد؟

4-چه راهی پیشنهاد می کنید تا بتونم هم XP داشته باشم و هم VISTA .البته هم اکنون ویندوز اورزیال VISTA روی دستگاه نصب هست و فکرنکنم بتونم اول XP رو نصب کنم بعدش VISTAرو نصب کنم.چون ریکاوری ندارم...

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
سلام دوست عزیز !
عضویتتون رو در پی سی نتورک تبریک میگم!
من خودم لپ تاپ ندارم ولی می خواستم بخرم و خیلی تحقیق در موردش کردم!:1. (38):
ببین توی خود جعبه لپ تاپ ها دی وی دی ریکاور لزومن نباید باشه!:1. (38):
سریال نامبر زیر برای اکتیویت ویندوز لپ تاپ شماست و شما می تونید روی کامپیوتر های دیگه هم نصب کنید ولی وقتی میری توی اینترنت اکتیوش کنی نمی شه چون ماکروسافت تشخیص می ده که سریال مال لپ تاپ های دل هست و نمی شه روی کاپیوتر های دیگه اکتیو کنی!:1. (38):
در مورد سیستم عامل هم شما اول ویستا نصب کن و بعد XP !مشکلی هم براتون پیش نمی یاد:great::11()::11():

موفق باشید
محمد

MKH
13-09-07, 12:43
یادم رفت بگم شما می تونی توی لپ تاپ های دل که سری ویندوزاشون با شما یکی هست ویندوزتون رو نصب کنید و اکتیو کنید!

sogoli
15-09-07, 12:09
مطمئن هستید اگر روی همین ویندوز ویستا،ویندوز xp نصب کنم مشکلی پیش نمیاد؟

XFXForce
16-09-07, 09:51
من فکر کنم مشکل پیش بیاد چون برا خودم وقتی اینکار می کردم دیگه صفحه ی بوت ویستا رو نمی دیدم اگه راه حلی دارید لطفا ارائه بدید.

MKH
16-09-07, 12:04
شرمنده حواسم نبود اول باید XP نصب کنی و بعد Vista .!

XFXForce
16-09-07, 12:31
توی لپ تاپ های دل که توشون سی دی ویندوز نیست. یه پارتیشن وجود داره که منتها شما نمی تونید ببینیدش یعنی مخفی هست و داخلش هم بک آپ دایوتون هست. چون همون اول که شما لپ تابتون رو روشن کردید از آخرای نصب ویندوز شروع میشه و بعد هم که نصبش تموم شد آنتی ویروس و چند تا تولز دیگه نصب می کنه. حالا اگه شما با Norton Ghost که Bootable هست ( نسخه ی Bootable این برنامه در Hirens Boot CD و Norton SystemWorks که Bootable باشه هست) اونو Recover کنید می بینید که مثله همون اولش شده. فقط یه چیزی اونم اینکه :
1- با همون نورتون، اول از این درایو مخفی بک آپ بگیرید.
2- بک آپ رو روی DVD و یا ... دیگه بریزید.
3- پارتیشن بندی کنید.
4- ویندوز XP رو روی درایو دیگه ای (به جز C( نصب کنید.
5- DVD و یا ... رو قرار بدید و اون بک آپ رو روی درایو دیگه ای ( به جز C) بریزید.
6- با همون نورتون بک آپ رو روی C برگردونید.
7- مراحل انتهایی نصب رو دوباره انجام بدید.
8- کامپیوتر رو ریست کنید.
9- در حالی که یک بطری ماءالشعیر ایستک انار می نوشید و خستگی درمی کنید، حالشو ببیرید.

MOHGOLD
17-09-07, 14:48
سلام

دوست عزیز نوت بوکت رو چند خریدی؟
ضمنا ازش ذاضی هستی یا نه ؟

ممنونم

sogoli
17-09-07, 15:32
سلام

دوست عزیز نوت بوکت رو چند خریدی؟
ضمنا ازش ذاضی هستی یا نه ؟

ممنونم

1285000 باگارانتی امرتات

ازش راضی هستم فقط اگر بتونم روش xp هم بریزم

hcrespo119
20-10-07, 21:13
سریال لبتاپ با cd باید یکی باشه در غیر این صورت cd اصل نیست

hosseincrespo
21-10-07, 14:09
اقا دو تا ویندوز که اصلا نمی شه تو یه درایو نصب کرد
ویندوز هیچ لبتاپ دیگه ای رو هم نمی شه رو اون نصب کرد چون شماره سریال هر لبتاپ با cd اون یکی cdهیچ لبتاپی رو نمیشه رو یکی دیگه نصب کرد اگه نه که هیچ کش30000 تومان پول cd ارجینال نمی داد