PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد خرید اسپیکر لب تاپ

sajad564
25-02-20, 11:01
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده اسپیکر لب تاپم خر خر میکنه و تصمیم دارم یک عدد اسپیکر (برای لب تاپ z510 ) خریداری کنم
تو سایت iranfso برای این لب تاپ اسپیکر موجود نیستش ولی تو توضیحاتش نوشته شده که برای لب تاپ z500 هم قابل استفاده هستش
برای خود z500 تو سایت اسپیکر موجود هستش حالا میخواستم ببینم آیا این به این معناست که اسپیکر z500 هم برای z510 قابل استفاده هستش؟
به صورت خلاصه آیا میتونم با خرید اسپیکر z500 اون رو روی لب تاپ z510 استفاده کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید

AMD>INTEL
25-02-20, 12:15
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده اسپیکر لب تاپم خر خر میکنه و تصمیم دارم یک عدد اسپیکر (برای لب تاپ z510 ) خریداری کنم
تو سایت iranfso برای این لب تاپ اسپیکر موجود نیستش ولی تو توضیحاتش نوشته شده که برای لب تاپ z500 هم قابل استفاده هستش
برای خود z500 تو سایت اسپیکر موجود هستش حالا میخواستم ببینم آیا این به این معناست که اسپیکر z500 هم برای z510 قابل استفاده هستش؟
به صورت خلاصه آیا میتونم با خرید اسپیکر z500 اون رو روی لب تاپ z510 استفاده کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

دو فاکتور هست که باید در نظر بگیرید

1-سایز فیزیکال دو اسپیکر اگر هم اندازه باشند مشکلی ایجاد نمیشه
2-واتاژ دو اسپیکر خیلی متفاوت نباشند . البته بعید میدونم تفاوتی داشته باشند .

AMD>INTEL
25-02-20, 12:17
سلام

دو فاکتور هست که باید در نظر بگیرید

1-سایز فیزیکال دو اسپیکر اگر هم اندازه باشند مشکلی ایجاد نمیشه
2-واتاژ دو اسپیکر خیلی متفاوت نباشند . البته بعید میدونم تفاوتی داشته باشند .

من هر دو اسپیکر رو دیدم . البته با توجه به عکسها میگم . البته بهتره خودتون هم با فروشنده هماهنگ کنید ولی بعید میدونم مشکلی باشد .