PDA

مشاهده نسخه کامل : صورتی شدن صفحه مانیتور

ireza_m
25-01-20, 18:11
عرض سلام و احترام
دوستان من دو ماهه سیستم جدید اسمبل کردم و حدودا یک هفته ای میشه که هر یکی دو روز صفحه مانیتور یا رنگی میشه یا به حالت برفکی شطرنجی در میاد که در ادامه عکس میزارم.
کابل hdmi عوض کردم مشکل پابرجاست و مانیتورم lg ultera wide 25inch و گرافیک gtx1650 و cpu i5 9600k . رم 16 و مادربرد گیگابایت
ممنون میشم راهنمایی کنید

2320523206

mohammad7966
25-01-20, 19:06
عرض سلام و احترام
دوستان من دو ماهه سیستم جدید اسمبل کردم و حدودا یک هفته ای میشه که هر یکی دو روز صفحه مانیتور یا رنگی میشه یا به حالت برفکی شطرنجی در میاد که در ادامه عکس میزارم.
کابل hdmi عوض کردم مشکل پابرجاست و مانیتورم lg ultera wide 25inch و گرافیک gtx1650 و cpu i5 9600k . رم 16 و مادربرد گیگابایت
ممنون میشم راهنمایی کنید

2320523206

سلام.مدل دقیق مادربردتون چیه؟کدوم مدل گیگابایت

بعدش شما کارت گرافیکتون ضعیفه برای این cpu.

خود cpu، پردازنده گرافیکی داره.مانیتور وصل کنید به پورت hdmi مادربرد و به کارت گرافیک 1650 وصل نکنید.ببینید اونجا وضعیت تغییر میکنه یا نه

mohammad7966
25-01-20, 19:18
البته کیس رو به تلویزیون خونه یا مانیتور دیگه اگر تو خونه دارید وصل کنید.ببینید وضعیت به همین منوال هست یا نه

ireza_m
25-01-20, 19:20
سلام.مدل دقیق مادربردتون چیه؟کدوم مدل گیگابایت

بعدش شما کارت گرافیکتون ضعیفه برای این cpu.

خود cpu، پردازنده گرافیکی داره.مانیتور وصل کنید به پورت hdmi مادربرد و به کارت گرافیک 1650 وصل نکنید.ببینید اونجا وضعیت تغییر میکنه یا نه

سلام مهندس ممنون از جوابت.
مادربرد مدل z370 گیگابایت
و اینکه این مشکل هر دو روز یکبار تقریبا رخ میده و تقریبا باید منتظر موند تا مشکل خودشو نشون بده تا بشه این کارها انجام داد و اینکه اگر کابل hdmi در حالت عادی به پورت hdmi مادربورد وصل کنم تصویر نمیده ایا باید کار خاصی انجام بدم واسه تصویر دادنش؟

- - - Updated - - -

البته کیس رو به تلویزیون خونه یا مانیتور دیگه اگر تو خونه دارید وصل کنید.ببینید وضعیت به همین منوال هست یا نه

زمانی که این مشکل رخ میده باید وصل کنم ؟

mohammad7966
25-01-20, 19:29
سلام مهندس ممنون از جوابت.
مادربرد مدل z370 گیگابایت
و اینکه این مشکل هر دو روز یکبار تقریبا رخ میده و تقریبا باید منتظر موند تا مشکل خودشو نشون بده تا بشه این کارها انجام داد و اینکه اگر کابل hdmi در حالت عادی به پورت hdmi مادربورد وصل کنم تصویر نمیده ایا باید کار خاصی انجام بدم واسه تصویر دادنش؟

-
؟

بهتره بایوس و درایور کارت گرافیک اینتل رو آپدیت کنید.باز مدل دقیق مادربرد رو ذکر نکردید ولی برید سایت گیگا و ببینید مدل دقیق مادربرد کدوم یکی از مدل های زیر هست.آدرس سایت گیگا رو براتون میذارم

زمانی که این مشکل رخ میده باید وصل کنم

جوال سوال دوم:نه ،باید وصل کنید و ببینید طی یکی دو روز هم اتفاق میفته این مشکل یا نه

Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
25-01-20, 21:01
عرض سلام و احترام
ممنون میشم راهنمایی کنید

2320523206

این مشکل از مانیتوره
کیس رو به TV وصل کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه

ireza_m
27-01-20, 14:32
این مشکل از مانیتوره
کیس رو به TV وصل کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه

سلام من مانیتور خودم رو به سیستم دیگه ای وصل کردم و این مشکل رخ نداده تو این دو روز
و از طرفی به کیس خودم هم یه مانیتور دیگه وصل کردم بازم همه چی اوکیه
ایا امکان داره مانیتورم با کیسم تداخل داشته باشه ؟

AMD>INTEL
27-01-20, 18:47
سلام من مانیتور خودم رو به سیستم دیگه ای وصل کردم و این مشکل رخ نداده تو این دو روز
و از طرفی به کیس خودم هم یه مانیتور دیگه وصل کردم بازم همه چی اوکیه
ایا امکان داره مانیتورم با کیسم تداخل داشته باشه ؟

سلام
موضوع رو پیچیده تر نکنید
خیر مانیتور نمیتونه با کیس تداخل داشته باشه .
کابل متصل را چک کنید .