PDA

مشاهده نسخه کامل : معرفی میکروفن برای استریم

0reza666
25-12-19, 03:00
با سلام
ممنون میشم دوستان یه میکروفن ارزون و خوب برای من معرفی کنند.
میکروفن پایه هم داشته باشه دیگه عالی میشه.
البته میشه پایه رو جداگانه گرفت و بدون کارت صدا که همنطوری وصل بشه به مادربورد و صدا اوکی باشه دیگه.

AMD>INTEL
25-12-19, 06:12
با سلام
ممنون میشم دوستان یه میکروفن ارزون و خوب برای من معرفی کنند.
میکروفن پایه هم داشته باشه دیگه عالی میشه.
البته میشه پایه رو جداگانه گرفت و بدون کارت صدا که همنطوری وصل بشه به مادربورد و صدا اوکی باشه دیگه.

سلام
چقدر بودجه داری
زیر 200 تومن
SF-666 Yanmai Microphone

0reza666
25-12-19, 12:23
سلام
چقدر بودجه داری
زیر 200 تومن
SF-666 Yanmai Microphone

تشکر از پاسخ. تا سخف 500 تومان حالا یکم اینور یا انورترم شد مشکلی نیست. فقط بدون نویز و صدا قویع بره تو استریم. الان هدفن میکروفن دار دارم زیاد راضی نیستم با اینکه هدفن خوب و گرونی خریدم. هم صدا کمه هم یه نویز کوچیک وقتی نحرفم میاد در حال حرف مشکلی نیست. راستی میکروفن بالا معرفی کردین خوبه پایشم خوبه اگه میشه یه پایه ای که خودت میتونی تنضیم کنی بالا پایین چب راست یکم دراز هستا اونم معرفی کنید ممنون میشم البته نمیدونم تونستم منظورم بفهمونم.

AMD>INTEL
25-12-19, 16:57
تشکر از پاسخ. تا سخف 500 تومان حالا یکم اینور یا انورترم شد مشکلی نیست. فقط بدون نویز و صدا قویع بره تو استریم. الان هدفن میکروفن دار دارم زیاد راضی نیستم با اینکه هدفن خوب و گرونی خریدم. هم صدا کمه هم یه نویز کوچیک وقتی نحرفم میاد در حال حرف مشکلی نیست. راستی میکروفن بالا معرفی کردین خوبه پایشم خوبه اگه میشه یه پایه ای که خودت میتونی تنضیم کنی بالا پایین چب راست یکم دراز هستا اونم معرفی کنید ممنون میشم البته نمیدونم تونستم منظورم بفهمونم.

این هم خوبه . تو این رنج مایکروفون تخصصی نمیشه خرید ولی کار رو راه میندازه

SF-777 Yanmai