PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل هارد

css6
22-12-19, 14:53
سلام.دوستان وقتی کامپیوتر روشن میکنم این ارور رو میاره .مراحل میرم جلو میرسه startup repair میزنم کمی جستجو میکنه ریستارت میکنه بعد میره دسکتاپ بعد که خاموش میکنم دوباره روشن میکنم همون ارور میاد.ممنون میشم راهنمایی کنید.
Only the registered members can see the link
---------------

---------------

AMD>INTEL
22-12-19, 16:50
سلام

ماشا الله حجم عکسها هم بالاست . لطفا عکس ها را به صورت بند انگشتی قرار بدید .
ویندوز شما خراب شده و به بهترین حالتش نصب مجدده
هاردتون هم بهتره تست بشه روی دستگاه دیگه و تست اسمارت hdtune

css6
23-12-19, 18:04
سلام

ماشا الله حجم عکسها هم بالاست . لطفا عکس ها را به صورت بند انگشتی قرار بدید .
ویندوز شما خراب شده و به بهترین حالتش نصب مجدده
هاردتون هم بهتره تست بشه روی دستگاه دیگه و تست اسمارت hdtune

ویندوز رو دوباره نصب کردم همه درایوها هم به درستی نصب کردم.اون نرم افزار هم که دادین نصب کردم اینا رو نشون داد بیبیند چی هست تشکر.
23167

23168

23169

AMD>INTEL
23-12-19, 19:04
ویندوز رو دوباره نصب کردم همه درایوها هم به درستی نصب کردم.اون نرم افزار هم که دادین نصب کردم اینا رو نشون داد بیبیند چی هست تشکر.
23167

23168

23169

تقریبا همه چیز نرماله
فقط کابل ساتا را عوض کنید . خطای CRC به خاطر کابل یا کیفیت کابله

css6
23-12-19, 19:12
تقریبا همه چیز نرماله
فقط کابل ساتا را عوض کنید . خطای CRC به خاطر کابل یا کیفیت کابله

کابلی که از کامپیوتر به مانیتور وصل شده یا کابل hdmi?یه کابل هم به تلویزیون وصل کردم.

AMD>INTEL
23-12-19, 19:37
کابلی که از کامپیوتر به مانیتور وصل شده یا کابل hdmi?یه کابل هم به تلویزیون وصل کردم.

کابل هارد
کابلی که از هارد به مادربرد وصل شده
کابل ساتا

css6
27-12-19, 17:44
کابل هارد
کابلی که از هارد به مادربرد وصل شده
کابل ساتا

سلام.کابل ساتا رو عوض کردم ولی مشکل درست نشد.الان وقتی روشن میکنم وقتی میرسه به welcome صفحه کلا زرد میشه گاهی هم قرمز میشه گاهی مشکی دوباره ریستارت میکنه میره ویندوز.گفتن از کارت گرافیک هست .به نظر شما چی میتونه باشه؟

AMD>INTEL
28-12-19, 19:13
سلام.کابل ساتا رو عوض کردم ولی مشکل درست نشد.الان وقتی روشن میکنم وقتی میرسه به welcome صفحه کلا زرد میشه گاهی هم قرمز میشه گاهی مشکی دوباره ریستارت میکنه میره ویندوز.گفتن از کارت گرافیک هست .به نظر شما چی میتونه باشه؟

اون که گفتم برای مشکل خطای crc بود
این که صفحه زرد میشه . بله میتونه از گرافیک باشه .این حالت بهش میگن آرتیفکت میتونه از پردازنده یا رم کارت گرافیک باشه .