PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمای خرید کولر برای 9900k و 9700k

Roger20
14-12-19, 22:59
سلام

برای پردازنده های 9900k و 9700k بصورت جداگانه چه کولرهایی پیشنهاد می کنید؟ با دو فرض اینکه قصد اورکلاک باشه و نباشه.

اولویت هم برام نویز کم و کارایی هست و ترجیحا اینکه فضای زیادی توی کیس نگیره. البته اگر گزینه های ممکن رو در سه طح قیمتی پایین و متوسط و بالا بفرمایید لطف بی کرانی می کنید.

کیفیت واترکولر ها چقدر تظمین شده هست؟ احتمال نشتی چند درصد هست؟ واترکولر 360 گرین چه کیفیت و عملکردی داره و چقدر مطمئن هست؟

از نظر فضای کیس هم مشکلی ندارم و تا اونجایی که بررسی کردم تقریبا اکثر گزینه های موجود قابل نصب بروی کیس هستند.

ممنون می شم جواب بدید مخصوصا استاد AMD > INTEL.

AMD>INTEL
15-12-19, 06:05
سلام پیشنهادم گرین نوتوس 400 هست . به خوبی امکان خنک کردن این پردازنده حتی در زمان اورکلاک داره .

Speed Racer
15-12-19, 13:50
سلام

برای پردازنده های 9900k و 9700k بصورت جداگانه چه کولرهایی پیشنهاد می کنید؟ با دو فرض اینکه قصد اورکلاک باشه و نباشه.

اولویت هم برام نویز کم و کارایی هست و ترجیحا اینکه فضای زیادی توی کیس نگیره. البته اگر گزینه های ممکن رو در سه طح قیمتی پایین و متوسط و بالا بفرمایید لطف بی کرانی می کنید.

کیفیت واترکولر ها چقدر تظمین شده هست؟ احتمال نشتی چند درصد هست؟ واترکولر 360 گرین چه کیفیت و عملکردی داره و چقدر مطمئن هست؟

از نظر فضای کیس هم مشکلی ندارم و تا اونجایی که بررسی کردم تقریبا اکثر گزینه های موجود قابل نصب بروی کیس هستند.

ممنون می شم جواب بدید مخصوصا استاد AMD > INTEL.
درود

وقتی داری یک پردازنده به این گرونی می خری مخصوصا اینکه گارانتی نداره بهتره از برندهای معتبر جهانی استفاده کنی مثل کولر مستر. من خودم اگه این پردازنده رو بخرم از کولر آبی از برندهای مشهور جهانی استفاده می کنم که در سایت های معتبر جهانی تست شده هستن هرچند گرون تر باشه

AMD>INTEL
15-12-19, 16:30
دوست عزیز وااالله اگر با فن نوتوس 400 کار کرده باشی و نصب کرده باشی و مخصوصا از کانفیگ دو فن استفاده کنید .من که اینجا چیزی پیشنهاد میدم . شاید اندازه سن خیلی از کاربرا کارم سخت افزار بودم .

من نمیدونم چرا یک محصول با کیفیت با قیمت کمتر میشه خرید . همون کار کولر مستر هم میکنه .

NOTUS 400-PWM (Only the registered members can see the link)

Roger20
15-12-19, 23:06
ممنون لطف کردید. نظرتون در مورد واتر کولر 360 گرین چی هست؟ ( البته خودم کلا از واتر کولر ها می ترسم)

Roger20
15-12-19, 23:15
سلام پیشنهادم گرین نوتوس 400 هست . به خوبی امکان خنک کردن این پردازنده حتی در زمان اورکلاک داره .
ممنون لطف کردید. نظرتون در مورد واتر کولر 360 گرین چی هست؟ ( البته خودم کلا از واتر کولر ها می ترسم)

AMD>INTEL
16-12-19, 05:58

اون هم خوب هست . مدل evo گزینه خرید مناسبی است .

Roger20
16-12-19, 19:32
اون هم خوب هست . مدل evo گزینه خرید مناسبی است .
فقط این واترکولرها ریسک ندارن؟! تا حالا با چنین موردی مواجه شدید؟ چون من واقعا توان خرید دوباره ی قطعات رو ندارم

AMD>INTEL
16-12-19, 20:24
فقط این واترکولرها ریسک ندارن؟! تا حالا با چنین موردی مواجه شدید؟ چون من واقعا توان خرید دوباره ی قطعات رو ندارم

سلام

من چندین مورد از نوع 240 و 360 بستم و مورد نشتی نداشتند . یک مورد هم داره سه سال کار میکنه بدون مشکل