PDA

مشاهده نسخه کامل : ایا این مشکل از پاور است

0reza666
13-12-19, 13:37
با سلام از روزی که پاور گرین 1050 وات خریدم سیستمم بعد 1 ساعت یهو بعد 6 ساعت و یه روزهای هم اصلا هیچی و خاموش نمیشه. بعد خاموش شدن روشن میشه و این میاد
Only the registered members can see the link
همه سیم هارو چک کردم هیچ مشکلی نداره و پس این مورد کجا میتونه باشه؟
البته خودم رو هارد اس اس دی مشکوکم پاور فکر نکنم مشکلی داشته باشه انقدر گرین ازش مطمعنه که این همه سال گرانتیش کرده تاریخ گرانتی نوشته شده 1409/02/25 اوف

بنظر دوستان این مشکل خاموش و روشن شدن کجا میتونه باشه کیس هم تو این مدت عوض شده ها.

AMD>INTEL
13-12-19, 15:56
با سلام از روزی که پاور گرین 1050 وات خریدم سیستمم بعد 1 ساعت یهو بعد 6 ساعت و یه روزهای هم اصلا هیچی و خاموش نمیشه. بعد خاموش شدن روشن میشه و این میاد
البته خودم رو هارد اس اس دی مشکوکم پاور فکر نکنم مشکلی داشته باشه انقدر گرین ازش مطمعنه که این همه سال گرانتیش کرده تاریخ گرانتی نوشته شده 1409/02/25 اوف

بنظر دوستان این مشکل خاموش و روشن شدن کجا میتونه باشه کیس هم تو این مدت عوض شده ها.

سلام
پاور برای تست به گارانتی ارسال کنید . متن کاملا روشنه و اشاره به مشکل پاور میکنه بهتره برای تست ارسال بشه

0reza666
13-12-19, 17:26
.

تشکر از پاسخ
امکان داره بخاطر اینکه کاملا ماجول هست و شاید یدونه از اون سوکت ها بد یا تا اخر جار نخورده باشه اینطوری شده باشه؟
البته سیستم خودم میبندم بلدم و الان باز چک کردم و بیشتر سیم های اضافه رو دیگه کندم از پاور چون واقعا نیاز نبود و الکی پشت کیس شلوغ میکرد و بقیه سیم های مورد نیاز قشنگ نگاه کردم و چفت تر کردم ببینم تو این چند روز اگه نشد که هیچ اگه شد بفرستم گرانتی دیگه درسته؟

AMD>INTEL
14-12-19, 11:40
تشکر از پاسخ
امکان داره بخاطر اینکه کاملا ماجول هست و شاید یدونه از اون سوکت ها بد یا تا اخر جار نخورده باشه اینطوری شده باشه؟
البته سیستم خودم میبندم بلدم و الان باز چک کردم و بیشتر سیم های اضافه رو دیگه کندم از پاور چون واقعا نیاز نبود و الکی پشت کیس شلوغ میکرد و بقیه سیم های مورد نیاز قشنگ نگاه کردم و چفت تر کردم ببینم تو این چند روز اگه نشد که هیچ اگه شد بفرستم گرانتی دیگه درسته؟

بله امکانش هست . با دقت بررسی کنید . اگر مشکل تکرار نشد جای نگرانی نیست

Mahdi_Moosavi
15-12-19, 08:57

سلام. متاسفانه جمله بندی شما طوریه که هر چه قدر تلاش کردم نتونستم منظورتون رو متوجه بشم. لطف کنید یک بار دیگه مشکلتون رو تشریح کنید به صورت کامل.

عکستون هم باز نمیشه. جای دیگه آپلود کنید.

0reza666
15-12-19, 11:32
.

واضع نوشتم عکسم بزودی باز میشه از اپلود سنتر پیکو فایل هست که بزودی خودش درستش میکونه و شما پیامم متوجه نشدی هیچی دیگه بی خیال:wink:

0reza666
03-01-20, 14:41
بله امکانش هست . با دقت بررسی کنید . اگر مشکل تکرار نشد جای نگرانی نیست

اقا انگار واقعا مشکل از پاور درسته
Only the registered members can see the link DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B3%DB%B7.jpg
ارور پایین چی میگه یهو خاموش بشه خودش روشن بشه برق اوکی محافض 16 امپر تک پریز همه چیز چک کردم انگار واقعا باید بره گرانتی.
من میترسم بدم گرانتی بگن چیزیش نیست اخه چند روز خوبه و چند روز حی خاموش روشن وسط گیم

AMD>INTEL
04-01-20, 12:04
اقا انگار واقعا مشکل از پاور درسته
Only the registered members can see the link DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B3%DB%B7.jpg
ارور پایین چی میگه یهو خاموش بشه خودش روشن بشه برق اوکی محافض 16 امپر تک پریز همه چیز چک کردم انگار واقعا باید بره گرانتی.
من میترسم بدم گرانتی بگن چیزیش نیست اخه چند روز خوبه و چند روز حی خاموش روشن وسط گیم
سلام
با توضیجات کامال ارسال کنید . بررسی میکنند

0reza666
05-01-20, 12:40
سلام
با توضیجات کامال ارسال کنید . بررسی میکنند

تشکر از پاسخ.
من امروز پاور کندم تا بدم گرانتی ولی این عکس ببینید سوکت 24 پینی که به مادربورد وصل میشه یه خونه خالیه و این یعنی چی
Only the registered members can see the link DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B7%DB%B2%DB%B5.jpg
و این عکسم ماژولی که سمت پاور نصب میشه 30 تا است و چطوریاست
Only the registered members can see the link DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B6%DB%B1%DB%B2.jpg
حالا اینور که به پاور نصب میشه کار ندارم چرا سوکتی که به مادربورد میخوره همون 24 پین یکیش خالیه و ایا مشکل همینه یعنی؟

Mahdi_Moosavi
06-01-20, 00:56
تشکر از پاسخ.
من امروز پاور کندم تا بدم گرانتی ولی این عکس ببینید سوکت 24 پینی که به مادربورد وصل میشه یه خونه خالیه و این یعنی چی
Only the registered members can see the link DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B7%DB%B2%DB%B5.jpg
و این عکسم ماژولی که سمت پاور نصب میشه 30 تا است و چطوریاست
Only the registered members can see the link DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B6%DB%B1%DB%B2.jpg
حالا اینور که به پاور نصب میشه کار ندارم چرا سوکتی که به مادربورد میخوره همون 24 پین یکیش خالیه و ایا مشکل همینه یعنی؟

اون پین خالی برای ولتاژ 5v- هست که خیلی وقته از روی پاورهای مدرن حذف شده. همه پاورهای جدید اون پین رو ندارند. پاور رو همراه با شرح کامل مشکل به گارانتی ارسال کنید.