PDA

مشاهده نسخه کامل : مودم ASUS

sunsata
10-12-19, 17:42
سلام مودم من مدل ASUSN10 میباشد که امروز داشتم ابدیتش میکردم که برق رفت و مودم دیگه چراغ اینترنت و روشن نمیشه فقط چراغ پاور و لن میاد ممنون میشم راهنماییم کنید

AMD>INTEL
11-12-19, 10:26
سلام مودم من مدل ASUSN10 میباشد که امروز داشتم ابدیتش میکردم که برق رفت و مودم دیگه چراغ اینترنت و روشن نمیشه فقط چراغ پاور و لن میاد ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام
کاری از دست شما بر نمیاد اگر گارانتی داره ارسال کنید برای گارانتی . تو این حالت باید فریم ویر با پروگرامر فلش بشه . فایل قابل پروگرام هم فقط گارانتی ها دارند .

user_asd123
03-06-20, 20:23

یک ۵ ماهی از پست شما می‌گذره ولی برای کسانی که بعدا می‌خونند...

دقیقا تو راهنمای همراه مودم حالتی که برق ناگهانی بره توضیح داده شده.

باید ابتدا ابزار ASUS Firmware Restoration رو از اینجا دانلود می‌کردید:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

سپس یک نسخه از فریم‌ور رو از اینجا:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

بعد باید دستگاه رو وارد مود Emergency می‌کردید. به این شکل که دستگاه رو روشن. سپس کابل Power رو جدا می‌کردید. دکمه ریست رو فشار می‌دادید و حداقل ۱۰ ثانیه نگه می‌داشتید. در حالی که ریست رو نگه داشتید کابل Power رو وصل می‌کنید. و همچنان دکمه ریست رو نگه می‌دارید تا چراغ Power شروع کنه به چشمک زدن.

بعد باید یک کانکشن LAN ای که به دستگاه وصل بود رو به صورت دستی IP بدید.

IP: 192.168.1.10
Default gateway: 192.168.1.1
Net Mask: 255.255.255.0

حالا ابزار Firmware restoration رو اجرا کنید و فریم ور رو انتخاب و restore کنید.

ممکنه بعد از restore کردن هنوز مشکل رو داشته باشید. اینجا (Only the registered members can see the link) رو چک کنید من تونستم با روشی حلش کنم.

اگر یک راهنمای کامل هم می‌خواید که مراحل رو دقیق تر توضیح داده باشه اینجا:

How to use Rescue Mode (Firmware Restoration)? | Official Support | ASUS Global (Only the registered members can see the link)

فریم‌ور های ASUS عموما لایسنس GPL دارند و آزاد در دسترس هستند.

AMD>INTEL
03-06-20, 21:39
یک ۵ ماهی از پست شما می‌گذره ولی برای کسانی که بعدا می‌خونند...

دقیقا تو راهنمای همراه مودم حالتی که برق ناگهانی بره توضیح داده شده.

باید ابتدا ابزار ASUS Firmware Restoration رو از اینجا دانلود می‌کردید:

سپس یک نسخه از فریم‌ور رو از اینجا:

بعد باید دستگاه رو وارد مود Emergency می‌کردید. به این شکل که دستگاه رو روشن. سپس کابل Power رو جدا می‌کردید. دکمه ریست رو فشار می‌دادید و حداقل ۱۰ ثانیه نگه می‌داشتید. در حالی که ریست رو نگه داشتید کابل Power رو وصل می‌کنید. و همچنان دکمه ریست رو نگه می‌دارید تا چراغ Power شروع کنه به چشمک زدن.

بعد باید یک کانکشن LAN ای که به دستگاه وصل بود رو به صورت دستی IP بدید.

IP: 192.168.1.10
Default gateway: 192.168.1.1
Net Mask: 255.255.255.0

حالا ابزار Firmware restoration رو اجرا کنید و فریم ور رو انتخاب و restore کنید.

ممکنه بعد از restore کردن هنوز مشکل رو داشته باشید. اینجا (Only the registered members can see the link) رو چک کنید من تونستم با روشی حلش کنم.

اگر یک راهنمای کامل هم می‌خواید که مراحل رو دقیق تر توضیح داده باشه اینجا:

How to use Rescue Mode (Firmware Restoration)? | Official Support | ASUS Global (Only the registered members can see the link)

فریم‌ور های ASUS عموما لایسنس GPL دارند و آزاد در دسترس هستند.

تاپیک قدیمی را بالا نیارید . تاپیک قفل میشه .یک تاپیک بزنید و آموزش این کار را بگذارید .