PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در روشن شدن سیستم و تصویر ندادن

PEYMANSTAR
25-10-19, 11:46
سلام یه کیس ddr2 دارم
سیستم روشن میکنم کار میکنه ریستارت که میکنم سیستم تصویر نمیده
پشت دکمه پاور میزنم دوباره کار نمیکنه باز باید چند باراتحان کنم یا وایسم چن دقیقه شاید روشن بشه
تست رم انجام دادم گاهی اوقات بوق میزنه گاهی اصلا واکنشی نداره تصویر نمیده
سیستم دکمه روشن میزنم بعضی وقتا یا بار فن پاور cpu اروم میچرخه دوبار تکرار میشه باید دکمه پشت پاور بزنم تا دستگاه فن ش حرکت کنه ولی باز تصویر نمیده اگه ممکنه علت راهنمایی کنین
گرافیک سیستم آنبرده

AMD>INTEL
25-10-19, 12:07
سلام یه کیس ddr2 دارم
سیستم روشن میکنم کار میکنه ریستارت که میکنم سیستم تصویر نمیده
پشت دکمه پاور میزنم دوباره کار نمیکنه باز باید چند باراتحان کنم یا وایسم چن دقیقه شاید روشن بشه
تست رم انجام دادم گاهی اوقات بوق میزنه گاهی اصلا واکنشی نداره تصویر نمیده
سیستم دکمه روشن میزنم بعضی وقتا یا بار فن پاور cpu اروم میچرخه دوبار تکرار میشه باید دکمه پشت پاور بزنم تا دستگاه فن ش حرکت کنه ولی باز تصویر نمیده اگه ممکنه علت راهنمایی کنین
گرافیک سیستم آنبرده

سلام
غیر از رم سیستم که پایه هاش رو با مداد پاک کن تمیز میکنید . با یک پاور دیگه هم تست بگیرید

PEYMANSTAR
25-10-19, 12:22
سلام
غیر از رم سیستم که پایه هاش رو با مداد پاک کن تمیز میکنید . با یک پاور دیگه هم تست بگیرید

از یه رم دیگه و پاور دیگه استفاده کردم ولی مشکل دقیقا تکرار میشه
سیستم قطعات تک تک در اوردم بار اول روشن میشه خاموش که میشه بعد روشن میکنم تصویر دادنش با خداس
یه بارم باتری دراوردم جا زدم بعد 1 ساعت درست شد و باز مشکل پا برجاس ممکنه از برد باشه؟

AMD>INTEL
25-10-19, 17:48
از یه رم دیگه و پاور دیگه استفاده کردم ولی مشکل دقیقا تکرار میشه
سیستم قطعات تک تک در اوردم بار اول روشن میشه خاموش که میشه بعد روشن میکنم تصویر دادنش با خداس
یه بارم باتری دراوردم جا زدم بعد 1 ساعت درست شد و باز مشکل پا برجاس ممکنه از برد باشه؟

بله میتونه از برد باشه .
برق سیستم را بکشید
با اسپری خشک ناهید
اسلات های رم رو شستو بدید . ببینید مشکل حل میشه یا نه
احتمال خرابی یا نشتی خازن به دلیل قدیمی بودن برد هم هست .