PDA

مشاهده نسخه کامل : آیا استفاده از کابل انشعاب برق sata واسه هارد مضر است؟

navid93
09-10-19, 19:42
با عرض سلام خدمت کاربران گرامی
من یه مینی کیس lenovo m58 دارم و به دلیل کمبود حافظه میخوام یه هارد 3.5 اینچی بیرون کیس جا بذارم و با پورت eSATA پشت کیس بهش وصل کنم. متاسفانه داخل کیس جا واسه یه حبه قند هم نیست واسه همین باید بیرون بذارمش. مشکل اینه که فقط 2 تا کابل برق ساتا داخل کیس هست که یکی به dvd وصل میشه یکی به هارد. امکانش هست از طریق این کابل برقی که به هارد میره رو دو قسمت کنم و هر کدوم رو به یه هارد بزنم؟ آیا ولتاژ نصف میشه و کارایی هارد پایین میاد؟ سوال دوم اینکه اگه طول کابل برق ساتا رو بیشتر کنم مشکلی پیش میاد؟ چون این کابل به بیرون کیس نمیرسه و مجبورم طولش رو بیشتر کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین مرسی
23062

AMD>INTEL
09-10-19, 20:24
سلام
اون پاور به شکلی طراحی شده در همین حد امکان پشتیبانی داره انشعاب باعث بار بیشتر و امکان خرابی هست . بهتره ظرفیت هاردیا ssd فعلی رو افزایش بدید به جای اضافه کردن هارد یا ssd دیگه

navid93
09-10-19, 21:03
سلام
اون پاور به شکلی طراحی شده در همین حد امکان پشتیبانی داره انشعاب باعث بار بیشتر و امکان خرابی هست . بهتره ظرفیت هاردیا ssd فعلی رو افزایش بدید به جای اضافه کردن هارد یا ssd دیگه
سلام. ممنون دوست عزیز
پاورش 280 وات هست
کارت pci وجود داره که خروجی برق 12 ولت بده؟
راستی اگه بخوام واسه لپ تاپم ssd بگیرم میتونم هاردش رو بدون نیاز به برق جانبی به eSATA بزنم؟ چون مبدلش رو جایی دیدم و آداپتور نداشت

AMD>INTEL
10-10-19, 08:58
سلام. ممنون دوست عزیز
پاورش 280 وات هست
کارت pci وجود داره که خروجی برق 12 ولت بده؟
راستی اگه بخوام واسه لپ تاپم ssd بگیرم میتونم هاردش رو بدون نیاز به برق جانبی به eSATA بزنم؟ چون مبدلش رو جایی دیدم و آداپتور نداشت

سلام
کارت PCI خیر مشکل شما پاوره
اون مسئله دوم دقیقا بگید چه مبدلی ؟