PDA

مشاهده نسخه کامل : باز نشدن فلش مموری ADATA

goftegoft.ir
04-10-19, 23:56
سلام
فلش 32 گیگ برند ADATA داشتم که چند روزیه شناسایی میشود در ویندوز البته درایو مشاهده نمیشود در کنار درایوهای ویندوز اما اول در کنار ساعت ویندوز سخت افزار را میشناسد با مدل برند و شات زیر هم مشاهده میکنید با جزئیات حال محتویات مهمی در داخل این فلش داشتم چگونه ترمیم یا درستش کنم؟؟

کارهایی که انجام دادم اول برنامه ChipGenius
نصب کردم اما متاسفانه چیپ را نشناخت شاتها همه گویا هستند

حال از طریق سایت ADATA که میشود serial number روی connector رو شناسایی کرد و توی کادر تایپ و بعد برنامه دانلود میدهد مختص ترمیم و پروگرام کردن که این مرحله هم رفتم اما برنامه مورد نظر ارور میدهد !!!:cry:

23056

23057

و این شات اخر وقتی به صفحه

ADATA Consumer (Only the registered members can see the link)

مراجعه میکنیم و مراحل را جلو و بعد دانلود برنامه و نصب ولی در اجرا!!!شات زیر مشاهده کنید

23058

ایا این فلش قابل تعمیر است؟؟؟کلا امیدی است؟؟؟:1. (28):

AMD>INTEL
05-10-19, 10:09
سلام
کنترلر مشکل داره باید ببرید گارانتی .

SajjadKhati
05-10-19, 13:20
سلام
اگه اطلاعات شو نیاز ندارین ، با نرم افزار Western Digital Data Lifeguard Diagnostic ، فرمت کامل سطح پایین کنید (نه فرمت سریع . و نه فرمت معمولی)
با این کار ، کل اطلاعات فلش ، پاک میشه ها (دقت هم کنید که موقع کار با نرم افزار و اجرای فرمت سطح پایین ، فقط فلش را انتخاب کرده باشید و هارد را انتخاب نکرده باشید)

goftegoft.ir
05-10-19, 15:08
سلام
اگه اطلاعات شو نیاز ندارین ، با نرم افزار Western Digital Data Lifeguard Diagnostic ، فرمت کامل سطح پایین کنید (نه فرمت سریع . و نه فرمت معمولی)
با این کار ، کل اطلاعات فلش ، پاک میشه ها (دقت هم کنید که موقع کار با نرم افزار و اجرای فرمت سطح پایین ، فقط فلش را انتخاب کرده باشید و هارد را انتخاب نکرده باشید)
متاسفانه برنامه مربوطه فلش مورد نظر را نشناخت!!!فقط ایکون فلش در کنار ساعت ویندوز را نشان میدهد!

- - - Updated - - -

سلام
کنترلر مشکل داره باید ببرید گارانتی .
گارانتی متاسفانه جلدش را گم کردیم ولی در کل قابل تعمیر است؟؟؟؟

AMD>INTEL
05-10-19, 16:59
متاسفانه برنامه مربوطه فلش مورد نظر را نشناخت!!!فقط ایکون فلش در کنار ساعت ویندوز را نشان میدهد!

- - - Updated - - -

گارانتی متاسفانه جلدش را گم کردیم ولی در کل قابل تعمیر است؟؟؟؟

فکر میکنم گارانتی قبول کنه . با شرکت آونگ تماس بگیرید .