PDA

مشاهده نسخه کامل : پاور گرین 1050

fernas
30-09-19, 22:46
سلام.من یه پاور گرین 1050 ocdg خریدم ولی یه عده میگن این پاور مورد بوده منفجر شده یا نشان 80plus گرین واقعی نیست یا نباید زیاد تحت فشار باشه و از این حرفا که کلی پشیمون شدم از خریدم.الان میخوام بدونم واقعا تمام این مشکلات رو این پاورداره؟راهی هست سطح کیفیش رو بفهمم؟

AMD>INTEL
01-10-19, 05:37
سلام.من یه پاور گرین 1050 ocdg خریدم ولی یه عده میگن این پاور مورد بوده منفجر شده یا نشان 80plus گرین واقعی نیست یا نباید زیاد تحت فشار باشه و از این حرفا که کلی پشیمون شدم از خریدم.الان میخوام بدونم واقعا تمام این مشکلات رو این پاورداره؟راهی هست سطح کیفیش رو بفهمم؟

سلام
توهمات یکسری از دوستان دیگه خیلی بالا رفته . پاور منفجر برای چی بشه .اصلا این چیزا نیست . من به عنوان یک آدم که نزدیک 20 سال سخت افزار و تعمیرات کار کردم به شما میگم . گرین با بهترین شرکت های سازنده پاور کار میکنه حتی طرح های اولیه اونها را هم بهینه سازی میکند .

Mahdi_Moosavi
01-10-19, 10:15

سلام. به این دوستان بفرمایید آیا مدرکی برای اثبات ادعاشون دارند؟

اما بنده برای اثبات کیفیت این سری چندین مدرک معتبر براتون دارم. براشون بفرستید و بفرمایید اگر مایل هستند رو در رو، مرد و مردونه و مستقیم با شخص بنده در این مورد بحث کنند.

مدرک اول:

لینک گواهینامه 80PLUS Platinum از وب سایت رسمی plugloadsolutions : لینک گواهینامه (Only the registered members can see the link)

از اونجا که این کمپانی آمریکایی هست گرین به عنوان یک برند ایرانی اجازه ثبت با برند تجاری GREEN رو نداره و به ناچار از برند سازنده اصلی این پاور یعنی High Power Electric Co., Ltd برای این امر استفاده شده. صحت عرایض بنده رو می تونید با یک ایمیل به این وب سایت جویا بشید.

مدرک دوم:

لینک گواهینامه ETA-A از معتبرترین و تخصصی ترین لابراتوار تست و بررسی منابع تغذیه سوئیچینگ در دنیا (cybenetics (Only the registered members can see the link)): Cybenetics Labs – PSU Efficiency & Noise Level Certifications (Only the registered members can see the link)

از اونجا که این آزمایشگاه در یونان واقع شده و اروپایی هستش، گرین با نام تجاری و رسمی خودش (GREEN) در اون شرکت کرده . جالبه بدونید تست های تمامی رویوهای تخصصی پاور در وب سایت های Tomshardware و Techpowerup در همین آزمایشگاه انجام میشه.

مدرک سوم:

از اونجا که عرض کردم این پاور در آزمایشگاه cybenetics تست شده نتایج تست اون در چارت های رویوهای سایت Techpowerup هم وجود داره. برای مثال این پاور با بهترین پاورهای دنیا (حتی مدل های تیتانیوم با قیمت های به مراتب بالاتر) مقایسه شده:

برای مثال در این رویو : Corsair AX Series 1000 W Review | TechPowerUp (Only the registered members can see the link)

دومین پاور 1000W حال حاضر دنیا از نظر ثبات ولتاژ 12V

23047

نتایج ممتاز و در زمزه بهترین ها از نظر بازدهی مصرف انرژی

23048

23049

و در چارت نتایج کلی که همه پارامترها در اون لحاظ میشه

23050

میبیند که حتی نتایج کلی پاور GREEN GP1050B-OCDG از پاور گران قیمت و رده بالای Corsair HX1000 هم بهتر شده. حال قیمت این پاور رو با مدل های کنونی داخل بازار مقایسه کنید و پیدا کنید پرتقال فروش را !!

حال ممکنه این دوستان که ادعا کیفیت پایین پاور گرین رو دارند مدعی باشند پاوری که برای تست و بررسی به cybenetics ارسال شده با پاوری که در حال حاضر داره فروش میره فرق داشته باشه. به این دوستان بفرمایید نتایج موجود در چارت های بالا به صورت رسمی در گواهینامه این پاور در وب سایت رسمی cybenetics (Only the registered members can see the link)موجوده. در صفحه اول و دوم این گواهینامه (ftp://members.cybenetics.report/PDF_Reports/d/cybenetics_VtS.pdf) تمامی مشخصات فنی، قطر کابل ها و قطعات به کار رفته در ساخت پاور درج شده. اگر شک دارند مرد و مردونه اعلام وجود کنند با بنده هماهنگ کنند تا همراه با نماینده شرکت راهی بازار بشوند و از هر نماینده و از هر شهری که خودشون صلاح میدونن پاور رو تهیه و قطعات اون رو با مندرجات موجود در گواهینامه تطبیق دهند.

fernas
01-10-19, 14:08
سلام. به این دوستان بفرمایید آیا مدرکی برای اثبات ادعاشون دارند؟

حال ممکنه این دوستان که ادعا کیفیت پایین پاور گرین رو دارند مدعی باشند پاوری که برای تست و بررسی به cybenetics ارسال شده با پاوری که در حال حاضر داره فروش میره فرق داشته باشه. به این دوستان بفرمایید نتایج موجود در چارت های بالا به صورت رسمی در گواهینامه این پاور در وب سایت رسمی cybenetics (Only the registered members can see the link)موجوده. در صفحه اول و دوم این گواهینامه (ftp://members.cybenetics.report/PDF_Reports/d/cybenetics_VtS.pdf) تمامی مشخصات فنی، قطر کابل ها و قطعات به کار رفته در ساخت پاور درج شده. اگر شک دارند مرد و مردونه اعلام وجود کنند با بنده هماهنگ کنند تا همراه با نماینده شرکت راهی بازار بشوند و از هر نماینده و از هر شهری که خودشون صلاح میدونن پاور رو تهیه و قطعات اون رو با مندرجات موجود در گواهینامه تطبیق دهند.

ممنونم که با مدارک جواب دادید و حداقل من یکی با دیدن شنیدن حرفاتون قانع شدم که انتخاب اشتباهی نکردم .

DOOM999
01-10-19, 14:29
ممنونم که با مدارک جواب دادید و حداقل من یکی با دیدن شنیدن حرفاتون قانع شدم که انتخاب اشتباهی نکردم .
این سری ocdg و ocpt گرین انقدر طول عمر و کیفیت دارن که محبوب ماینرها هستن چون 24 ساعت دارن بالای 95 درصد لود استفاده میکنن از پاور واسه همین 10 سال گارانتی دارن
قضیه ترکیدگی معمولا توسط افراد نوب و تازه وارد مطرح میشه که فقط میخوان یه برند رو خراب کنن من 13 سال هم گرین دارم هم میبندم همیشه عالی بوده هم خودم هم اونایی که بستم براشون راضی بودن

fernas
01-10-19, 21:22
این سری ocdg و ocpt گرین انقدر طول عمر و کیفیت دارن که محبوب ماینرها هستن چون 24 ساعت دارن بالای 95 درصد لود استفاده میکنن از پاور واسه همین 10 سال گارانتی دارن
قضیه ترکیدگی معمولا توسط افراد نوب و تازه وارد مطرح میشه که فقط میخوان یه برند رو خراب کنن من 13 سال هم گرین دارم هم میبندم همیشه عالی بوده هم خودم هم اونایی که بستم براشون راضی بودن

حتما همینطوره وگرنه نزدیک 11 سال گارانتی نمیزاشت.ادم باید حرف منطقی رو قبول کنه ممنون