PDA

مشاهده نسخه کامل : Ftp یا سایت برای دانلود بازی جدید ؟؟

mohammad386
12-09-07, 12:55
سلام، اگه کسی FTP یا یه سایت مرجع که بازیهای روز رو به صورت مجانی بزاره داره معرفی بکنه ثواب داره، من adsl دارم و خیلی ها هم مثل من هستن،:whistle:

فقط تورنت نباشه.

باتشکر از همه دوستان و مدیران سایت

Ardalan
12-09-07, 13:13
سلام، اگه کسی FTP یا یه سایت مرجع که بازیهای روز رو به صورت مجانی بزاره داره معرفی بکنه ثواب داره، من adsl دارم و خیلی ها هم مثل من هستن،:whistle:

فقط تورنت نباشه.

باتشکر از همه دوستان و مدیران سایت
شما چه بازی رو میخای ؟؟
بگو تا من اینک راپید برات بزارم

hOjjAt_PcNeTwOrK
12-09-07, 14:45
راست میگه
شما چه بازی میخوای؟
منم 256 دارم

mohammad386
12-09-07, 16:03
بازی خواستی رو نمیخوام، بازی های روز رو میخوام، مثلا سایت یا ftp که تا بازی جدید میاد بزاره چه سی دی چه دی وی دی ولی بیشتر دی وی دی مد نظرمه مثلا Xpand Rally Xtreme و Dracula Days Of Gore بازی های هستا که من دیروز توی اینترنت دیدمشون برای دانلود تو یه سایت اجق وجقی پیداش کردم که یادمم نیست کجا بود، مثلا سایت گیم والپیپر دیدی تا بازی جدید میاد والپیپرش رو میزاره یه سایت هم همین طوری که تا بازی جدید میاد اون رو بزاره یه لینک مستقیم بده دان کنی چون من با رپید شیر مشکل دارم چون اکانت ندارم ازش دوسه تا که دانلود بکنی هی باید چند دقیقه و بعضی وقتها چند ساعت باید منتظر باشی برای دانلود بعدی حالا اگه ftp باشه که خیلی بهتره.

باتشکر از رفقای گلم

mohammad386
12-09-07, 17:30
راستی رفقا بازی ماریو فوتبال نسخه پی سیش هم هست یا فقط مال نینتندو هستش، اگه پی سی اون رو دارید لینکش رو بدید ممنون میشم.

mohammad386
14-09-07, 04:09
شیشکی نیست؟؟؟